Wiedźmin 4

+
Wiedźmin 4

Witajcie forumowicze,

chciałbym zaprezentować projekt z programowania gier na mojej uczelni, projekt już ma z pół roku i nie był od czasu zaliczenia ruszany :)/>/>/>/>/>/>, ale pomyślałem że warto go tutaj pokazać.

Może zacznę od historii powstania super giery wiedźmin 4 ;)/>/>/>/>/>/>. Na zaliczenie przedmiotu należało napisać jakąś grę, przy czym gra nie miała być nie wiadomo czym, a prostym projektem, żeby pokazać umiejętności programowania w SDL'u.

Pamiętam jak prowadzący wspomniał - " Nie oszukujmy się, wiedźmina nie napiszecie " i nas wyśmiał. No to się przeliczył ;)/>/>/>/>/>/>

Tutaj menu:


Tutaj sama rozgrywka:




No i oczywiście miejsce przeznaczenia:


Oraz creditsy (Uwaga, 18+ !!!!)


Nie no, jajca se robię ;)/>

I tak widzicie, wiedźmin 4 jest wcześniej niż 3 ;)/>
 
Napisałem, fejk ten 18+, wszystkie grafiki są robione w paincie ( Animacji niestety nie mogę pokazać w postaci zdjęć :(/> )

Edit: mogę wkleić jedynie zestaw animacji jakie dla geralta i dla trola zrobiłem ;)


 
W zasadzie to w twórczości fanów nie musisz chować obrazków do spoilerów, ale oczywiście równie dobrze możesz całość zostawić, jak jest teraz ;)
 
a bendom gnomy i hobbity i floreny i ciri ja chcem ciri i jennnefffferr i rzeby miecze siem szczerbiły oraz kurtki modyfikowalne i gdzie płotka novigrad za mały wykrzyknikwykrzyknikjedenjedenjeden

No co, samego siebie parodiować nie wolno? :p

A gierka bardzo fajna, co będzie w kolekcjonerce? ;)
 
To ty jesteś tym gościem co tak mocno pracuje z REDkitem? Jeśli tak, to tworzysz jakiś mod? Bo jak widać w kwestii modyfikacji Wiedźmina 2 - posucha.
 
W kolekcjonerce będą wiedźmin 5 i 6 ;)

I nie, nie tworzę na razie nic w red kicie, chociaż się bawiłem nim jeszcze podczas lata 2013, ale dostałem robotę w pewnej firmie i musiałem zabrać się za ważniejsze sprawy, a kiedy w październiku kolejny semestr na studiach ruszył, w ogóle zostawiłem Red Kita :(
 
A to niedobrze, bo wiesz, ze CDPR bardzo ochoczo zatrudnia utalentowanych moderów :p Ostatnio Benz, a wcześniej MadBonsai, Flash.
 
Ja zaraz po skończeniu studiów w Łodzi ( jestem programistą i studiuję informatykę na Polibudzie ) chcę pracować w CD Projekt RED jako programista raczej, ale praca z red kitem jest też bardzo fajna, tylko że niestety nie widze takich ofert pracy na stronie RED'ów ;)
 
Bo może aktualnie takich ofert nie ma. Jednak wydaje mi się, że jeśli będziesz aktywnym twórcą dobrych modów, to nie zostaniesz niezauważony, przykłady podałem wyżej. Zwłaszcza, że grono ludzi modyfikujących W2 nie jest szerokie.
 
Ano, do jedynki jakoś tak szybciej mody i przygody powstawały... widać "modercy" woleli pracować w znanym enginie ;)
 
Ktoś coś mówił o linku? ;) To proszę, i lajkować mi fejsa w nagrodę :D

http://siedliszcze.blogspot.com/2014/01/wiedzmin-4.html
 
Jeśli ktoś to w ogóle pobierze - radzę za 1 razem zobaczyć opcje - wszystko tam jest wyjaśnione. Żeby odpalić grę, znajdźcie w pliku głównym wiedzmin4.exe.

Wyprzedzając pytania:
- tak , będzie port save'a z 3 do 4, a dalej z 4 do 5
- świat będzie w 5 większy o 3000%
- spotkamy yennefer i ciri ;)/>
 
Top Bottom