wiedźmin 3 zbugowane mutageny NG+

+
Siemka,
Jakiś czas temu zacząłem NG+ w wieśku 3 na PC. Od razu zauważyłem, że zbugowały mi się mutageny (w alchemii są, a w zakładce postać i inwentarzu nie ma).
Stwierdziłem, że po prostu nazbieram nowe i sobie potworze od nowa, no trudno. Niestety okazało się, że nic to nie dało i przy tworzeniu też nie wpadają do zakładki postać i inwentarz.
Spróbowałem więc wyrzucić wszystkie z inwentarza (i tak zostały te zbugowane w alchemii) i nazbierać nowe, z których zrobię sobie duże. Nazbierałem i zrobiłem. I... dupa. nadal nie wpadają. A jako, że chce odblokować nowe kieszonki i popróbować różne buildy, to bez mutagenów nie mogę się ruszyć...

Załączam screeny jak to wygląda. Może ktoś ma jakiś pomysł bo nigdzie nic nie znalazłem...
 

Attachments

  • 1.png
    1.png
    1.7 MB · Views: 98
  • 2.png
    2.png
    1.4 MB · Views: 63
  • 3.png
    3.png
    1.4 MB · Views: 72
  • 4.png
    4.png
    1.4 MB · Views: 54
  • 5.png
    5.png
    1.2 MB · Views: 65
  • 6.png
    6.png
    1.2 MB · Views: 66
  • 7.png
    7.png
    1.6 MB · Views: 73
Nie przychodzi mi do głowy nic lepszego jak próba kilkukrotnej weryfikacji plików instalacyjnych, a w ostateczności reinstal (oczywiście po uprzednim zabezpieczeniu kopii zapasowej sejwów).
 
Nie przychodzi mi do głowy nic lepszego jak próba kilkukrotnej weryfikacji plików instalacyjnych, a w ostateczności reinstal (oczywiście po uprzednim zabezpieczeniu kopii zapasowej sejwów).
boje się, że to może być wina typowo zapisu, ale moze sprobuje reinstalowac, choc poczekam, bo moze ktos mial podobny problem
 
Top Bottom