Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Tutaj świetnym rozwiązaniem były by skórki :D Tzn. możliwość całkowitego zmienienia wyglądu pancerza lub przynajmniej części jego elementów i koloru.

Apropo niedźwiedzia, może ten model pancerza dali jakiemuś innemu..? Bo jeżeli nie to takie cudo się marnuje, a jakieś szmaciane kolorowe szaty i nilfgardzkie płytówki błyszczą się jak psie jaja gurują statystykami i bonusami, a Płotkę wgniata w ziemie..
:facepalm:

Niedźwiedź jest setem wiedźmińskim, takich w sumie będzie pięć. Inne to Gryf, Kot, Wilk i Żmija. Ta liczba wskazuje na to, że to są jednak jedne z najlepszych setów w grze.

Odnośnie różnic między koncept artem a faktycznym niedźwiadkiem w grze - jest prawie pewne, że właśnie tak ten koncept ewoluował, co screenami zdążył wykazać @Rustine i @B l a d y .
Też mi szkoda, bo pierwszy projekt uważam za o wiele lepszy.
 
Skąd to masz? Jestem ciekaw gdzie jeszcze wyciekł mój kolaż. :D
Heh to twój mix? No patrz... wziąłem z google grafika, www.pinterest.com. To chyba jakiś hosting, tak podaje źródło obrazka ;]

@ArlekinGraphics chętnie, tylko ze widziałem to na jakimś zakazanym gameplayu ze dwa tygodnie temu. Ogólnie nic ciekawego ta maska, taki trochę karnawałowy szmelc.

@Szincza dokładnie, wygląd wiedźmińskich pancerzy to lekka porażka, gryf wygląda całkiem ok ale na I i II poziomie, później zmienia się w coś dziwnego, no i ta kolorystyka.
Tą wilczą zbroję to najchętniej zakryłbym tym płaszczem z kapturem który Geralt miał na sobie w CGI. Może kolejne tiery mają tą pelerynkę?
Tak sobie myślę, że skoro nie pokazali żmii to może być to najfajniejszy strój, bo te dotychczasowe które widziałem jakoś nie napawały optymizmem.
 
Z tego co usłyszałem na streamie IGN, to najlepszy set będzie "craftowalny" i podobno ma być typowo wiedźmiński. Głowy jednak nie dam sobie uciąć :p

Co do wyglądu, to ja bym chciał takie płaszcze z kapturami, jak niektórzy przechodnie w Novigradzie. Oczywiście w kolorze czerni :D
 
Ważne, że będą chociaż te ala 'kamizelki'
 

Attachments

  • takase.jpg
    takase.jpg
    52.7 KB · Views: 55
Pewnie coś będzie, ale z tymi lepszymi/gorszymi pancerzami to trochę lipa. Miały się różnić tylko pobocznymi statami w stylu "Zwiększanie szansy uniku"/"Zwiększanie szansy odbicia ataku", a wyszło na to że będziemy być może zmuszeni chodzić jak Jurand ze Spychowa pod koniec gry.
 
To jest Eskel, nie Geralt. Dla Białego Wilka jeszcze nie widzieliśmy niczego w tym stylu.

Wiem o tym, ale nie zmienia to faktu że taki typ ubioru w grze mi się podoba, podobny występował w dwójce i jest szansa na to, że będzie. ;)

Wniosek że będą wysunąłem z wypowiedzi kolegi.

Podobne kurty przewijały się na niektórych gameplayach, także możesz być spokojny.

A co tam, zacytuję. Nie uważaj mnie za kogoś, kto myli głównego bohatera całkowicie różniącego się od tego na screenie. Screen miał pokazać typ ubioru o jaki mi chodzi, nie od razu dowód że Biały Wilk jest w to odziany.

Pewnie coś będzie, ale z tymi lepszymi/gorszymi pancerzami to trochę lipa. Miały się różnić tylko pobocznymi statami w stylu "Zwiększanie szansy uniku"/"Zwiększanie szansy odbicia ataku", a wyszło na to że będziemy być może zmuszeni chodzić jak Jurand ze Spychowa pod koniec gry.

Pewnie wyleci jakiś FCR jak to było z poprzednimi częściami który to zmodyfikuje. :) Mam taką nadzieję.
 
Last edited:
Sporo ludzi narzeka, że zbroje płytowe będą i redzi odchodzą od konwencji, ale i w 1 i w 2 można było walczyć toporami i gizarmami. Mi tam to nie przeszkadza po prostu nie będę płytówek zakładał. Mi bardziej kusza nie leżała, ale widziałem na paru filmikach, że da radę walczyć z latającymi potworami bez kuszy, więc sobie jak da radę będę się starać na znakach bazować z latającymi potworami.
 
Że też im nie szkoda czasu było na te śmieszne wdzianka dla Geralta, kto w tym będzie paradował?
 
Top Bottom