Wiedźmin 3: świat

+
O do licha.... Chyba nikt jeszcze tego nie zauważył. Poznajecie tą miejscówkę?

Przecież to jest dokładnie to samo miejsce, w którym Angry Joe walczył z południcą. ZIMĄ !!! :D
Czyżby zmiany pór roku w lokacjach confirmed? Czy może wrócimy jeszcze po skończeniu prologu do Białego Sadu?
 
Last edited:
Kiedyś gdzieś czytałem (w 2014 roku), ze mają być dwie pory roku. Będą się zmieniać wraz z postępem w głównym wątku fabularnym. Jednak nie była to chyba potwierdzona informacja.
 
A mówiłem Wam, że na pewno będą różne pory roku (a przynajmniej jeden skok z lata na zimę) toście pisali, że niemożliwe, bo za dużo roboty przy modyfikacji świata :troll:

Ale może to nie być zima, a np. wpływ Dzikiego Gonu na okolice. Zimowy screen z redańskim żołdakiem był więc na pewno gdzieś na głównym hubie, a nie na Skellige.

EDIT: Z 2 strony screen nazywa się "winter", a fabuła ma być rozciągnięta na kilka miesięcy, więc faktycznie może to być zwykła zima.
 
Last edited:
Rok temu któryś z REDów pisał że pracuje obecnie nad efektem osiadania śniegu, ale czy trafiło to do gry...
 
EDIT: Z 2 strony screen nazywa się "winter", a fabuła ma być rozciągnięta an kilka miesięcy, więc faktycznie może to być zima.
Tylko dziwi w takim przypadku fakt, że gra zaczyna się tuż po roztopach. Żeby w Białym Sadzie znów było tak zasypane śniegiem, musiałby minąć kolejny okrąglutki rok... Czyżby fabuła była aż tak długa? :p
Chociaż przewidywałem że będą różne pory roku. Ale czemu w lokacji z Prologu, do której przecież chyba nie wrócimy już z głównego świata (?)
 
Dziękuję Ci, @Adventusie, za zmontowanie tego filmu bez spoilerów. Moment z 4:20 ścisnął mnie za serce i wytarł moimi uczuciami podłogę. Nie mogłem uwierzyć, że wreszcie zobaczę klimat, który pozostał na Shadow Moses, gdy miałem pięć lat. Nie obchodzi mnie już nic, bo będę mógł tam stanąć i nie będę myślał o ludziach liczących klatki, tekstury i patrzących na LOD. Będę tam stał i oddychał powietrzem Skellige.
 
Myślę, że Redzi po prostu zmienili "wizję" tej lokacji, co ostatnio dosyć często robili.
Ale żeby tak cały Biały Sad odśnieżyć? W przeciągu kilka miesięcy (screeny bodajże z grudnia czy nawet ze stycznia), już po zamknięciu kontentu?
 
Myślę, że Redzi po prostu zmienili "wizję" tej lokacji, co ostatnio dosyć często robili.
No to już prędzej byłoby możliwe, z tym, że jest jeden szkopuł. Prolog mógł być faktycznie planowany na osadzenie jeszcze w okresie zimy, ale wówczas nie da się wyjaśnić, czemu w trailerze VGX (starszym niż powyższa panorama) w scenie z gryfem nie ma śniegu?
 
Ale czemu w lokacji z Prologu, do której przecież chyba nie wrócimy już z głównego świata (?)
Możemy wrócić kiedy chcemy za pomocą szybkiej podróży. Też myślałem, że lokacja się zablokuje po ukończeniu prologu, ale wcale nie -Na jednym z gameplay'ów YouTuber z Ziemii Niczyjej wrócił do Białego Sadu.

Co do czasu w grze... Główna akcja nie rozgrywa się czasem w Maju? Wtedy do zimy tylko pół roku, nie rok.

---------- Zaktualizowano 16:00 ----------



Inny zimowy screen. Wątpię by była to zmiana wizji lokacji (może to być Biały Sad, albo może i Ziemia Niczyja / okolice Novigradu)... Nie w tak późnym etapie produkcji.

BTW. Na starym concept arcie Białego Sadu nie było zimy.
 
Last edited:
Właśnie sobie wyobraziłem ośnieżony Novigrad... To by było coś.
BTW. Na starym concept arcie Białego Sadu nie było zimy.
Hmm... No tak. Zresztą faktycznie jeszcze sporo będzie się działo w Białym Sadzie, bo jak można wywnioskować ze starych artów
wioska zostanie spalona. Przynajmniej w jednej z możliwych ścieżek fabularnych.
Ale rzeczywiście na tych artach nie było zimy, tak samo jak na ujęciu z gryfem na VGX. Tak więc zimowy screen z Białego Sadu nadal pozostaje zagadką.
 
Last edited:
W letniej części gry jakiś festyn, Belleteyn, ogniska nocą i zabawy... W zimowej części ośnieżony Novigrad i jakieś grudniowe święto, to by był klimat :p

Jeśli to prawda z zimą na wszystkich hubach, to +100 do hajpu.
 
Ale się nakręciliście, a to pewnie tylko przejście Gonu. :p Na jakiejś mapie była zaśnieżona wioska w Velen.
 
Ale się nakręciliście, a to pewnie tylko przejście Gonu. Na jakiejś mapie była zaśnieżona wioska w Velen.
No nie wiem. Na jednym z gameplay'ów była wioska z Elder Blood, którą odwiedził Gon. Nie była nawet w połowie tak zaśnieżona jak ten screen.
 
Top Bottom