Wiedźmin 3: świat

+
Mistrz map Adventus pewnie potwierdzi, zdaje się że było to oznaczone gdzieś na mapie. Kierując się filozofią redów w kwerstii "Points of interests" to to drzewo stoi tam właśnie po to żeby tam pójść.

Myślałem, że stoi tam po to żeby tam stać :D :rly?:
 
Da się tam dojść czy to tylko tak o by było ładniej jest zrobione ?
Oczywiście, że się da. Nie stawialiby takiego wielkiego POI tylko dla ozdoby, to by był troll dopiero :p

 
@adventus.991

Właśnie tak rozkminiałem na przykładzie rosyjskiej mapy.


Miejsce oznaczone jako Лысаягора czyli łysa góra .
 
Last edited:
@Drzemor zmień to ruskiej na rosyjskiej bo zaraz będziesz miał taką ładną czerwoną ramkę pod postem :p


W sensie że rasizm czy coś?

@ceadmil

Aha, wielkie dzięki, dla mnie to jedno i to samo (mieszkając niedaleko granicy z obwodem) także nawet nie wiedziałem. ;)

Poprawność polityczna a raczej potyliczna zawsze na propsie ;)
 
Last edited:
No i gitara, takie rozwiązanie mi się podoba.
Podobnie było w Two Worlds II. Gdy wypływaliśmy za daleko (tam świat gry to kilka wysepek) to najpierw wyskakiwał komunikat a później albo bohater się topił, albo byliśmy teleportowani nieco do tyłu, już dokładnie nie pamiętam. :)
 
Bo nie mówimy o sprintach tylko biegach długodystansowych, gdzie, jak sądzę, 12-15km/h to dobry wynik :)

Bardziej miałem namyśli raczej tai krótkodystansowy bieg (sprint), a ten by już do takich wartości dochodził. Z racji, że postacie gier komputerowych rzadko "się męczą" takie coś można rozciągnąć na dowolnie długi dystans.
 
Mam nadzieję, że nie dubluję tematów. Wiem, że temat Odmętów i Białego Sadu był już poruszany, ale chyba nikt nigdzie tego głębiej nie dochodził czy aby te wsie to to samo miejsce czy może jednak nie. Co się mogło np stać? Ktoś zaorał Odmęty i postawił Biały Sad, który wcale na dopiero co wybudowaną wieś nie wygląda? Mapa Białego Sadu nie pokrywa się z Mapą "Temerii" z jedynki. Co z podgrodziem? Bo pewnie Geralt tam będzie czy to w cut-scence czy jakimś zamkniętym obszarze. To jest chyba jedna z ostatnich kwestii, które zostały potraktowane po macoszemu przez forum. :D. Jak jestem w błędzie to jakoś przetrwam ten lincz...
 
Przecież Odmęty to nie Biały Sad. Skąd Ty to wziąłeś? Jest położony zupełnie gdzie indziej przecież.
No i Podgrodzia raczej na pewno nie będzie, jedyna mapa w pobliżu Wyzimy to sam pałac królewski.
 
Podgrodzie może być pokazane co najwyżej w cut-scence. Na razie widzieliśmy tylko fragment scenki z jazdą w kierunku Wyzimy.
 
O tym mówię. Logiczne jest, że podgrodzia jako obszaru grywalnego nie będzie. Ale po prostu zastanawiam się czy wiecie...Cedep nie postanowił "zapomnieć", że podgrodzie i odmęty istniały. Mapę poglądową odbieram oczywiście jako wizje artystyczną, ale patrząc na mapę Temerii (czyli obszar grywalny z Wiedźmina 1) i "wizję artystyczną" z DG, Odmęty i Biały Sad się pokrywają w jakimś tam stopniu. Biorąc pod uwagę jak rozlokowane są bramy miejskie...To tam gdzie jest obóz Nilfgaardu na mapie z DG powinna być Wyspa rybitw. Nie upieram się, jeżeli jestem w błędzie to może ktoś się ulituje i mi to ogarnie? :D
 
Aha. To dobrze. Łyknąłem to na stylizowanej mapie, bo reszta lokacji jest oddzielona od siebie Klifami albo Górami. Dlatego myślałem, że Biały Sad jest w pobliżu Odmętów...kamień z serca ;D
 
Top Bottom