Wiedźmin 3: świat

+
@Michaxx Jednak się myliłeś.
Na zapytanie o miasto, dostałem taką odpowiedź.
''Nie, nie - to jest przejęzyczenie, za bardzo się wczułem. :D Jest ziemia niczyja - Velen. Nie miasto. Sorki, jeśli to wprowadziło w błąd. Dzięki za zwrócenie uwagi.'' Także możecie spać spokojnie, niczego nie zaspojlowałem, miasta nie będzie:teeth:
 
To jest najpiękniejszy i najbardziej klimatyczny świat jaki kiedykolwiek został stworzony w grze. I jednocześnie wiarygodny. Szczególnie miasta rozwalają.

A to przecież tylko jedna mapa... która spokojnie mogłaby zrobić całą grę, i pewnie nikt po poprzednich Wieśkach by nie narzekał, że jest za mała. Po prostu nieprawdopodobne.
 
Tym bardziej niedorzeczne dla mnie jest to, że w kilku recenzjach świat nie całkiem się spodobał. Nie znam drugiej takiej gry z tak świetnie zaprojektowanym / wielkim / wiarygodnym, różnorodnym światem. Nie znam drugiej takiej gry gdzie jeszcze wepchnięto tak wielkie miasta. I również dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.
 
Last edited:
Ten most Oxenfurcki wywarł na mnie ogromne wrażenie, bardzo majestatyczny. Bardzo piękne i wielkie miasto. :hatsoff: Obejrzałem od 13 minuty do końca, ale ta gra świetnie wygląda :O
 
Tym bardziej niedorzeczne dla mnie jest to, że w kilku recenzjach świat nie całkiem się spodobał. Nie znam drugiej takiej gry z tak świetnie zaprojektowanym / wielkim / wiarygodnym, różnorodnym światem. Nie znam drugiej takiej gry gdzie jeszcze wepchnięto tak wielkie miasta. I również dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Assassiny miały Konstantynopol i Rzym oraz Wenecję bardzo ładne.
 
Ja bym jednak chciał, żeby więcej się działo w bardziej znanych lokacjach ze świata Sapkowskiego - ziemie niczyje to jest taki troche zapychacz. Niby wielkość świata robi wrażenie ale po przejrzeniu mapy troche entuzjazm opada. Pamiętam mój zachwyt kiedy CDPR ogłosił sandbox i openworld w w3, miałem wtedy zupełnie inne wyobrażenie jak to będzie wyglądać
 
Top Bottom