Wiedźmin 3 w lipcowym numerze magazynu EDGE

+
Vojtas said:
Nie chcę niszczyć Waszych marzeń, ale to "miasteczko" z 16/19 to jest właśnie Novigrad.

Jak dla mnie może zwać się nawet Stare Pupy :p I tak wygląda klimatycznie :)
 
Vojtas said:
Nie chcę niszczyć Waszych marzeń, ale to "miasteczko" z 16/19 to jest właśnie Novigrad.

Novigrad jest nad morzem, a nie nad rzeką
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20130210120941/wiedzmin/images/thumb/b/b5/Mapa_Novigrad.PNG/1000px-Mapa_Novigrad.PNG
mapa z gry wobraźni, może jakieś sugestie

Jest prawdopodobnie największym miastem świata przedstawionego w powieściach o wiedźminie. Liczy ono około 30 000 mieszkańców, bez przyjezdnych.

Na zdjęciu z Edga na 100% nie jest Novigrad
 
Nars said:
Nie wiem, czyśta ludziska zauważyli, ale noc, wygląda jak noc, znaczy cimno jest, eustachy winien być ukontentowany. ;P

Póki co jestem delikatnie zdezorientowany.
Jakieś screeny, łosiodelfiny (to to akurat wiem), ciemności nocą.
Mam rozumieć, że jakieś zdjątka chodzą sobie pocztą pantoflową?
A można wiedzieć kto rozpowszechnia?

Miło by było obczaić.
Poszukać ewentualnie dziury w całym, przy moim malkontenctwie to całkiem możliwe ;)
 
O lol, jak spoglądam na możliwe konfiguracje strojów Geralta, to sobie myślę, że proponowane kiedyś "DLC z płaszczem Hostile'a" jest jak najbardziej możliwe xD

Stara koszulina z prologu W1 również wraca na salony xD
 
Tak btw, bo to wątek nie o tym. Nie wiem czy ktoś już zauważył, ale strona przeszła zmiany dopasowujące poszczególne podstrony do strony głównej, tej z zapowiedzią W3.
 
propozycje strojów są beznadziejne, poniżej wszelkiej krytyki.

nie miałem nawet siły by wymyślić cokolwiek uszcypliwego, na to po prsotu nie ma słów.
przez 2 gry cdpr kumało czaczę i znalazło (w '2') jakiś kompromis pomiedzy światem książek, a itemowymi realiami gier komputerowych, ale z tego co widzę w trójce szykuje się prawdziwie wiejski jarmark.
dramat.
 
MasterJaskier said:
Przydałaby się reszta tego tekstu który nie jest zrolowany na dół :<


Właśnie przypomniałem sobie nowe detale mojej opowieści o zawartości EDGE'a, więc jeśli ponownie do niej wrócicie, zauważycie, że obrazowo opowiadam też cały tekst artykułu.

EDIT: <teraz tłumaczę to na mniej konspiracyjny język> Do folderu ze screenami dodałem screeny wszystkich sekcji artykułu.<nie widzieliście tego dopisku>
 
socchi said:
propozycje strojów są beznadziejne, poniżej wszelkiej krytyki.

nie miałem nawet siły by wymyślić cokolwiek uszcypliwego, na to po prsotu nie ma słów.
przez 2 gry cdpr kumało czaczę i znalazło (w '2') jakiś kompromis pomiedzy światem książek, a itemowymi realiami gier komputerowych, ale z tego co widzę w trójce szykuje się prawdziwie wiejski jarmark.
dramat.
Jak ci źle, to se przechodź grę w samej koszuli, o! ;P
 
Screeny świetne (jest nawet mój wyproszony concept art drzewa :D/>/>)! Nareszcie coś nowego.
Niektóre zbroje wyglądają śmiesznie, jakoś nie widzę Geralta w takich spódnicach, długich płaszczach. Inaczej wyobrażałam sobie "syrenki", ale te są cudne, szczęka opada.:)/>/>/>
 
Scani said:
Właśnie przypomniałem sobie nowe detale mojej opowieści o zawartości EDGE'a, więc jeśli ponownie do niej wrócicie, zauważycie że obrazowo opowiadam też cały tekst artykułu.

Gdzie się z tą opowieścią można zapoznać? Bom ciekaw.

EDIT: Uła, to ci dopiero historia.
 
Pancerzami jestem zaniepokojony, acz pojadę Rejtanem jeśli równie "praktycznie" będą wyglądać w ruchu, w grze.
 
Myszoskoczka said:
Niektóre zbroje wyglądają śmiesznie, jakoś nie widzę Geralta w takich spódnicach, długich płaszczach.
A ja wręcz przeciwnie (tzn. może akurat nie w spódnicach, ale w płaszczach jak najbardziej) ;)
 
socchi said:
przez 2 gry cdpr kumało czaczę i znalazło (w '2') jakiś kompromis pomiedzy światem książek, a itemowymi realiami gier komputerowych

Mi tam się osobiście i tak zbroja kruka z jedynki podobała najbardziej, nawet od tych z dwójki, które notabene były świetne. Tu jest cały przekrój różnych stylowo pancerzy, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników "tradycyjnego" wieska jak i dla tych assassynowców z zachodu. Wiem, że statystyki będą grały dużą rolę ale wydaje mi się, że na danym poziomie będzie kilka różnych wyzualnie zbroi podobnych statystycznie więc chyba nie ma co się boczyć.
 
Hostile said:
A ja wręcz przeciwnie (tzn. może akurat nie w spódnicach, ale w płaszczach jak najbardziej) ;)/>/>


płaszcz tak - ma nawet swoje uzasadnienie w historii papierowej.

sukienki, wdzianka chłopa z biskupina, zbroje płytowe, pełne kolczugi i pelerynki - nie.

Hostile said:
Tu jest cały przekrój różnych stylowo pancerzy, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników "tradycyjnego" wieska jak i dla tych assassynowców z zachodu.

wiedźmin to nie the sims czy skyrim, żeby każdy szukał czegoś dla siebie. gra dotychczas opierała się na ściśle określonych regułach i w wielu aspektach pozostawała różna od produkcji typowo masowych, w której można sobie zmieniać butki, obrączki i inne badziewia.
 
Nejm said:
Mi tam się osobiście i tak zbroja kruka z jedynki podobała najbardziej, nawet od tych z dwójki, które notabene były świetne. Tu jest cały przekrój różnych stylowo pancerzy, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników "tradycyjnego" wieska jak i dla tych assassynowców z zachodu. Wiem, że statystyki będą grały dużą rolę ale wydaje mi się, że na danym poziomie będzie kilka różnych wyzualnie zbroi podobnych statystycznie więc chyba nie ma co się boczyć.

Zbroja kruka rzeczywiście była bardzo dobra i tu nie ma nic do gadania.
 
Wallace said:
Jak dla mnie może zwać się nawet Stare Pupy :p I tak wygląda klimatycznie :)
Nie przeczę. Chodziło mi o wielkość.

Wallace said:
Novigrad jest nad morzem, a nie nad rzeką
Nad rzeką też jest i, jak słusznie zauważyłeś, w P&P. W grze będzie inaczej.

Wallace said:
Na zdjęciu z Edga na 100% nie jest Novigrad
Skąd ta pewność?
 
Screeny i concept arty urywają du** :D
Ale najgorsze jest to, że im więcej się widzi tym ma się ochotę na więcek.
Stroje Geralta prześwietne! Przekrój ubrań od wiejskich, słowiańskich koszul przez nordyckie zbroje po wielkomiejskie, szlacheckie płaszcze po prostu zwala z nóg.
 
Top Bottom