Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Płaszcz źle nie wygląda, ale ten pampers na nogach rozwala :D
@Nars, jest podobny ale jednak wiele mu brakuje.
@PATROL to nie uszy... myślę że to ten przedziałek, tak... to z pewnością ten boczny przedziałek.
 


Nie zdziwilbym sie, gdyby nawet cos takiego sie pojawilo

 
Trochę ich melanż poniósł z tymi zbrojami... Obawiam się że to będzie najsłabszy element gry - mało immersyjne pancerze...
 
Ubranka z W2 to były 3, z różnymi teksturami. Fajnie byłoby zobaczyć coś nowego, ale wiedźmińskiego. Zbroja kota po 2 przejściach może się znudzić.
 
Mam nadzieje zobaczyć fryzurę Jak najbardziej przypominającą te z W1. Dłuugie Białe włoscy zaczesane za uszy z przedziałkom na boku. W Wiedźminie2 była podobna fryzura ale wiadomo ze tam były szare te włosy, były krótsze i ucięte równo. Jakoś to średnio wyglądało. Co do długości to czemu nie miałyby być dłuższe skoro można szczyć Geralta na krótko po bokach?
 
Mi najbardziej do gustu przypadł Niedźwiedzi Pancerz i takie 2, jakby ktoś znal nazwy tych zestawów to poproszę.. prawdopodobnie nie są to tylko arty :) Znalezione w googlach:
Niedźwiedzi http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20140813190633/wiedzmin/images/6/64/Geralt_Upgrade_Bear_Armor.jpg
Pancerzyki - http://www.gry-online.pl/galeria/html/wiadomosci/bigphotos/preview/163843450.jpg
Więcej pancerzyków - http://www.gry-online.pl/galeria/html/wiadomosci/bigphotos/163845166.jpg
Wie ktoś jak te 2 zestawy mają się nazywać w grze? :)
:scold:
 

Attachments

  • wow.jpg
    wow.jpg
    58.2 KB · Views: 108
Last edited:
@ArlekinGraphics Tych szat chyba nie będzie, redzi uznali że zbroje płytowe lepiej pasują do świata dlatego będziemy się mogli wcielić w Króla Geralta Artura I, nigdzie nie widziałem ani łachów z kapturami, ani bardziej skórzanych wdzianek, tą niedźwiedzią też zmienili na coś mniej fajnego, ogólnie jest fajno.
:sad:
 
Mam nadzieje zobaczyć fryzurę Jak najbardziej przypominającą te z W1. Dłuugie Białe włoscy zaczesane za uszy z przedziałkom na boku. W Wiedźminie2 była podobna fryzura ale wiadomo ze tam były szare te włosy, były krótsze i ucięte równo. Jakoś to średnio wyglądało. Co do długości to czemu nie miałyby być dłuższe skoro można szczyć Geralta na krótko po bokach?

Wydaje mi się że będzie również taka fryzura skoro już z 3 inne żywcem z dwójki się pojawiły. ;) mocno, wysoko spięta, odstająca kitka na pudełku gry, na gameplayach wysoko, luźno spięta kitka w dół i ta z wygolonymi bokami czyli 'Cintryjskie wahadło' czy jakoś tak. Myślę że fryzur będzie sporo i każdy coś dla siebie znajdzie, bo przecież słabo było by dodać tylko te które mogliśmy wybrać w dwójce, a nie każdy kitę czy wygolone boki lubi. Nie zdziwiłbym się jakby dali możliwość obcięcia Geralta na krótko, ale to była by wdłg mnie przesada, tak samo jak zbroje w 3/4 płytowe. No ale i takie coś pewnie znalazło by zwolenników.

Nie martwcie się o fryzury, jak Wiedźmin 3 zdobędzie rozgłos na wagę Skyrima, to będzie z 10 modów dodających nowe fryzury dla Geralta, tak jak to było z TES V.. ;)

Tych szat chyba nie będzie, redzi uznali że zbroje płytowe lepiej pasują do świata dlatego będziemy się mogli wcielić w Króla Geralta Artura I, nigdzie nie widziałem ani łachów z kapturami, ani bardziej skórzanych wdzianek, tą niedźwiedzią też zmienili na coś mniej fajnego, ogólnie jest fajno.

Raz widziałem na jakiejś prezentacji pokazującej walkę Geralta w 3 części jak miał szatę a do tego płytowe rękawice.. nie wiem kto to składa, ale jak to zobaczyłem to od razu wiedziałem że nie zrobię tak jak w 2 części.. ;c słabsza fajnie wyglądająca zbrojka, której staty nadrabiają najmocniejsze w grze buty spodnie i rękawice.. :D
Mam nadzieję że będą kurtki podobne jak w dwójce, uwielbiam coś takiego:
 

Attachments

  • takase.jpg
    takase.jpg
    52.7 KB · Views: 85
Last edited:
Podobne kurty przewijały się na niektórych gameplayach, także możesz być spokojny. Co do płaszczy, widziałem w grze kilka, ale żaden mi się nie podobał. Ten stary koncept niedźwiedzia był świetny, mimo że na ostatnim tierze miał już stalowe elementy to i tak wyglądał świetnie, bo cały wygląd zbroi włącznie z futrem powodował że nie widziało się tego tak bardzo. No cóż, będę za nim tęsknić...

Szkoda że nikt z grających nie pokusi się o pokazanie dostępnych pancerzy, w necie nic nie ma. Jak w grze niczego nie znajdę to będę latał na gołej klacie, albo tej koszulce z prologu :D
 

Pamiętam jak ludzie narzekali na te arty, że Geralt wygląda na nich jak samuraj. No to mają Geralta w płytówce. :p
 
Ej no w tej pierwszej kolumnie, rząd ostatni na środku jest prześwietny.. :D
Ponoć będzie można zakładac maski, może to właśnie o takie chodzi?

Czy ktoś orientuje się jak wyglądał będzie set Żmii?
 

Attachments

  • maska.jpg
    maska.jpg
    15.4 KB · Views: 75
Last edited:
Zbroja Niedźwiedzia została zamieniona na Szatę Misia Puchatka. Nawet żółtawe elementy ma. Ale tak serio, to ten pancerzyk w tym etapie byłby nawet fajny gdyby nie 'sukienkowaty' wygląd.


---------- Zaktualizowano 17:21 ----------

Nah, tamte maski były bardziej człooczne, ta to jakaś skrytobójcza.

Podrzuć jakiś link czy coś pokazujący 'tamte' maski, nie widziałem. ;o
 

Attachments

  • a9e318a28307c438ed4a263791303025.jpg
    a9e318a28307c438ed4a263791303025.jpg
    31.8 KB · Views: 144
Tak swoją drogą z części recenzji wynika to, czego się w aspekcie uzbrojenia obawiałem.

Mnogość sprzętu i system statystyk zależnych od poziomu, któremu dany fragment mapy jest dedykowany wymuszają na graczu częstą zmianę wyposażenia. Czyli nawet jeśli znajdę coś, co wizualnie będzie mi jako tako odpowiadać, to za chwilę będę musiał dokonać wymiany, szczególnie że zacznę grę od wyższych poziomów trudności, gdzie te cyferki będą mieć znaczenie.

A zanim się dochrapie do któregoś z wiedźmińskich setów minie trochę czasu, bo zapowiada się, że zadania z nimi związane są prowadzone na podobnej zasadzie co te z mrocznymi setami, czy pancerzem Vranów w W2. Wydaje mi się, że poziom skomplikowania jest tutaj większy, bo znajdujemy receptury na pojedyncze elementy, nie na całość. Dodatkowo nie mam gwarancji, że jeden z tych zestawów starczy na całą grę.

Żeby jeszcze chociaż wyglądały tak, że warto było by się męczyć - Kot ma nietrafioną kolorystykę, Niedźwiedź zmienia się w okutą stalą suknie, jeżeli Wilk to zbroja z materiałów promocyjnych, to aż boje się pomyśleć jak będą wyglądać jej pozostałe tiery. O Żmije strach się bać.

Moderzy, na pomoc :C
 
Tak swoją drogą z części recenzji wynika to, czego się w aspekcie uzbrojenia obawiałem.
nawet jeśli znajdę coś, co wizualnie będzie mi jako tako odpowiadać, to za chwilę będę musiał dokonać wymiany, szczególnie że zacznę grę od wyższych poziomów trudności, gdzie te cyferki będą mieć znaczenie.
Tutaj świetnym rozwiązaniem były by skórki :D Tzn. możliwość całkowitego zmienienia wyglądu pancerza lub przynajmniej części jego elementów i koloru.

Apropo niedźwiedzia, może ten model pancerza dali jakiemuś innemu..? Bo jeżeli nie to takie cudo się marnuje, a jakieś szmaciane kolorowe szaty i nilfgardzkie płytówki błyszczą się jak psie jaja gurują statystykami i bonusami, a Płotkę wgniata w ziemie..

:facepalm:
Moderzy, na pomoc :C
Jeżeli będzie łatwy dostęp do modeli i tekstur pancerzy, oraz do ich podmiany to chętnie sam bym się tym zajął, najlepiej gdyby ten kreator/redkit to umożliwiał, żeby w programie graficznym otworzyć sobie teksturę pancerza i przerobić, albo podmienić modele zbrojek.. ^^ Nie mówiąc już o możliwości przerabiania modeli w programach do obróbki grafiki 3D. No ale zobaczymy co nam ten edytor zaoferuje. ;) Na bank na NexusMods będzie tego spoooro skoro gra przed premierą robi taki szał. Więc czekamy aż dodadzą zakładkę The Witcher 3: Wild Hunt ^^ http://www.nexusmods.com/games/?
 
Last edited:
Top Bottom