Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Twarz w najnowszym trailerze w pierwszym ujęciu wygląda tragicznie, (fryzura i wyraz twarzy) ale na szczęście później, podczas walki z Gonem, jest świetna. I wreszcie pasuje mi do niej (oczywiście gdy sobie wyobrażam) głos Rozenka, bo te kluchy z gejmpleja totalnie z nim nie współgrały. A teraz, po odchudzeniu, to Rozenek... pełną gębą :D Jak dla mnie taka twarz może spokojnie zostać. Byle tylko więcej na materiałach nie pokazywali tej idiotycznej fryzury.
 
Twarz w najnowszym trailerze w pierwszym ujęciu wygląda tragicznie, (fryzura i wyraz twarzy) ale na szczęście później, podczas walki z Gonem, jest świetna. I wreszcie pasuje mi do niej (oczywiście gdy sobie wyobrażam) głos Rozenka, bo te kluchy z gejmpleja totalnie z nim nie współgrały. A teraz, po odchudzeniu, to Rozenek... pełną gębą :D Jak dla mnie taka twarz może spokojnie zostać. Byle tylko więcej na materiałach nie pokazywali tej idiotycznej fryzury.

Fryzura kwestia gustu więc chyba spec. dla Ciebie fryzura będzie się przewijać. Mi się podoba. Twarz też. Blizna jest super. Ale nadal czekam na elfią mordę :D.
 
Twarz w najnowszym trailerze w pierwszym ujęciu wygląda tragicznie, (fryzura i wyraz twarzy) ale na szczęście później, podczas walki z Gonem, jest świetna. I wreszcie pasuje mi do niej (oczywiście gdy sobie wyobrażam) głos Rozenka, bo te kluchy z gejmpleja totalnie z nim nie współgrały. A teraz, po odchudzeniu, to Rozenek... pełną gębą :D Jak dla mnie taka twarz może spokojnie zostać. Byle tylko więcej na materiałach nie pokazywali tej idiotycznej fryzury.

Przecież nie było żadnego odchudzenia, to wciąż ta sama twarz.
 
Komitet Obrony Jedynego Słusznego Wizerunku Geralta w "Krwi elfów"

Ok, rozumiem, że Redzi mają własną wizję Geralta i według niej, w 1272 może on nosić kolczugę. Nie bronię im, ich prawo, bo jak Geralt wtedy wyglądał, AS nie pisał.

Ale jak wyglądał w "Krwi elfów", wiemy doskonale.

Primo, nie nosił kolczugi, tylko normalną wiedźmińską kurtkę (tak trudno użyć niewykorzystanego modelu kurtki z trailerów "Zabójców królów"?).

Secundo, włosy Ciri zbielały dopiero na Schodach w Stygdze, w Kaer Morhen były jeszcze mysie.

@Marcin Momot @theta77 @Rafal Jaki @Michal Janczewski
Mam nadzieję, że poniższa scena zawiera jedynie placeholder Białowłosego, a w wersji premierowej ujrzymy w tej retrospekcji normalnego Geralta z "Krwi elfów".


Pls, no more szczerbizm.

Uprzejmie proszę o nieprzenoszenie / niezamykanie tego wątku. Niechaj jest widoczny.
Ku chwale AS-a.
 
Last edited:
Ok, rozumiem, że Redzi mają własną wizję Geralta i według niej, w 1272 może on nosić kolczugę i brodę. Nie bronię im, ich prawo, bo jak Geralt wtedy wyglądał, AS nie pisał.

Ale jak wyglądał w "Krwi elfów", wiemy doskonale.

Primo, nie nosił kolczugi, tylko normalną wiedźmińską kurtkę (tak trudno użyć niewykorzystanego modelu kurtki z trailerów "Zabójców królów"?).

Secundo, miał włosy rozpuszczone, spięte opaską czasem. NIE NOSIŁ CINTRYJSKIEGO WAHADŁA.

[...]

Pls, no more szczerbizm.

Uprzejmie proszę o nieprzenoszenie / niezamykanie tego wątku. Niechaj jest widoczny.
Ku chwale AS-a.
Trolling? Teraz się czepiasz bardziej niż ja w niektórych momentach :p

Ps. Screen bardzo ładny. Tak samo jak ten z Ciri.
 
Dlaczego pod błazenadę? Jest z Sagą od dawna, wspiera REDów, ma prawo zwracać uwagę na błędy i prosić o ich zmianę. To czy zostaną rozpatrzone to już inna sprawa.

REDzi prosimy, zmieńcie chociaż kurtkę, macie przecież taką fajną, która jest na końcu Elder Blood. Vesemir, Lambert i Eskel mają świetne kurtki. I widzę, że Geralt jest tutaj ogolony(lub nie doczytana broda, bo za daleko :p), bardzo dobrze :)
 
Last edited:
Błachostka, wrzucić Geralta w fryzurze "na elfią modłę" (która na 99% będzie w grze), bez brody (na 100% będzie możliwość jej obcięcia), dać zwykły stalowy miecz i srebrny miecz wiedźmina jak w cutscenkach z W2 i strzelić mu normalną kurtkową kurtkę tylko na tą retrospekcje. Redów warto poprosić o takie rzeczy, bo małe a cieszy. Pomysł bardzo dobry.

 
Ok, rozumiem, że Redzi mają własną wizję Geralta i według niej, w 1272 może on nosić kolczugę. Nie bronię im, ich prawo, bo jak Geralt wtedy wyglądał, AS nie pisał.

Ale jak wyglądał w "Krwi elfów", wiemy doskonale.

Primo, nie nosił kolczugi, tylko normalną wiedźmińską kurtkę (tak trudno użyć niewykorzystanego modelu kurtki z trailerów "Zabójców królów"?).

Secundo, włosy Ciri zbielały dopiero na Schodach w Stygdze, w Kaer Morhen były jeszcze mysie.

@Marcin Momot @theta77 @Rafal Jaki @Michal Janczewski
Mam nadzieję, że poniższa scena zawiera jedynie placeholder Białowłosego, a w wersji premierowej ujrzymy w tej retrospekcji normalnego Geralta z "Krwi elfów".


Pls, no more szczerbizm.

Uprzejmie proszę o nieprzenoszenie / niezamykanie tego wątku. Niechaj jest widoczny.
Ku chwale AS-a.

No to moim zdaniem:
model Geralta: będzie dopasowany tak jak modele reszty wiedźminów. Obecny wygląd Geralta to przecież typowe go przedstawienie podczas promocji tytułu, za dużo jego ciuszków zmieniać chyba nie chcą, żeby każdy kojarzył - taki casus rogatego hełmu dovakina - nosiłeś go 5 minut w grze ale kazdy materiał marketingowy go pokazywał, by zidentyfikować protagonistę.

2. Ciri miała myszowate włosy czyli szare od urodzenia - po zamku Stygga jedynie dostała siwe pasemko/pasemka

Rozumiem szum, ale uważam, że REDzi wiedzą, że dają wszędzie tego samego Geralta
 
No to moim zdaniem:
model Geralta: będzie dopasowany tak jak modele reszty wiedźminów. Obecny wygląd Geralta to przecież typowe go przedstawienie podczas promocji tytułu, za dużo jego ciuszków zmieniać chyba nie chcą, żeby każdy kojarzył - taki casus rogatego hełmu dovakina - nosiłeś go 5 minut w grze ale kazdy materiał marketingowy go pokazywał, by zidentyfikować protagonistę.

2. Ciri miała myszowate włosy czyli szare od urodzenia - po zamku Stygga jedynie dostała siwe pasemko/pasemka

Rozumiem szum, ale uważam, że REDzi wiedzą, że dają wszędzie tego samego Geralta

Muszę się nie zgodzić, bo na tych screenach mamy dwa wdzianka, plus kolejne na Elder Blood, plus kolejne na innym screenie oraz jeszcze inne na VGX. Plus ta "sztandarowa"(błe).
 

Takie argumenty do mnie przemawiają... no ale wygląd Geralta to jak dla mnie temat zamknięty :) więc może zmień nazwę tematu na "Komitet Jedynego Słusznego Wizerunku Ciri w "Krwi elfów" :p I'm Cirious!

Muszę się nie zgodzić, bo na tych screenach mamy dwa wdzianka, plus kolejne na Elder Blood, plus kolejne na innym screenie oraz jeszcze inne na VGX. Plus ta "sztandarowa"(błe).

No to REDzi postanowili być z jakiegoś powodu niekonsekwentni częściowo, ale tylko częściowo. Nikt nie jest w stanie powiedzieć czemu tak, a nie inaczej, ale zaprzeczyć nie można, że kolczuga jest z nami od pierwszych materiałów i przewija się od półtora roku :) Może to nic nie znaczy, ale na pewno jest powód, dla dawania jednej iteracji Geraltowego wyglądu/fryzury/zarosty raczej regularnie, przypadkowo tego samego co jest w CGI Bagińskiego (spójność prezentacji protagonisty poprzez różne wizualne środki przekazu?)

edit @down
Dla mnie nie jest zamknięty - pokazano pare innych armorów, więc argument marketingowy jest dla mnie inwalidą.
A nazwy tematów na nowym forum są niezmienialne, jak i ankiety :(

no właśnie po to zrobiłem edit dla PATROLa, coby mój argument był mniej inwalidą :)
 
Last edited:
skąd to screen? czy potweirdzono tę retrospekcję?

(chcę się upewnić zanim puszczę hejt)
Potwierdzono. Puszczaj hejt.

Takie argumenty do mnie przemawiają... no ale wygląd Geralta to jak dla mnie temat zamknięty :) więc może zmień nazwę tematu na "Komitet Jedynego Słusznego Wizerunku Ciri w "Krwi elfów" :p I'm Cirious!

Dla mnie nie jest zamknięty - pokazano pare innych armorów, więc argument marketingowy jest dla mnie inwalidą.

A nazwy tematów na nowym forum są niezmienialne, jak i ankiety :(
 
Top Bottom