Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Asper said:
Oprócz tego że wykastrowałeś biednego Geralta to całkiem fajna ta zbroja, całkiem by pasowała na pierwszą jaką dostaniemy.

Ja wiem, że to jest ochraniacz na cenny narząd, którego niektórzy by chcieli tak namiętnie używać w minigrach ale po prostu mi nie pasuje :p
 
Moim zdaniem idealny pan Gerwant jest na tym filmie twarz jest swietna ma tez delikatny zarost . Miecz to prosta brzytwa zbroja nie jest ani nudna ani specjanlie przekombinowana (lekka i nie krępująca ruchów ale posiada elementy zapewniające ochronę) , ciekawa jest jej asymetryczność . Gdzyby tylko redzi wrocili do tego designu

[media]http://www.youtube.com/watch?v=JciyoGmnGyo[/media]
 
Jeśli się mylę to poprawcie. Wiedźmini starzeli się bardzo powoli, a na tym zdjęciu Geralt wygląda po prostu staro. Jeśli od wydarzeń z W2 mineło 20 lat to zwracam honor, ale jeśli nie to wypadałoby to, moim zdaniem zmienić. Do tego ta zbroja, nie będę nawet wnikał z czego jest zrobiona ale wygląda zwyczajnie grubo.
 
Geralt wygląda na zmęczonego, wyrosła mu broda, ale gdzie tu znamiona posunięcia się o 20 lat to nie wiem. Wizerunek IMO bardzo fajny i naturalny.

@Nejm: Chodziło mi o to że teoretycznie ZA tym ochraniaczem Geralt coś jednak chroni, a na obrazku, o zgrozo, ciemnieje tam czarna dziura...
 
Asper said:
@Nejm: Chodziło mi o to że teoretycznie ZA tym ochraniaczem Geralt coś jednak chroni, a na obrazku, o zgrozo, ciemnieje tam czarna dziura...

Wiem, tylko wydaje mi się że powinno być to ciut wyżej stąd cień. Tam są jeszcze uda :)
 
Asper said:
Geralt wygląda na zmęczonego, wyrosła mu broda, ale gdzie tu znamiona posunięcia się o 20 lat to nie wiem. Wizerunek IMO bardzo fajny i naturalny.

Znamiona...no niby zmarszczek nie ma,ale bardziej chodziło mi tu o ogólne wrażenie niż o pojedyncze szczegóły
 
Blady said:
Miecz to prosta brzytwa zbroja nie jest ani nudna ani specjanlie przekombinowana (lekka i nie krępująca ruchów ale posiada elementy zapewniające ochronę) , ciekawa jest jej asymetryczność . Gdzyby tylko redzi wrocili do tego designu />/>/>

[media]http://www.youtube.com/watch?v=JciyoGmnGyo[/media]
Była nawet na screenach z W2:

W W2 była taka kurtka, ale trochę zmieniona. Nie miała chyba kołnierza i czegoś jeszcze.

Bardzo fajny projekt tej kurtki. Ręka bez miecza posiada elementy koszulki kolczej, a prawa ręka ma skórę/tkaninę z pasami skórzanymi, co nie krępuje ruchów i Geralt może spokojnie machać mieczem.
 
Nejm said:
Wiem, tylko wydaje mi się że powinno być to ciut wyżej stąd cień. Tam są jeszcze uda :)/>/>

Nie będę się kłocić o to kto ma jaką fizjonomię ;p Dodam jeszcze że fryzura z Twojego obrazka bardzo mi się podoba.

EDIT: @DOWN: 100% zgoda
 
Szczerze powiedziawszy to sam pas na miecze z W2 wagą mógłby chyba dorównywać kolczym naramiennikom Geralta w nowej odsłonie, w której wszelkie pasy są raczej wąskie i w sumie o wiele bardziej sensownie wykonane niż ten jeden wielki i jakby luźny (który mimo wszystko wyglądał świetnie)
 
Co said:
Była nawet na screenach z W2:
...
W W2 była taka kurtka, ale trochę zmieniona. Nie miała chyba kołnierza i czegoś jeszcze.

Bardzo fajny projekt tej kurtki. Ręka bez miecza posiada elementy koszulki kolczej, a prawa ręka ma skórę/tkaninę z pasami skórzanymi, co nie krępuje ruchów i Geralt może spokojnie machać mieczem.

To nie ta sama przyjrzyj się dokladnie
 
Asper said:
Nie będę się kłocić o to kto ma jaką fizjonomię ;p Dodam jeszcze że fryzura z Twojego obrazka bardzo mi się podoba.

Jak sobie jeszcze raz rozrysowałem to faktycznie masz rację :) Poprawione.

Asper said:
nie mogę tego otworzyć

Załadowałem jeszcze raz. Spróbuj teraz.
 
Geralt mógłby mieć troszkę mniej ciasną zbroję, i troszkę bardziej umięśnione nogi ;p

@Nejm, wybaczcie mi wszyscy, strasznie zmęczony jestem ;p
 
Blady said:
To nie ta sama przyjrzyj się dokladnie
Racja. Ta na filmiku jest inna, ale układ podobny.
Łapa bez miecza - kolczuga
Łapa z mieczem - jakaś tkanina.

I tym tropem Redzi powinni iść, bo zakuwać całego Geralta w żelastwo trochę nie pasuje.
 
Tu macie porównanie paru zbroi z Wiedźminów i tez takich cięższych zbroi. Ogólnie pas z W3 będzie lepszy moim zdaniem, zbroje nie są złe te z W3, będzie dobrze, Redzi wiedzieli co robić i dalej wiedzą co robią



 
Arraqnz said:
Tu macie porównanie paru zbroi z Wiedźminów i tez takich cięższych zbroi. Ogólnie pas z W3 będzie lepszy moim zdaniem, zbroje nie są złe te z W3, będzie dobrze, Redzi wiedzieli co robić i dalej wiedzą co robią />/>



Na artach Geralt ma ogarniętą sylwetkę IMO w sumie chyba jest podobna do tej z gry, tylko nie ma tak ciasnych wpijających się w różne części ciała rajtuzów ;p Cały czas zastanawiam się czy ten brak szyi Geralta jest spowodowany noszeniem naramienników, czy ma tak duże mięśnie kapturowe ;p
 
Swooneb said:
Cały czas zastanawiam się czy ten brak szyi Geralta jest spowodowany noszeniem naramienników, czy ma tak duże mięśnie kapturowe ;p

Złudzenie. Wydaje Ci się tak przez kołnierz i przez naramienniki, które trochę odstają od ramion :) Chyba że mu z talii w kaptury poszło. No i przez specyficzną pozę ala "I'm badass" ;P
 
Szkic koncepcyjny tej zbroi jest piękny - podoba mi się jej spójność i smukłość. Wersja z renderu PI jest już trochę zbyt kanciasta. Gdyby naramienniki bardziej przylegały do ramion (jak w wizji artysty) lub nie byłoby ich w ogóle, barki Wiedźmina nie byłyby sztucznie poszerzone, a w konsekwencji talia nie wydawałaby się tak wąska. Tak czy siak, Geralt wygląda jak rasowy złodupiec.
 
Top Bottom