Wiedźmin 3: Umaszczenie Płotki

+
Status
Not open for further replies.
Różowy albo fioletowy, w zasadzie to podobają mi się wszystkie kolory z "my little pony"
Nie no żart, w sumie to mogła by być kara albo siwa, ale tak naprawdę to chyba kwestia drugorzędna. Może pozwolą nam wybrać kolor naszej wiernej towarzyszki? Bo przecież Geralt nie miał konia w poprzednich częściach, więc może mogli byśmy ją sami kupić, i sobie wybrać taką jaką chcemy?
 
Ciężko stwierdzić:p/> W sadze Geralt miał więcej niż jednego konia, a nie przypominam sobie jakiegoś konkretnego opisu Płotki. Gdzieś, kiedyś wyczytałem/obiło mi się o uszy, że była maści gniadej. Mnie raczej bardziej ciekawi, czy koń w W3 będzie nieśmiertelny, czy będzie mógł zginąć i wtedy ewentualnie zakupimy sobie nowego (jeśli będzie nas stać :D/>/>) w jakim kolorze nam będzie pasować :)/>/>
 
demonax said:
Ciężko stwierdzić:p/>/> W sadze Geralt miał więcej niż jednego konia, a nie przypominam sobie jakiegoś konkretnego opisu Płotki. Gdzieś, kiedyś wyczytałem/obiło mi się o uszy, że była maści gniadej. Mnie raczej bardziej ciekawi, czy koń w W3 będzie nieśmiertelny, czy będzie mógł zginąć i wtedy ewentualnie zakupimy sobie nowego (jeśli będzie nas stać :D/>/>/>) w jakim kolorze nam będzie pasować :)/>/>/>


No ale jakie znaczenie ma tutaj maść książkowej płotki? Przecież to będzie zupełnie inna szkapa, tak więc nie widzę powodu aby musiała być taka sama :)
 
Czarek3336 said:
No ale jakie znaczenie ma tutaj maść książkowej płotki? Przecież to będzie zupełnie inna szkapa, tak więc nie widzę powodu aby musiała być taka sama :)/>/>

Ma ogromne znaczenie. Jak koń nie będzie taki jak w książce to ja nie kupuje tej śmiesznej gry. Jak oni śmią mieć własne pomysły, inne niż wyobrażenie Sapkowskiego?
 
Wallace said:
Ma ogromne znaczenie. Jak koń nie będzie taki jak w książce to ja nie kupuje tej śmiesznej gry. Jak oni śmią mieć własne pomysły, inne niż wyobrażenie Sapkowskiego?

Niepotrzebna ironia. Kolor Płotki nie ma żadnego znaczenia, chodziło mi tylko o to, że w książkach przeważnie była to klacz maści gniadej i tyle. A w grze myślę, że będzie można wybrać, więc każdy będzie śmigał na takim koniu jaki mu pasuje.
 
No jakże, przecież konie mają być tuningowane, zatem z możliwością wyboru lak... maści.

Łoles, idź się wstydź za ten spamerski temat (najlepiej do tematu o świecie albo 'postaciach'
).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom