Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Wiedźmińska broń była wykonywana z uwzględnieniem wzrostu i wagi posiadacza. Bodajże Ciri o tym wspominała. W sadze było zasugerowane, że odzienie było zwyczajnie kupowane, acz zapewne robione pod zamówienie (metalowe ćwieki nie były raczej standardowym wyposażeniem).
 
Nie wiem jak zbroje, ale mieczy w Kaer Morhen było jeszcze sporo.
" Jakiś miecz jednak sprawić sobie musisz - zauważył trzeźwo bard. - I to raczej pilnie, według mnie. Co więc pozostaje? Może...
Zniżył głos, rozejrzał się
- Może... Może Kaer Morhen? Tam z pewnością...
- Z całą pewnością - przerwał Geralt, zaciskając szczęki. - A jakże. Tam jest wciąż dość kling, pełny wybór, wliczając srebrne."
Sezon Burz
Co nie zmienia faktu, że Geralt używał broni dostosowanej pod siebie i własne wymagania.
"- Są a jakże, mistrzowie mieczniczego fachu. Może i trafiłaby się u nich jakaś porządna głownia na składzie. Ale ja muszę mieć miecz dopasowany do ręki. Kuty i wykonany na zamówienie. To trwa kilka miesięcy, a bywa, że rok. Nie mam tyle czasu."
Sezon Burz
Skoro więc w grze może bez problemu używać miecza wyciągniętego z przypadkowo znalezionej skrzynki, to i zbroja nie powinna mu robić różnicy, nawet jeśli zdjęta z osobnika o całkiem innej posturze.
 
Skoro więc w grze może bez problemu używać miecza wyciągniętego z przypadkowo znalezionej skrzynki, to i zbroja nie powinna mu robić różnicy, nawet jeśli zdjęta z osobnika o całkiem innej posturze.

---------- Zaktualizowano 16:09 ----------

I żeby było jasne, ja również nie widzę w tym problemu.
 

made by @DziejopisWawel


 
Na interze ktoś zauważył. Nie chce mi się teraz przeczesywać trailerów w różnych wersjach językowych by to znaleźć.
 
Gdzie Ty je widzisz? Na razie widzieliśmy jeden, ten ze wszystkich materiałów promocyjnych, i wątpię, by miała ona więcej leveli.
 
Top Bottom