Wiedźmin 3 wersja pudełkowa bez GOGa a dodatki

+
Dzień dobry,

posiadam wersję pudełkową Wiedźmina 3 i początkowo uruchamiałam grę z GOGa ale bez rejestracji, po jakimś czasie GOG wyrzucał błędy i nie chciał się otworzyć, więc całkiem go usunęłam i grałam już bez niego. Chciałabym teraz zakupić dodatki do Wiedźmina i grać moim Geraltem z wersji podstawowej w tych dodatkach I stąd pytanie - gdzie mogę kupić te dodatki (bo rozumiem że nie kupuje się wersji pudełkowych tylko jakieś kody na gog), jak połączyć GOGa z moją wersją podstawową z pudełka i jak dołączyć do niej dodatki?
Muszę też dodać, że jeśli chodzi o GOGa to jestem kompletnie zielona w temacie.
 
Jeśli kiedyś uruchamiałaś grę z GOGa, czyli chyba domyślnie o Galaxy chodzi, to musiałaś mieć tam konto do którego twoja gra jest przypisana. Jeśli się na nie zalogujesz, to nadal tam będzie. I jeśli dokupisz dodatki i zainstalujesz, to automatycznie zostaną przypisane do twojej gry. A nawet nie musisz się logować, bo przy instalacji dodatków instalator i tak wykryje grę, którą masz zainstalowaną i do niej je przypisze.
 
No właśnie nie zakładałam na gogu galaxy żadnego konta - instalowałam podstawę z 4 płyt, na końcu była wiadomość że mogę grać rejestrując się ma gogu albo i nie. Zaznaczyłam opcje, że nie. Mimo tego po kliknięciu na ikonkę wiedźmina, uruchamiało się okienko GOGa i tam włączałam "graj" czy tam "start" zeby wlaczyc gre- ale żadne postępy się tam nie zapisywaly, po usunięciu GOGa z komputera gra się włączała po prostu z iknonki wiedźmina. Czy jak zainstaluje teraz GOGa to on wykryje, że kompatybilna wersja wiedźmina jest zainstalowana i ją tam zauważy/doda?
 
Wydaje mi się, że konieczne będzie zarejestrowanie gry, ale nie pamiętam dokładnie jak ten proces przebiegał. Chyba było konieczne wpisanie kodu z pudełka. Ale nie jest to konieczne do kupna i instalacji dodatków wg mnie.
 
@MaryLarens
Czy ją wykryje, nie wiem, być może konieczna będzie aktywacja gry (wnioskuję, że tego wcześniej nie robiłaś) oraz ponowna instalacja, ale to tylko moje gdybanie. Natomiast jeśli chcesz kupić dodatki, a posiadasz wersję pudełkową, to instalacja goga będzie konieczna.

E. Jeśli dobrze pamiętam w 2015 roku konta gog oraz forumowe zostały połączone. Tak więc powinnaś móc zalogować się do gog przy użyciu forumowego loginu i hasła.
 
Last edited:
Top Bottom