Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
jak pierwszy to pewnie stalowy ;)
:hai:drewniany :p
:victory:
Nie mogłem się powstrzymać ;)



;)
 
Last edited:
Co Wy macie z tym kowalem?

No wiesz, szkoda, żeby potencjał postaci z tak silnie zarysowanym charakterem został zmarnowany przez grzech zaniechania. Zwróć uwagę ile osób go pamięta. A kto dziś pamięta choćby Zielarza handlującego zielskiem kilka metrów obok niego?
;)
 
Uprzejmie proszę o nieprzenoszenie / niezamykanie tego wątku. Niechaj jest widoczny.
Jest już jeden wątek o wyglądzie Geralta, więc wypada stworzyć drugi, tym razem o... wyglądzie Geralta. Tak, to logiczne. :blink:
Z wiadomych przyczyn (odpowiedni temat już istnieje) oba wątki scalam. Proszę nie przesadzać.
 
A było tak miło i niebiescy przenieśli. Same rozczarowania dzisiaj.


Co Wy macie z tym kowalem?

Na początku tematu o postaciach wymieniano postacie, które forumowicze chcą, aby ukazały się w grze i pośród Talarów, Zoltanów itp. wymieniono Kowala z Podgrodzia, zaczął się fajny spam i całkiem śmieszny trolling potem przyszli morderatorzy i powiedzieli żebyśmy wracali do tematu, ale Kowal z Podgrodzia z nami został (tak się pochwalę, że to w dużej części moja zasługa).
 
Pomijając hejty, czy tylko mi Vesemir na tym screenie przypomina Anthony'ego Hopkinsa? :hmmm:


 
Last edited:
Mi przypomina Pana Zenona, ulicznego filozofa, mędrca, czarodzieja i degustatora dzieł kunsztu alkoholowyrobniczego, któremu akurat brakuje 0,30 zł na winiacza i uzupełnia braki w budżecie u napotkanych przedstawicieli wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej.
 
Małą Ciri wzorują na Monice Brodce, Emhyra na Dance'ie, Geralta na Marlonie Brando, a Vesemira na Hopkinsie. No ładnie...
 
Pomijając hejty i podobizny, to akurat ten kadr wygląda bardzo naturalnie. Może to wina zmniejszonej szczegółowości albo pozbycia się z widoku innych elementów, ale Vesemir tutaj mógłby robić prawie za żywy model w normalnym otoczeniu. Takie fotograficzne ujęcie.
 
To chyba jeszcze tego Vesemira nie widzieliście :p

Ja to w ogóle nie rozumiem tego hejtu na dziadzia Vesemira. IMO wygląda dobrze, bardzo podobnie do modelu z W1.

Ed. @SMiki55
To da się lepiej ? :eek:
 

Attachments

  • YEmiw2Q.jpg
    YEmiw2Q.jpg
    277.1 KB · Views: 45
Last edited:
Nie wywołuj wilka z lasu @Nundran, bo jak Ci pokażę Lamberta, to aż zmienisz orientację z podziwu.

---------- Zaktualizowano 21:05 ----------

Ed. @SMiki55
To da się lepiej ? :eek:
Jeśli chcesz ryzykować, zajrzyj do tematu Powrotu. Tu nie pokazuję, jest zbyt seksowny. No, nie aż tak jak ja, ale i tak wolę uniknąć wywoływania omdleń u płci pięknej i nieswojości u brzydkiej poprzez pokazywanie go w tak popularnym temacie.
 
@Kuboniusz popatrz mu w oczy przez parę minut.

No co? Wam też zaczęłoby odbijać, gdybyście przez pół godziny kleili kompilację zdjęć jakiegoś faceta w celach marketingowych :p

Hmm, to nawet niegłupi sposób. Jak będę znany i bogaty, polecę podwładnym dziewojom kleić plakaty ze mną. Sposób na zwiększenie popularności i poprawy wizerunku w firmie.
 
Top Bottom