Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Tak, tak, kwestia.....
Tak tylko mi się skojarzyło, gdybym miał photoshopa zrobiłbym to ciekawiej.
Ps. Ukradłem obrazek, przepraszam.
 
Last edited:
Nie psuje, cała gra kolorami ostatnio przypomina mi inną grę, za bardzo przypomina.
Zresztą to płonny temat.

Z intera:
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Kolory są okej. Morda Geraltowi błyszczy na pomarańczowo bo takie słońce światło rzuca. Powtórki koszmaru z W2 to nie będzie na pewno :p
 
to na 100% sets ostatni level zbroi miśka tylko ma akażkę zamiast futra na ramionach
Z tym 100% to bym się mimo wszystko wstrzymał, ale jeśli rzeczywiście tak jest, to nie wiem kto wpadł na pomysł, żeby skórę zastąpić kolczugą.
Jeśli zdarzy mi się w grze na ten set trafić - od razu leci do śmieci.
 
Last edited:
A co? To nie może być kilka sukienkowych pancerzy? Na screenie to jest pewnie ta zbroja, którą Geralt nosi na ostatnich gameplayach. Mam nadzieję, że Bear Armor będzie taki jak na koncepcie.
 
A co? To nie może być kilka sukienkowych pancerzy? Na screenie to jest pewnie ta zbroja, którą Geralt nosi na ostatnich gameplayach. Mam nadzieję, że Bear Armor będzie taki jak na koncepcie.
Jakiś czas temu (niedługo po hands onach) wrzucałem tu screena, który pokazywał mnóstwo podobieństw zbroi z gameplaya i ostatnich screenów do miśkowej. Powyżej też je możesz zauważyć.
Obawiam się, że koncept zbroi misia został zmieniony - czy naprawdę przekonamy się po premierze.
 
Tylko że to przez oświetlenie. Ktoś na interze pobawił się kolorkami w tym screenie i twarz wyglądała identycznie jak na SoD (z wyjątkiem cieni pod oczami).
 
Swoją drogą - jak trzymają się miecze na plecach Geralta?

O to się nie martw, to nie jest Dragon Age gdzie przeskalowane bronie trzymały się na kleju, a krasnolud odwalał salta w asyście łysego elfa.
Miecze nie tylko są znakomicie do pleców przymocowane (asymetrycznie), pochwy podczas biegania poruszają się i nawet są, że tak powiem - elastyczne.


Krótko, nie ma gry która miałaby to lepiej zrobione, NIE MA!
 
O to się nie martw, to nie jest Dragon Age gdzie przeskalowane bronie trzymały się na kleju, a krasnolud odwalał salta w asyście łysego elfa.
Miecze nie tylko są znakomicie do pleców przymocowane (asymetrycznie), pochwy podczas biegania poruszają się i nawet są, że tak powiem - elastyczne.


Krótko, nie ma gry która miałaby to lepiej zrobione, NIE MA!

Są przymocowane, owszem. Ale jak?
W W2 przez ramię przechodził porządny pas z torbą, tutaj tego nie ma. Te miecze po prostu wiszą na plecach wiedźmina.
Albo nie zauważam czegoś w wyposażeniu Geralta, co by mu to umożliwiło, albo tak czy siak broń trzyma się na kropelkę.

Kusza też przyklejona jest wyłącznie do pochwy, co na załączonym przez ciebie screenie wygląda komicznie, gdy postać wyciąga kosior.
 
Last edited:
Myślę że jak wyżej, na skórzanych paskach/klamrach
Może też być tak, że mocowania będą zależały od rodzaju zbroi, choć nie mam pewności.
 
Last edited:
Ale te pochwy muszą być przymocowane w jakiś luźny sposób. Na demie z E3 od MS w końcówce jest scena jak Geralt z latwością zdejmuje pochwę z pleców i wyciąga z niej miecz.
 
Top Bottom