Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+

Guest 3669645

Guest
BTW. Nawet w komiksach mają problemy z oświetleniem i Geralt ma czarną brodę i brwi :troll: Mówiłem, to wszystko jeden wielki spisek...
 
dodatkowo, model vesemira, bedę to powtarzał do znudzenia, to zbrodnia. z pseudoojca, mentora, wyszedł dziad. gruby dziad, wsiur z pola, tylko kosy mu brauje. kto to klepnął, kto na to pozwolił?
Znów pełna zgoda. Vesemir jedynkowy, NIEPORÓWNYWALNIE lepszy. Ten obecny wyglada jak żul, dziad itp. itd
View attachment 8570
View attachment 8571
 

Attachments

  • 111111111111111111111111.jpg
    111111111111111111111111.jpg
    30.1 KB · Views: 70
  • 33333333333333333.jpg
    33333333333333333.jpg
    24.4 KB · Views: 49
A ja chcę jeszcze takie coś zauważyć. Scena wydaje się sceną "Ona jest naszym przeznaczeniem", czyli Ciri sobie przybyła do KM. To czemu ma na sobie kurtkę bardziej wiedźmińską niż sam Geralt? I po co jej pas na miecz?
Wg mnie sensownym wytłumaczeniem zbroi Geralta jest fakt, że z założenia Geralt w grze podróżuje i nosi różne wyposażenie, które zrobi mu kowal, albo znajdzie w jakiś opuszczonych miejscach, więc w świecie gry, nawet z czasów w retrospekcji mógł tak robić i mieć podobne zbroje co już ma w grze. Jedyne co jest niepokojące to to, że Geralt w retrospekcji może mieć tę samą zbroję, którą ma w danym momencie w grze i zmieniałaby się w zależności od tego co grac zjuż zdobył. No chyba, że zbroja widoczna tutaj jest domyślną zbroją, już z samego początku gry, a w sumie to jest bardzo możliwe, więc ja jakoś nie widzę sensu tego całego hejtu w stronę ubioru.
 
To musi być samouczek, bo strój Geralta taki mocno "podstawowy", ale dawanie tego samego Geratla w tym samym stroju zaraz po zakończeniu samouczka rozwaliłoby początkową imersję w drobny pył, bo sugerowałoby, że Geralt przez te długie lata nie zmienił tego wdzianka ani na moment.
 

Guest 3669645

Guest
Hmm... Patrzę tak teraz na tych Vesemirów i mam pewną zagwozdkę. Jaka jest różnica między tym oryginalnym Vesemirem a tym z "Powrotu"? :troll: Poważnie pytam.
 
[...] To czemu ma na sobie kurtkę bardziej wiedźmińską niż sam Geralt? I po co jej pas na miecz?

Widzisz, na tym etapie gry być może Geralt jeszcze się Płotki nie dorobił, a sam przecież całego ekwipunku dźwigał nie będzie.
Terminowanie u dobrego majstra zwykle zaczyna się od wykonywania najgorszych zajęć, noszenia za nim narzędzi... :p
 
Top Bottom