Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
No właśnie, jak możecie wstawiać tu Vesemiry czy Lamberty? Powinniście wstawić Geralta z Powrotu:
 
Nie musisz zdobywać, w nadchodzącym instalatorze ER będziesz mógł zastąpić Wyśmienitą tym cudem :)


Oki, to jak złożyć preorder na tą ER? :cat:
Podałbym numer konta, ale obawiam się, że jego publiczne udostępnienie poskutkowałoby zupełnym jego zalaniem kolejnymi dobrowolnymi przelewami od naszych fanów :(

PS: w sumie to chodźmy do tematu powrotowego, bo @Nars się czai jak widzę, wkleiłem obrazek tutaj, by pokazać jak czadersko wygląda Geralt z opaską :>
 
Last edited:
Nie musisz zdobywać, w nadchodzącym instalatorze ER będziesz mógł zastąpić Wyśmienitą tym cudem :)
Oki, to jak złożyć preorder na tą ER? :cat:

Edit: Ciekawe, czym się inspirowaliście... :hmmm:


:p

Edit2:
PS: w sumie to chodźmy do tematu powrotowego, bo Nars się czai jak widzę
Spoko, nie skasuje przecież posta, który zawiera emotkę w kształcie kotka. :cat: Za każdym razem, gdy się takie posty usuwa, umiera jeden kotek! :crybaby:
 
Last edited:
W sumie to tylko wiernie odwzorowaliśmy opis AS-a, więc tego :p

@theta77 @Marcin Momot czy w trójce będzie możliwość zakładania Geraltowi opaski razem ze zmianami fryzury? Ewentualnie, czy dojdzie ona w DLC?
 
Ja zasuwam basem więc elf byłby ze mnie kiepski, ale mam doświadczenie w dubbingu to mogę zagrać Kowala z Podgrodzia czy jakiegoś gnoma.
 
W sumie to tylko wiernie odwzorowaliśmy opis AS-a, więc tego :p

@theta77 @Marcin Momot czy w trójce będzie możliwość zakładania Geraltowi opaski razem ze zmianami fryzury? Ewentualnie, czy dojdzie ona w DLC?

NIE BĘDZIE GNOMÓW!!!!!


A, chodzi o coś innego... :p Wiem, że były takie pomysły jakiś czas temu. Nawet sam o to postulowałem, bo wiem, że docenilybście taki gadżet, ale jakoś nie wyglądało to fajnie, więc koledzy z artu chyba zrezygnowali z pomysłu. Popytam i dowiem się czy definitywnie.
 
NIE BĘDZIE GNOMÓW!!!!!

[video=youtube;-EQ6eHeBrhM]https://www.youtube.com/watch?v=-EQ6eHeBrhM[/video]

---------- Updated at 09:42 AM ----------

[video=youtube;hW93CV6m-JU]https://www.youtube.com/watch?v=hW93CV6m-JU[/video]
[video=youtube;sFUdxnd-LAQ]https://www.youtube.com/watch?v=sFUdxnd-LAQ[/video]
[video=youtube;G-Vg2YS-sFE]https://www.youtube.com/watch?v=G-Vg2YS-sFE[/video]

:sad:
 
Last edited:
A, chodzi o coś innego... :p Wiem, że były takie pomysły jakiś czas temu. Nawet sam o to postulowałem, bo wiem, że docenilybście taki gadżet, ale jakoś nie wyglądało to fajnie, więc koledzy z artu chyba zrezygnowali z pomysłu. Popytam i dowiem się czy definitywnie.
No, ja się domyślam, że przy takim cintryjskim wahadle opaska nie bardzo ma sens, ale jako odrębna fryzura à la Rambo... czy po prostu ta z Powrotu :p

NIE BĘDZIE GNOMÓW!!!!!
Wielki Chan Haaków westchnął. Zdarzyło mu się nie raz i nie dwa usłyszeć pogłoski o tajemniczej rasie długonosych istot zamieszkujących Mahakam, Tir Tochair i Novigrad, uczestniczył też w podboju królestw, których mieszkańcy o istnieniu znaczącej populacji gnomów w Wolnym Mieście poświadczyli. Stąd wiedział, że deklaracje o braku gnomów w Novigradzie można było umieścić w tej samej przegródce, co twierdzenia: mój piesek nie gryzie, mój synek to dobry chłopiec, ten bigos jest świeży, pieniądze oddam najdalej pojutrze, noc spędziłam u przyjaciółki, na sercu leży mi wyłącznie dobro ojczyzny oraz odpowiesz tylko na kilka pytać i zaraz cię zwolnimy.
 
Mogłaby być nowa fryzura uwzględniająca opaskę, tak żeby wyglądała fajnie. :) Premiera 19 maja, więc myślę, że nie byłoby żadnym problemem stworzyć takową.
 
W sporej mierze zespół Percival uczestniczy w tworzeniu muzyki do nowego Wiedźmina, którego nazwa właśnie wzięła się od najsłynniejszego gnoma w Sadze. Nie wiem czy pochodzenie nazwy zespołu było już wcześniej potwierdzone, ale w tym ostatnim wywiadzie dla jakiegoś radia o tym mówili. Są dwie bardzo sprzyjające okoliczności, które mówią mi, że pojawi się przynajmniej Percival - Novigrad oraz wspomniany zespół. Takie trochę uhonorowanie ich wkładu w muzykę:D
 
Top Bottom