Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Zmodyfikowali skok bo na pewno się okazało, że realistyczna wysokość skoku nie pozwala na pokonanie wielu przeszkód. A to Geralt nie pokona jakiegoś pniaka, a to nie doskoczy do półki skalnej itd. To dali Geraltowi możliwość robienia pokracznych, 2 metrowych susów.

Geralt odwiedzi Twardowskiego na księżycu i będzie 2 Polaków w kosmosie.
 


Całkiem spoko wdzianko.
 
Masz na myśli tych kilku cosplayerów udających piraniołaki?
Zauważyliście, że w przeważającej większości (brak danych statystycznych) ubiorów z paskiem, jest on zawsze zawinięty w identyczny supeł? I to zarówno w strojach męskich jak i kobiecych. Zwykle ten sam sposób zagospodarowania zbędnego zwisającego nadmiaru.
 
Mamy prawie identyczną kurtałkę:



Gdyby tylko nie była w tak walącym po oczach niebieskim kolorze, to byłoby super. Btw. Jak ten miecz się na plecach trzyma to ja nie mam pojęcia :p
 
Materiałowo też wygląda w porządku moim zdaniem. A brzuch widać dlatego, że materiał gruby, pod spodem pewnie jeszcze z warsta a Geralt odchyla się nieco do tyłu.
 
Ee tam, wcześniej ma na sobie koszulę i jest płaski jak deska :D Za to w koszuli ma klatę szerszą :p
 
Serio nie widzisz tego? :p Na pierwszym obrazku Geralt stoi prosto. Na drugim zaczyna podnosić prawą rękę, ale nadal stoi prosto. Na trzecim wykonuje ruch prawą ręką w stawie barkowym, taki jak się robi podczas rozgrzewki i rozciągania :p spróbuj sobie. Taki ruch powoduje cofnięcie i podniesienie prawego barku(i jednoczesne opuszczenie lewego) a co za tym idzie prawej części klatki piersiowej a wypięcie brzucha. Nie jest to znaczne, ale widoczne. Dodaj do tego dwie warstwy materiału i wyjdzie coś podobnego jak na zdjęciu.
 
Nie :D On ma tu klatkę wąską, zupełnie inne proporcje ciała. Jak wrócę do domu to screeny zrobię :p
 
Ten model już był pokazany :p Takie wdzianko w barwach West Ham na ostatnim trailerze. Wygląda bardziej na bawełniane, wdzianka odpowiednio zrobione z takiego lub podobnego materiału dawały całkiem niezłą ochronę. Ale to nie skóra :D
 
Last edited:
Ten model już był pokazany :p Takie wdzianko w barwach West Ham na ostatnim trailerze.
Pics or it didn't happen.
Tylko ja mam wrażenie, że ta gra stała się trochę.. brzydka? Zwłaszcza na powyższych screenach. Wiem, że kompresja, ale i tak jest brzydko w porównaniu do innych skompresowanych screenów.
To mocno skompresowane stopklatki (w playerze ustawiłem nie najwyższą jakość bo przez drobne lagi trudno było dobrze uchwycić moment), w dodatku Geralt rusza się dość szybko, więc wszystko jest jeszcze bardziej rozmazane.

Na filmie wygląda to dużo lepiej. IMO nawet lepiej niż na ostatnio wypuszczonych materiałach od IGNu.
 
Last edited:
Tylko ja mam wrażenie, że ta gra stała się trochę.. brzydka? Zwłaszcza na powyższych screenach. Wiem, że kompresja, ale i tak jest brzydko w porównaniu do innych skompresowanych screenów.
 
Hmm... czyli albo jedna zbroja może mieć kilka różnych wariantów kolorystycznych, albo mamy w pewnym stopniu powtórkę z W2 gdzie było kilka modeli pancerza na krzyż i zmieniały się tylko drobne detale.
 
Top Bottom