Wiedźmin 3 zadania poboczne i dlc

+
Cześć
Przeszedłem podstawkę gry, czekają na mnie 2 dlc więc będę miał co robić :D. Mam jednak parę pytań dotyczących zadań pobocznych w podstawce:

1. Rozumiem, że przez wybory podejmowane w grze nie da się na 1 save zrobić wszystkich zadań pobocznych?

2. Przed zakończeniem wątku głównego dostałem osiągnięcie na gogu dotyczące ukończenia wszystkich zleceń wiedźmińskich, jest jakiś mod/sposób na sprawdzenie w plikach gry, których zadań pobocznych nie ukończyłem? Póki co zostaje ręczne sprawdzanie questów w dzienniku i porównywanie ich na stronach z poradnikami?

3. Nie chcę spojlerów, jednak zżera mnie ciekawość czy wybory w podstawce mają wpływ na "serca z kamienia" i "krew i wino" ?
 
1. Zdecydowaną większość zadań pobocznych da się zrobić za jednym podejściem. Na moim zapisie, gdy przechodziłem grę na absolutne 100% to miałem zrobione 325/330 questów z podstawki. Reszta wynikała z innych wyborów.

2. Nie ma takiej możliwości, pozostaje jedynie ręczne sprawdzanie zadań. Polecam tę listę, są tam opisane wszystkie zadania w grze: https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2125

3. Tak, mają. Co prawda niewielki, ale dla mnie jest wystarczające.
 
Dzięki za pomoc. Porównałem poboczne questy w białym sadzie i widzę, że w arkuszu jest o 1 quest więcej niż np na tej stronie https://www.miastogier.pl/wiki,strona-973,bialy_sad_poboczne.html

1. Czym są event questy w tym arkuszu oznaczone na czerwono? Chodzi np o turniej gwinta w trakcie questa z Triss w rezydencji Vegelbudów?

2. Jestem teraz w kaer mohren czy pomimo zakończenia głównej fabuły mogę wykonywać zadania poboczne z podstawki?
 
W arkuszu są wypisane wszystkie zadania główne, poboczne, poszukiwania, zlecenia i eventy. Stąd też mogą być różnice w liczbach. Jeżeli mowa o zadaniach pobocznych w Białym Sadzie to na stronie jest 5, a na liście 6, dlatego, że ostatnie zadanie poboczne dostaje się tam w trakcie epilogu(i tylko w jednym z zakończeń), zresztą widać też to po tym, że kolejność wykonywania 6 zadania jest bardzo oddalona od pierwszej piątki.

1. Są to wydarzenia w świecie gry, które są jakby "małymi zadaniami", nie zapisują się one w dzienniku, ale i tak warto je robić. Jeżeli nie zrobisz ich od razu po odkryciu po znikają i nie da się już do nich wrócić.

2. Tak, można bez problemu wykonywać zadania poboczne. Jedynie zadania, które znikają(już w trakcie fabuły) to te powiązane z głównymi postaciami.
Dzięki raz jeszcze za pomoc. Szczęśliwego nowego roku :).
Nie ma sprawy, również życzę szczęśliwego Nowego Roku.
 
Last edited:
Top Bottom