Wiedźmin 3: świat

+
O tym silniku słyszę chyba z 2 lata, a gry na min opartej jak nie było, tak nie ma.:troll:

Jak chcesz to grę możesz zrobić sam! Silnik jest udostępniony w całość za darmo, jeśli zrobisz jakąś grę i będziesz chciał ją sprzedać to zabiorą ci tylko 10% :D
Zaraz gry będą spokojnie :)
 
''-''MOORWEN''-'' jakiś czas temu było mówione, że konsole są za słabe na ten silnik ^^. A wygląda on świetnie. Mam nadzieję że Redzi zmodyfikują swój i ulepszą jeszcze mocno do kolejnych swoich gier.
 
– Foremny zameczek – rzekł z podziwem Cahir – niech mnie, w samej rzeczy foremny i cieszący oko zameczek.
– Dobrze księżna mieszka – powiedział wampir – przyznać trzeba.
– Wcale ładny, k...a, domek – dodała Angouleme.

Nie mogę się doczekać, żeby to zobaczyć na własne oczy.
 
Ciekawe w jakich klimatach będzie Toussaint. Ja bym tam widział taki bardziej śródziemnomorski sznyt.





 
Piękne toskańskie krajobrazy, choć ja raczej widziałbym Toussaint jako coś na kształt Prowansji.
 
Świetna ta lokacja z prologu. Klimatem i wyglądam bije na głowę wszystkie lokacje z Wiedźmina 2 ;) Ciekawe czy nocą (które niestety będą jasne. ;( ) klimat się będzie mocno zmieniać. No i jak to wygląda podczas deszczu.
 
A ja Transylvani ;)
Swoją drogą ciekawe jak będzie wyglądał zamek w Beauclair?

Tak sobie teraz pomyślałem, że skoro Toussaint słynęło z produkcji wina na wulkanicznej glebie, to nie Toskania, nie Prowansja, ani również nie Transylwania, a Sycylia! Sycylia odpowiada krajobrazowi najpełniej, aczkolwiek nie przypominam sobie żadnych sycylijskich zameczków jak z bajki.
 
Blisko. To były gobeliny z wyłącznie lewonożnymi gigantami. Ale nie można wykluczyć, że i siedmiopalczaści się zdarzali.
 
Top Bottom