Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Tak to jest najlepszy pancerz w grze, szczerze nie jest źle, że tak wygląda bo fajnie wrócić do początku
Szkoda tylko, że przyda się ona pewnie dopiero w Krwi i Winie bo niby najlepsza zbroja a nie ma jak jej użyć w podstawce czy samym dodatku np. w moim przypadku to jeszcze jej nawet założyć nie mogę bo brakuje mi jednego lv, a już nie mam go jak na szybko zdobyć bo questy wyczyszczone do cna. Na szczęście od kiedy założyłem strój w którym idzie się na wesele to ani myślę, żeby wracać do Wiedźmińskich pancerzy i na spokojnie poczekam żeby z tej zbroi skorzystać dopiero w kolejnym dodatku. :D
 
Ten kontusz, który ma się na weselu jest wyblaknięty trochę i lepszą bardziej żywą wersje zdobywamy po zadaniu w rezydenci Evereców. Co do braku lvl, olecam zainstalować console enabler i dodać sobie poziom za pomocą komendy :)
 
Możecie zobaczyć jak prezentuje się ta zbroja w różnych porach dnia i różnych...hmmm pozach, zapraszam do mojej galerii:
imgur. com/a/4lsDt

Obrazków z czasem będzie więcej a na razie jest tyle, miłego oglądania.
 
Czy ktoś poruszał temat twarzy geralta? Czemu wygląda gorzej niż na targach E3. Ja rozumiem pogorszyć jakoś grafiki ale zmienic zupełnie wygląd bohatera.....?
http://iv.pl/images/49107777327061777179.jpg
Po lewej jest nieco bardziej posępny i zdziadziały. Nos bardziej szpiczasty i wydłużony. Ucho większe, brzydsze. Typowa ,,broda mędrca'' - jasna, gęsta, lekko wzburzona. Słowem - ostatni przymiotnik pierwszego zdania.
 
Pytanie z serii płytkich - czy waszemu Geraltowi odrosła broda po zgoleniu jej w zadaniu Hulaj dusza?
Mojemu odrastają tylko wąsy o_O

 
Co do wyglądu - wolę zmodowanego Geralta z białymi brwiami i jasnymi oczami oraz bladą skórą, wtedy czuję bardziej że gram mutantem.

 

Attachments

  • witcher3 2015-12-14 02-32-24-37.jpg
    witcher3 2015-12-14 02-32-24-37.jpg
    107.4 KB · Views: 121
Jak ja nie cierpię tego efektu zatrucia. Chciałbym pograć buildem alchemicznym, ale po prostu nie mogę na to patrzeć. Nie będę pił Białego Miodu przed każdą rozmową...
Bo Geralt wygląda jak jakiś living dead?
Po prostu nie podoba mi się efekt w obecnej formie. Nie tak wyobrażałem sobie trupią, białą jak kreda twarz Geralta, na której widok krzywił się Ostrit. Efekt zrobiony trochę po taniości. Można było pokombinować przy oczach (powiększyć źrenice), przy animacjach (przyśpieszyć ruchy) lub przy dźwiękach (wyczulony słuch). Brakuje też reakcji otoczenia na widok zatrutego wiedźmina.
 
Last edited:
Po prostu nie podoba mi się efekt w obecnej formie. Nie tak wyobrażałem sobie trupią, białą jak kreda twarz Geralta, na której widok krzywił się Ostrit. Efekt zrobiony trochę po taniości. Można było pokombinować przy oczach (powiększyć źrenice), przy animacjach (przyśpieszyć ruchy) lub przy dźwiękach (wyczulony słuch). Brakuje też reakcji otoczenia na widok zatrutego wiedźmina.

Myślisz, że tłuszcz przy wykonywaniu codziennych czynności spojrzy i przyjrzy się dokładnie przebiegającemu obok Wiedźminowi ?
Zgadzam się, że mogliby np przy pierwszej rozmowie patrzeć na Geralta z obrzydzeniem ale i tak moim zdaniem jest to super zrobione i miej więcej tak to sobie wyobrażałem :)
 
Po prawdzie to Sapkowski nie pozostawił wiele miejsca na wyobraźnię. W opowiadaniach przynajmniej dwa razy opisał twarz wiedźmina będącego pod wpływem.
 
a jaki pancerz polecacie na 14 - 15 poziomie?

Posiadam cały Temerski rynsztunek, prócz pancerza, bo ten dostałem i jest to Pancerz Wojownika Freyji.. (78 pancerza)

Miecze które posiadam to - Disglair 163 - 199 (srebrny) oraz Miecz ze Złotego Miasta 102 - 124 (stalowy)
 
Ja tym razem na NG+ chodzę w Legendarnym Kocie na trzecim poziomie, ale zdobędę jeszcze jeden level (62) i wreszcie przesiadam się na genialny Księżyc w Nowiu :D
 
na 15 poziom zalecany jest nilfgardzki rynsztunek, ale na 17 poziomie możesz już używać rynsztunku cechu kota, a na 18 bodajże gryfa poziomu 2, a co do mieczy to warto zrobić wiedźmińskie kota, albo gryfa, i je ulepszać w miarę progresu, ale tak naprawdę możesz je olać, bo system lootu jest całkowicie losowy, i jak tylko wycraftujesz jakiś wiedźmiński miecz, kilka minut później możesz znaleźć jakiś rupieć, który będzie zadawać więcej obrażeń, całkowicie idiotyczne swoją drogą, ale nic się na to nie poradzi.
 
do każdego rynsztunku z dlc, jest wyposażenie dla konia, czyli do Temerskiego na poziom 5, Nilfgardzkiego poziom 11, i pancerza z Undvik na 16. wyposażenie dla konia nie ma wymaganego poziomu, i możesz je kupić u tych sprzedawców którzy sprzedają te rynsztunki, czyli Temerskie wyposażenie od kupca w Białym sadzie, Nilfgardzkie wyposażenie od kwatermistza we Wrońcach, a Skelligiskie wyposażenie od płatnerza w Kaer Trolde na skellige.
 
Last edited:
dzięki, a z tego co wiem to się je ulepsza i zmienia się ich wygląd? Mam 15 level, więc pewnie zainwestuję ten ze Skellige.
 
Top Bottom