Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+


Iście wiedźmińskie :p
 
Ogolony Geralt po raz pierwszy wydał mi się taki... ...metroseksualny. Chyba się przyzwyczaiłem do brody za bardzo.
 
Nie, trzeba go kupić u kupca, którego wcześniej ratujemy w Białym Sadzie.

A jak już mnie nie ma w Białym Sadzie, tylko w Velen jestem, to gdzie mogę odebrać/kupić schemat na ten rynsztunek?
Może ktoś wrzucić zdjęcia, ze specyfikacji tego rynsztunku?
 
A jak już mnie nie ma w Białym Sadzie, tylko w Velen jestem, to gdzie mogę odebrać/kupić schemat na ten rynsztunek?
Może ktoś wrzucić zdjęcia, ze specyfikacji tego rynsztunku?
Z tego co mi wiadomo kupisz go tylko u niego. Do Białego Sadu możesz swobodnie wracać za pomocą szybkiej podróży, więc to nie jest problem.
 
Z tego co mi wiadomo kupisz go tylko u niego. Do Białego Sadu możesz swobodnie wracać za pomocą szybkiej podróży, więc to nie jest problem.

No to dobra wiadomość.

Myślałem, że to lokacja typowo "początkowa", do której się już nie wraca.
 
Mógłby ktoś wrzucić screena Geralta w Temerskim Rynsztunku? Sam zagram dopiero w piątek, a chciałbym zobaczyć jak prezentuje się bezpośrednio w grze. Słyszałem, że fajnie :p.
 
Rynsztunek świetny, ale te fryzury... grzywka zaczesana na bok, "na Emhyra" i pseudo-wahadło.

Liczyłem na długie włosy zaczesane za uszy :(.
 
Ja jeszcze do balwierza nie trafiłem. Jestem ogromnie ciekaw tych ubranek, szczególne nadzieje wiążę z setem żmiji (Kamizelka jak u Letho? Szkoda że Geralt ma taką małą łapę :D).
 
Pancerz z DLC jest przekozacki. Chyba najlepszy ze wszystkich jakie widziałem. Z kolei fryzury z dodatku mocno średnie. Wprawdzie jeszcze nie dotarłem do żadnego balwierza, ale widziałem na tubie. Meh.
 
Pancerz z DLC jest przekozacki. Chyba najlepszy ze wszystkich jakie widziałem. Z kolei fryzury z dodatku mocno średnie. Wprawdzie jeszcze nie dotarłem do żadnego balwierza, ale widziałem na tubie. Meh.

Mam takie same odczucia odnośnie Temerskiego Rynsztunku.
Prosta, nieco wzmocniona kurtka, w której wiedźmin wygląda jak wiedźmin. Nie wspominając o tym, że jako tako się pokrywa z wyglądem zabójców potworów z cechu Wilka.
Póki co cały czas w niej biegam i mi się nie znudziła jeszcze, ale powoli przymierzam się do poszukiwań sprzętu szkoły Gryfa i Kota.

---------- Zaktualizowano 12:59 ----------

Ja jeszcze do balwierza nie trafiłem. Jestem ogromnie ciekaw tych ubranek, szczególne nadzieje wiążę z setem żmiji (Kamizelka jak u Letho? Szkoda że Geralt ma taką małą łapę :D).

Mam dla ciebie przykrą wiadomość.
Set Żmiji obejmuje wyłącznie miecze - co swoją drogą jest rozczarowujące.

Z pancerzy masz Gryfa, Kota (tam Geralt w pierwszym tierze pokazuje łapy), w skład którego wchodzą również miecze i kusza, Niedźwiedzia i zbroję od legendarnego płatnerza. Kolejność zachowana pod względem ich mocy.
Jest jeszcze wojskowa kurtka, również zakwalifikowana jako sprzęt wiedźmiński, która wygląda jak początkowy pancerz, ten z materiałów promocyjnych - ale nie mam pojęcia czy da się ją ulepszać.

---------- Zaktualizowano 13:15 ----------

Swoją drogą to przydałby się jakiś mod/sposób na zalockowanie ogolonej mordy Geralta.

Jej auto-rośnięcie działa dziwnie i nie zawsze prawidłowo. Z lekkiego zarostu nagle w cut-scence zrobił się busz.
 
Last edited:
Mam dla ciebie przykrą wiadomość.
Set Żmiji obejmuje wyłącznie miecze - co swoją drogą jest rozczarowujące.
Słabo, miał potencjał do bycia fajną lekką zbroją.
Z pancerzy masz Gryfa, Kota (...) Niedźwiedzia i zbroję od legendarnego płatnerza. Kolejność zachowana pod względem ich mocy

Mam nadzieję że ta ostatnia nie będzie wyglądała jak Daedric/Dragonbone Armor ze Skyrima ale nie wiem czego się spodziewać, projektantów wiedźmińskich zbroi stanowczo poniósł melanż.
 
Wróciłem. :p
Pomijam to, że to bezapelacyjnie najlepsza gra w moim życiu jak dotąd, to niesamowicie się zawiodłem na pancerzach. Na razie biegam w temerskiej zbroi, potem się przerzucę na wiedźmińskie zestawy, ale sądziłem, że będzie ich dużo więcej. Żmija to tylko miecze, do tego jeden z nich ma kota na głowicy. :S
Oprócz zestawów wiedźminów są tak okropne kurtki, że nawet nie myślę o bieganiu w nich.
 
Wróciłem. :p
Pomijam to, że to bezapelacyjnie najlepsza gra w moim życiu jak dotąd, to niesamowicie się zawiodłem na pancerzach. Na razie biegam w temerskiej zbroi, potem się przerzucę na wiedźmińskie zestawy, ale sądziłem, że będzie ich dużo więcej. Żmija to tylko miecze, do tego jeden z nich ma kota na głowicy. :S
Oprócz zestawów wiedźminów są tak okropne kurtki, że nawet nie myślę o bieganiu w nich.

No niestety, nie ma lekko.
Póki co biegam w pierwszym tierze Gryfa, bo Temerski Rynsztunek stał się niewystarczający.
Jest bardziej komfrotowo, ale design pozostawia trochę do życzenia.

Planuję zabrać się szybko za Kota.
 
Top Bottom