Wiedźmin 3: świat

+
Nieprawda to! Po zdowngrade'owaniu downgrade'u uzyskamy mniejszy downgrade albo brak downgrade'u. Nie uważało się na downgradeologii, hę?

Robiłem zawsze na niej zadania na trollotechnikę, na downgradeologii nauczyciel nic nie wymagał.
 
A ja takie pytanie postawie, na końcu tego trailera jest pokazany fragment mapy, czy ktoś jest w stanie zrobić zrzut jej obrazu w przyzwoitej jakości, nie znam się na obróbce filmów i nie wiem czy to jest w ogóle wykonalne ale jeśli tak to być może czegoś nowego się z niej dowiemy.
 
 
@Rustine dzięki za odpowiedz, w sumie trochę lepsza jakość niż mi się udało wyciągnąć ale nie ukrywam że o coś wyższej jakości mi chodziło, tylko nie wiem czy to jest w ogóle osiągalne...
 
@Rustine dzięki za odpowiedz, w sumie trochę lepsza jakość niż mi się udało wyciągnąć ale nie ukrywam że o coś wyższej jakości mi chodziło, tylko nie wiem czy to jest w ogóle osiągalne...
Przecież Ci nie zeskanuję mapy. Nie da się magicznie zwiększyć rozdzielczości obrazu.
 
Przecież Ci nie zeskanuję mapy. Nie da się magicznie zwiększyć rozdzielczości obrazu.

Nie mam pojęcia jak się to robi, ani co potrafią programy do obróbki graficznej obrazu, dla tego moja wypowiedz była w formie pytania czy ktoś potrafi i czy się da... nigdzie Ci mapy skanować nie kazałem;) nie ma się co denerwować:)
 
I tak nie wygląda tak źle ta odległość wysp od kontynentu.

Nie no ta odległość to raczej wynika z tego że są na jednej mapie a trudno żeby pół metra płótna na wodę przeznaczyli co by zachować właściwe odległości, poza tym wyglądają tutaj na dość małe więc to bardziej takie ich umiejscowienie w pewnej skali co by można przedstawić całą mapę na jednej stronie.
 

Guest 3669645

Guest
To jest maksimum co zdołałem zrobić w tak krótkim czasie na tym sprzęcie - idę do pracy, może jutro coś jeszcze wymodzę.

View attachment 8334
Czyli na mapie fizycznej Skellige i Kontynent będą na jednej stronie. Dobrze wiedzieć, że poza Ard Skellig reszta wysp jest w miarę porządnej wielkości.
 
Zaczynam się martwić. Wyspa Ard Skellig, na której według mapki, która kiedyś się tu kiedyś przewijała, znajdziemy jakieś 50 POI, jest wielkości 4 Novigradów. Cztery wielkości Novigradu i 50 POI ??? ? Coś tu nie gra... Chyba że na mapie Wyspy są przeskalowane i zmniejszone w stosunku do reszty, by zmieściły się na mapce.
Poza tym, z tego co pamiętam, Wyspa Z Której Się Nie Wraca, czyli jedna z mniejszych, miała być wielkości całego świata z W2. A na tym zdjęciu każda wyspa prócz Ard Skellig jest MNIEJSZA od Novigradu. Nic nie rozumiem.

EDIT: Fail, chyba jednak miała być większa od całego 2 aktu W2, a nie wielkości całego świata. Ale to i tak nie pasuje do zdjęcia.
 
A jeśli chodzi o góry, to obawiam się że rzeczywiście są takie śmiesznie małe. Spójrz na początek gempleja i tutaj:
To jest południe lądu, nie widzieliśmy co było za Novigradem.
A tak w ogóle - jak to każda wyspa jest mniejsza? Są praktycznie identycznie duże.
 
Ech, post usunięty :p Sory Niebiescy, nie wiedziałem że posługuję się materiałami nielegalnymi, wybaczcie. @Rustine, nie wiem, widziałeś czy nie, ale w każdym razie te twoje identycznie duże wyspy to tak naprawdę jedna duża wyspa na 100%. A pozostałe to te maciupkie skrawki lądu dookoła. Przy czym każda z nich jest mniejsza od Novigradu lub maksymalnie jego wielkości, co nieco kłóci się z założeniami.
 
nie wiem, widziałeś czy nie, ale w każdym razie te twoje identycznie duże wyspy to tak naprawdę jedna duża wyspa na 100%. A pozostałe to te maciupkie skrawki lądu dookoła. Przy czym każda z nich jest mniejsza od Novigradu lub maksymalnie jego wielkości, co nieco kłóci się z założeniami.
Małe skrawki?
 
Top Bottom