Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Tekstura twarzy jest genialna, ale jej wyraz w tej scenie ze zbliżeniem i fryzura to jakiś koszmar... nie wiem, śmiać się czy płakać. Na szczęście w walce z Gonem wygląda już dobrze.
 
Marudzicie :D Twarz Geralta to jedna z niewielu rzeczy do której się przyczepić nie mogę. A jak już to i tak nie jest najgorsza rzecz z tych złych rzeczy na tym zwiastunie :p
 
Ale tutaj ma takie komicznie spanikowane oczy, uciekające w bok, i generalnie wygląda jak dziecko przyłapane na kradzieży cukierków z szafki. Ta fryzura tylko dopełnia komiczny efekt. Błech. Mimo ultrarealistycznej tekstury najgorsze ujęcie twarzy Geralta jak dotąd.
Rzekłem.
Za to pozbycie się klusków z gęby na duży plus. Do tego Geralta z SoD i gejmpleja głos Rozenka jakoś mi tak nie pasował, ale teraz jak sobie wyobrażam go mówiącego to pasuje jak ulał. Dobra robota, Redzi. Długo przełykał te kluchy ;)
 
Ja jestem ciekaw, czemu Geralt brwi węglem smaruje.

Może dlatego, że tak naprawdę białe brwi wyglądają na twarzy dziwnie? Wprawdzie nie jest to zgodne z książkowym kanonem, ale wolę czarne brwi u Geralta, niż dziwne kanoniczne brwi u Geralta.


Może dlatego w poprzednich grach Gerwant też białych brwi nie posiadał?


Między innymi dlatego Rooney Mara w Dziewczynie z tatuażem wyglądała jakby brwi nie miała (a miała zafarbowane na biało).

 

Attachments

  • 2248958-geralt_tattoo.jpg
    2248958-geralt_tattoo.jpg
    331.9 KB · Views: 61
  • 2.jpg
    2.jpg
    72.8 KB · Views: 85
Nie jest źle. Rzucało się w oczy w nocy (te brwi znaczy). W poprzednich Grach brwi Geralta były mniejsze więc nie było tak źle, a i ludzie się nie czepiali, że nie są super białe.
 
Top Bottom