Wiedźmin 3: świat

+

Fajnie - widzę mapy w postach Torpedy i tommiyacht-a, a u Ciebie pusty post. To żeś pomógł :whistle::lol:
 
Ja nic nie widzę :sad: (nie może mi ktoś na PW wysłać skrinshota z tą mapą w paincie? Obrobiłbym w jakimś gimpofotoshopie i wrzucił?)
 
Ja wszystko widzę.

Nie widać, potwierdzam

Mapa w sumie jeszcze niczego nie przesądza.
Może być jak z dwójką.
Z jednej strony widok ogólny obejmujący znacznie większy obszar, z Wyzimą i innymi miejscówkami, i obszar gry właściwej z drugiej.
Znaczy chciałbym bardzo ponownie odwiedzić stolicę Temerii, ale dwa duże miasta w jednej grze?
Tak trochę powątpiewam.
 
Nie widać, potwierdzam

Mapa w sumie jeszcze niczego nie przesądza.
Może być jak z dwójką.
Z jednej strony widok ogólny obejmujący znacznie większy obszar, z Wyzimą i innymi miejscówkami, i obszar gry właściwej z drugiej.
Znaczy chciałbym bardzo ponownie odwiedzić stolicę Temerii, ale dwa duże miasta w jednej grze?
Tak trochę powątpiewam.

Może po prostu będzie to mapa całego obszaru Północnych Królestw. To mogłoby wyjaśniać Wyspy leżące na tej samej mapie, co Novigrad.
 
Przecież niedaleko na północ od tego miasta są góry. Mahakam się nagle pod Wyzimę zaplątał? Nie mam pojęcia, co to za teren, może cos ze Skellige.
 
Last edited:
Może po prostu będzie to mapa całego obszaru Północnych Królestw.

O to mi się właśnie rozchodzi, to co widać to teren ogólny. Ten interesujący nas jako graczy pewnie jest z drugiej strony.
Gdybyśmy mieli wgląd w mapę wiedzielibyśmy ile i czego w grze się znajdzie, a tak błądzimy.
Ziemie niczyje to jak dotąd największa niewiadoma.
 

Guest 3669645

Guest
Nad miastem pewno stoi Emhyr.
Toż to Roche, pilnuje razem z Talarem swojej ukochanej Wyzimy.

Brakuje jeziora. To co widać na mapie wokół miasta prędzej nazwę fosą.
 
Last edited by a moderator:
To nie może być mapa całego świata, bo skala jest zbyt mała, żeby przedstawić wszystkie królestwa na mapie, w rozsądnych rozmiarach papieru, by Wyzima nie zajmowała 1/10 całej Temerii. Takie jest moje zdanie. Chyba że będzie to bliższe karykaturalnej postaci mapy z planszówki, a to byłoby głupie.:huh:
 
Ale chciałbym zobaczyć już mapę świata, chciałbym wiedzieć gdzie będę mogły zwiedzać, bo spekulacje odnośnie mapy... A tak bym wiedział czy zobaczę mapę jeszcze przed dostaniem mojej kolekcjonerki :)
 
No właśnie jakbyśmy zobaczyli mapę to byśmy nie mieli o czym spekulować, a tak każdy może napisać swoją wizję, można podyskutować o potencjalnych krainach itp. :p
 
I zaś "świat 65 razy większy od dwójki" czyli co, gra się zwiększyła dwukrotnie przez parę miesięcy? :hmm:
 
Kolejny raz zostało powtórzone, że świat będzie 65 x większy od W2.
@makmakp nie po prostu Redzi mają swoją politykę informacyjną. Ich harmonogram marketingowy także jest już od dawna rozpisany.

Najpierw Redzi mówili 20% większy od Skyrim (Dziennikarze podsunęli to porównanie Witcher VS Skyrim. Później Cd Project Red zaczęło odchodzić od tego porównania ... wiadomo dlaczego), później zaczęto mówić o 35 x większy od W2. Następnie podano na pewnej prezentacji przybliżone rozmiary terenów (ziemie niczyje, Novigrad itd..). Fani, którzy mieli chęć, czas i matematyczne zaczęcie zaczęli obliczać i wyszło im, że W3 musi być większy niż 35 x W2.
Teraz mamy potwierdzenie W3 = 65 xW2 :D

Dlaczego tak długo i zawile podawano nam tą informację? By nie przerazić ogromem :D i żeby nie było zawodu, gdyby musieli (w trakcie produkcji) coś przyciąć.
Jeżeli tylko znajdzie się czas by posiedzieć nad W3.... to ja nie widzę możliwości by eksploracja tego świata z gł. linią fabularną (50h) i misjami pobocznymi (50h) zajęła mniej niż 200-300 godzin.... przynajmniej dla mnie :D

Niesamowite.
 
Top Bottom