Wiedźmin 3: świat

+
@sebogothic podobnie to sobie wyobrażałem, te krajobrazy i pola. Na bank będzie pięknie, Geralt będzie mógł się zachwycić tym widokiem raz jeszcze.
 
Kaer Nyssen przemianowano na Boxholm:

Tak było:

Tak jest:
(0:58)
 
Last edited:
Tę żółtą skarpę na której staje Geralt przed walką z Wiwerną widać w tle na tym pierwszym zdjęciu, tuż za miastem :p
 
Moja żona (nadmienie, iż jest laikiem jeśli chodzi o prozę Sapkowskiego i gry generalnie) po obejrzeniu najnowszego trailera uznała, że jej się nie podoba, ponieważ krajobrazy są "mało polskie".
 
@sserek Widzę, że jesteś zwolennikiem prostych i zdecydowanych rozwiązań :D

Ja nie uważam, żeby świat gry musiał składać się wyłącznie ze znajomych krajobrazów, chociaż pewnie i na takie się natkniemy.
 
Ja nie uważam, żeby świat gry musiał składać się wyłącznie ze znajomych krajobrazów, chociaż pewnie i na takie się natkniemy.

Oczywiście, że będzie świetnie jak świat będzie różnorodny. Nawet lepiej. Ale przyznam, że w W1 lokacja ze swojską, słowiańską prowincją i posągami Światowida była niezwykła. Chciałbym coś podobnego, znajomego zobaczyć również w W3.
 
Jak na razie cały prolog W3 to dla mnie jest taka esencja swojskości. Oglądając pierwsze 15 minut aż mnie w twarz uderzyły te znajome tereny, widoki, dźwięki. Dokładnie takie same miejscówki mam dookoła swojej miejscowości. Wydmy, małe stawy, drzewa... Mocne. Novigrad i Ziemie Niczyje też zdają się być mocno swojskie. Jedynie Skellige jest tutaj odskocznią.
 
Czy twoja żona też wypisuje komentarze na Jutubie na których nuby i laiki płaczą za "sułowiańzkim klimatem" (umiarkowanym morskim!) rzekomo utraconym po pierwszej części?
 
Jedyny poważny zarzut jaki można postawić Redom przy kreacji świata to wsadzenie łańcucha górskiego do Delty Pontaru. Wszystkie inne aspekty będą genialne.

Było by gorzej gdyby postawili płotek nie do przeskoczenia lub niewidzialną ścianę, więc ja tam się ciesze.
 
Czy twoja żona też wypisuje komentarze na Jutubie na których nuby i laiki płaczą za "sułowiańzkim klimatem" (umiarkowanym morskim!) rzekomo utraconym po pierwszej części?

Eh, nie ;) Jak mówię - w gry nie gra, słyszała tylko moje opowieści. Ale na pewno daleka byłaby od płaczu w komentarzach na yt ;)
 
Nie wiem czy było to już poruszane, ale zostało wyjaśnione to co za wielki klif/ wyrwa dzielący Ziemie Niczyje i Wyzimę na najnowszej tej kolorowej mapie? W książkach nie było nic na ten temat.
 
Nie wiem czy było to już poruszane, ale zostało wyjaśnione to co za wielki klif/ wyrwa dzielący Ziemie Niczyje i Wyzimę na najnowszej tej kolorowej mapie? W książkach nie było nic na ten temat.

Serio? ... Klif oddziela Wyzimę, z której będzie tylko sala tronowa do ekploracji.
 
Top Bottom