Wiedźmin 3: świat

+
Chciałbym was poinformować,że to jest temat Wiedźmin :świat i powinniśmy o nim pisać a wy pierd..... o czymś co nie ma sensu i wyraźnie odbiegacie od tematu moi drodzy
Gdybym nie był moderatorem, to bym pokazał palcem, kto tutaj ten tego... No ale mniejsza.

@mitek24 - przestań, proszę spamować, bo tego już za dużo, nawet biorąc pod uwagę radosne okoliczności przyrody, jakie nam w ostatnich dniach towarzyszą. Na tym forum obowiązują jakieś standardy, dlatego oczekuję, że zaczniesz pisać z sensem, nie będziesz używał wulgaryzmów (patrz: cytowany post) oraz zaczniesz dbać o poprawną pisownię (do wszystkich powyższych rzeczy zobowiązuje cię Regulamin). Zabawa w moderatora też niespecjalnie ci wychodzi, więc i to sobie daruj. Z góry dziękuję.

I na koniec dobra rada z mojej strony: nie zignoruj tego posta.
 
Naprawdę, zaintrygowało mnie to megaśne drzewo na górze w oddali
:look:View attachment 3858
 

Attachments

  • tw3.jpg
    tw3.jpg
    20.2 KB · Views: 36
To nie drzewo czy młyn są za duże, tylko góry dziesiątki razy za małe. Młyn jest zapewne w proporcjach Geraltowych, góry są pagórkami. Skalowanie terenu w praktyce.
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Mnie się te drzewo kojarzy bardziej z tym artem:



To nie drzewo czy młyn są za duże, tylko góry dziesiątki razy za małe.
Uznajmy, że to nie góry, a sporawe wzgórza :p I tak wszystko wygląda bardzo ok.
 
Last edited by a moderator:
Przydałoby się więcej punktów odniesienia żeby to realnie ocenić, aczkolwiek faktycznie to mogą być bardziej takie wzgórza skaliste.
 
@adventus @szypek26

Według mnie:
Oba obrazy przedstawiają to samo drzewo.

Na 90% nie jest to to drzewo. Jest za wysokie, a wokół są wysokie, ostre góry, a nie łagodne wzgórza.
Naprawdę, zaintrygowało mnie to megaśne drzewo na górze w oddali
:look:View attachment 3858


Jeżeli już te dwa pierwsze obrazki przedstawiają wzgórze i drzewo w górnym prawym rogu poniższego arta
 
Myślę, że będzie to miejsce, powiązane z jakąś historią. Jest to zbyt charakterystyczny punkt na mapie by stanowił wyłącznie punkt orientacyjny.
Patrząc na to, to raczej jest drzewo, które może być jakimś prastarym "pomnikiem przyrody", albo wyczynem magii.
Normalnie raczej drzewa nie rosną samotnie na tego typu szczytach. Prawdopodobne jest więc, że to jest właśnie to drzewo w ogniu z ilustracji. A poniższy art ilustruje tą okolice, na której widać już spalone drzewo.
 
Trochę przeraził mnie ten wiatrak, który jest wysoki jak 1/4 góry. A góra ta nie wygląda na pagórek ;p ma żleby i takie tam inne, a na oko (bardzo mocno na oko) przynajmniej z 800 m ;D
 

Guest 3669645

Guest
I tak wygląda to dużo lepiej niż w Skyrimie. Ważne, że jest ta iluzja, wrażenie, że góry są spore i dalekie. I wszędzie tam gdzie sięga wzrok, można się udać. Yea.
 
Tylko iluzja się rozwiewa, gdy wbiegamy na tą górę. Według naszej percepcji przebiegliśmy ze sto metrów, a tu już szczyt. Albo miejscówka gdzieś na zamglonym horyzoncie okazuje się być oddalona o dwie minuty swobodnego biegu. Z drugiej strony zasięg widzenia nie może być zbyt duży, bo paradoksalnie widzielibyśmy za dużo, co byłoby jeszcze gorsze.
 
Top Bottom