Wiedźmin 3: świat

+
Gdyby na mapie bylo widać zarysy fundamentów, to bym o tym dawno pomyślał. Ale nie widać.

Widocznie fundamenty też rozebrano ;). A tak poważnie, to na tej mapce niewiele widać i taki szczegół mógł nie zostać uwzględniony :).
 
Fundamenty jednej z największych warowni w Temerii szczegółem raczej nie są... a po rozebraniu nawet zostałby spory dół. Po zasypaniu dołu spora hałda. Niezależnie od tego, co z fundamentami zrobiono, widoczne w rzeźbie terenu pozostałości po twierdzy trzymałyby się dłuuugo...
 
Kiedy na tej mapie z gameplya faktycznie wielu rzeczy nie widać. Nie jest wykluczone, że te ruiny gdzieś tam naniesione są.
Zobaczy się po premierze.
 
Jakie znowu ruiny? Wy tak serio rozważacie przeniesienie twierdzy La Valette pod Novigrad? To już nawet nie mieściłoby się w znaczeniu pojęcia "skalowanie". Gdyby redzi posunęli się do takich absurdów, to możnaby się już spodziewać wszystkiego, łącznie z Kaer Morhen o rzut kamieniem od tego zamku.
 
Przecież nikt nie powiedział, że pod Novigradem. "W pobliżu" w interpretacji Redańczyków może być pojęciem równie pojemnym, co i "soon".
 
Przecież nikt nie powiedział, że pod Novigradem. "W pobliżu" w interpretacji Redańczyków może być pojęciem równie pojemnym, co i "soon".

Tyle że wówczas rozważamy trzy opcje:
a) miasteczko z artu nie jest Białym Mostem, art został tak nazwany dla zmyłki
b) Biały Most znajdzie się w grze jako odrębna lokacja, a dwie wysepki na mapie są tylko przypadkowo podobne do tych z artu
c) La Valettowie czerpią korzyści i prestiż z mostu leżącego sto mil na zachód od ich włości, a Oxenfurtczycy i Novigradzianie nie mają w tej sprawie nic do powiedzenia, choć znajdują się dziesięć razy bliżej przeprawy
 
Może zwyczajnie jest to stary concept art, który miał być podstawą lokacji z dwójki, a że nie wszystko się zmieściło, to art bez zmiany nazwy został wykorzystany przy tworzeniu trójki.
 
Na podstawie obrazka dodanego do informacji o DLC można wywnioskować, że Skellige nie będzie pokryte w całości śniegiem, jak to niektórzy się obawiali. Zlecenie "zaginieni górnicy" wg. informacji znajduje się na wyspach Skellige, a na screenie jest ładnie zielono.

Jak słusznie zauważył @fanktoy to było wiadomo już od dawna.
Wystarczy zerknąć na fragmenty debut trailera, albo niektóre - wypuszczone nawet przy zapowiedzi gry screeny.
 
No i gdzie wówczas La Valette, gdzie?
Tutaj leży :p

 
Oglądałem dziś po raz kolejny gameplay po polsku i zauważyłem pewną rzecz. Jak Geralt wchodził do wsi Sztygary przechodził obok tablicy z ogłoszeniami ( tak mi sie przynajmniej wydaje ze to ona) to na minimapie jest pokazane to jako taki szary kwadracik. Wróciłem do momentu gdy była pokazana mapa obszaru przy szybkiej podróży i zauważyłem że tych tablic jest sporo i prawdopodobnie są to miejsca wiosek, przydrożnych karczm lub miast z takimi właśnie tablicami. Co o tym sądzicie? Jak ktoś już to poruszał to sorki :D
 
Top Bottom