Wiedźmin 3 wersja z GOG galaxy - zawsze Borderless Window

+
Status
Not open for further replies.
Wiedźmin 3 wersja z GOG galaxy - zawsze Borderless Window

Witam.

Mam problem z ustawieniem w grze pełnego ekranu na stałe.
Wszystkie inne ustawienia gra zapamiętuje (mam wszystko na max oprócz hairworks), niestety ustawienie suwaka pełnego ekranu jest skuteczne tylko do ponownego odpalenia gry. Za każdym razem gra wraca do ustawienia borderless window.
Nie pomaga zmiana w pliku settings w moich dokumentach, nie pomaga ustawienie tego pliku na tylko do odczytu.
Linia ustawień pełnego ekranu w tym pliku ma zawsze po uruchomieniu wartość "2".

Grę uruchamiam zazwyczaj z GOG galaxy, próbowałem też bezpośrednio samym exe - nic to nie zmienia.

Nie mam w tle działających żadnych aplikacji ani procesów, które mogłyby wpływać na grę.
Najnowsze stery od nV.

Specyfikacja kompa:
i7 4770k
Gigabyte gtx970 G1 gaming
16GB RAM
Gigabyte z87x-ud3h
Samsung SyncMaster P2370HD
Seasonic G-650
Windows 8.1

Proszę o pomoc, aby gra pozostawiła na stałe wybrane ustawienie pełnego ekranu.
Niby to nic wielkiego bo borderless window wygląda tak samo w fullHD, ale zawsze wpływa to odrobinę na wydajność jak pulpit pod grą pozostaje cały czas aktywny.
Pozdrawiam.
Piotr
 
Cześć,

Dzieje się tak gdy podczas startu gra traci tzw. focus - np. klikniesz myszką na jakimś innym programie bądź przejedziesz nią na np. drugi monitor.
Przy następnym włączeniu spróbuj po prostu nic nie ruszać przez chwilę.
Mam nadzieję, że pomoże :)
 
OK.
Sprawdzę następnym razem i dam znać.
Dzięki za szybką informację :)


Edyta:

Sprawdziłem i zgadza się. Jeśli w momencie włączania gry nie klikniemy myszką gra włącza się w trybie pełnego ekranu.
Jeśli klikniemy myszką np. minimalizując gog galaxy, gra traci "focus" i przełącza na tryb borderless window.
THX
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom