Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Gryf szczególnie
Pierwszy tier nie jest taki zły. Dobrze sprawdza się podczas eksploracji, gorzej podczas innych czynności. ;) Podoba mi się ta długa, wyciągnięta koszula (w przeciwieństwie do tej kociej z t1) i te Vesemirowe naramienniki. Jakby tak pomieszać górę kota z gryfem i zrobić porządne spodnie i buty to byłoby całkiem fajnie. :p

No i te kolory. Wiele bym dał za możliwość barwienia przedmiotów wzorem Inkwizycji.
 
Last edited:
Długie i luźne bani
 

Wiem że to żart, ale zbroja niedźwiedzia wygląda tutaj trochę inaczej (ok. 2:28 ), ciekawe czy ta wersja pojawi się w KiWi
 
Czyli wychodzi na to, że "misiowy" kołnierz został wycięty z podstawowej wersji gry na rzecz DLC :troll:
 
Wszystkich spodni :p
Nie, nie wszystkich, bo nawet jak wiedźmin ma na sobie tylko te spodnie z cechu żmii, to jest takie coś. One są po prostu niedorobione. Nie ma górnej części (pasa). @Marcin Momot Dałbyś radę to przekazać tam gdzie trzeba? Bo nie wygląda to za ładnie.
Czyli wychodzi na to, że "misiowy" kołnierz został wycięty z podstawowej wersji gry na rzecz DLC :troll:

Redzi lubią wycinać ze swoich gier w cholerę contentu, ale w tym przypadku, się nie zgodzę. Nie masz na to żadnych dowodów, to raz. Dwa, na pewno powstało wiele różnych wersji tego rynsztunku, więc musieli wybrać tylko cztery. Spodobała im się bardziej zbroja bez "misia", to ją wybrali. Ich prawo. Fanom bardziej podobała się zbroja z "misiem". To też ich prawo. Redzi na szczęście czytają forum, więc postanowili dać fanom co chcieli. A to, że w rozszerzeniu, jest normalne, bo niby gdzie to mieli dać? Sama podstawka jest za krótka na pięć poziomów zbroi wiedźmińskich.
 
Ma prawo tak myśleć ponieważ na conceptartach był włąśnie puchaty miś, ale ja mam w to wywalone, nareszcie będzie puchaty misio, lepiej późno niż wcale.
 
Nie, nie wszystkich, bo nawet jak wiedźmin ma na sobie tylko te spodnie z cechu żmii, to jest takie coś. One są po prostu niedorobione. Nie ma górnej części (pasa). @Marcin Momot Dałbyś radę to przekazać tam gdzie trzeba? Bo nie wygląda to za ładnie.

Tak, wszystkich. Luka może być mniejsza, ale idealnie do pancerza Wilka pasują tylko spodnie Wilka.
 
Redzi lubią wycinać ze swoich gier w cholerę contentu, ale w tym przypadku, się nie zgodzę. Nie masz na to żadnych dowodów, to raz.
Jak już wspomniał @remek21 na konceptach był pokazany misio, więc można twierdzić, że został on wycięty. Mimo wszystko jednak cieszę się, że prawdopodobnie taka zbroja wróci i że prawdopodobnie dodatek przyniesie nam kolejne schematy ulepszeń pancerzy wiedźmińskich.
 
Jak już wspomniał @remek21 na konceptach był pokazany misio, więc można twierdzić, że został on wycięty. Mimo wszystko jednak cieszę się, że prawdopodobnie taka zbroja wróci i że prawdopodobnie dodatek przyniesie nam kolejne schematy ulepszeń pancerzy wiedźmińskich.
Żeby tylko całość nie opierała się na dołożeniu jeszcze większej ilości blach i kolczug.
Jeżeli rzeczywiście wszystkie wiedźmińskie sety dostaną dodatkowy tier, to aż się boje pomyśleć co spotka Gryfa, czy Kota.

Najlepsze co by mogło część tych pancerzy spotkać to redesign, a nie rozszerzanie aktualnego konceptu.
 
@Szincza
Jestem tego samego zdania, przydałaby się taka zmiana w wyglądzie tych pancerzy jednocześnie zachowująca cechy poprzedniego tieru, akurat ten pancerz niedźwiedzia wygląda na prawdę przyzwoicie i jeśli taka rozbudowa (o ile faktycznie będzie) spotka pozostałe sety to będzie na prawdę super. Chociaż set żmii to raczej odpada jeśli chodzi o modyfikacje, bo według mnie jego można już tylko zepsuć a nie poprawić bo nie ma co tam poprawiać (poza tymi spodniami).
 
Top Bottom