Wiedźmin - build (beta/alfa)

+
Świetny pomysł :) Chętnie pograłbym w taką wersję choć uważam ze wersja z Gerltem jest lepsza ;D Ps. podobała mi się ta misja w prologu z wyborem zabicia lub nie chłopa którą widziałem w tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=k-JHa-HQmb4 . Szkoda że nie było jej w finalnej wersji :-\ Może w W2 :beer:
 
Są też wersje trochę późniejsze z Geraltem jako główny bohater, ale najciekawsze są zawsze początki. :p
 
Hm. Jakoś z optymizmem ludzie do tego podeszli, czy wersja "czego oni znowu chcą"? :p Bo jak na razie zapowiada się ciekawie, a mam nadzieję, że na filmikach/screenach się nie skończy. :p
 
copytco said:
Hm. Jakoś z optymizmem ludzie do tego podeszli, czy wersja "czego oni znowu chcą"? :p Bo jak na razie zapowiada się ciekawie, a mam nadzieję, że na filmikach/screenach się nie skończy. :p
Nie przedstawiłem jeszcze tego pomysłu, dopiero w przyszłym tygodniu. Mnie osobiście wydaje się ciekawy, ale szanse na jego realizacje nie są za duże raczej. CDPR obecnie jest skupiony na czym innym, więc wątpię, czy będzie czas/możliwości na coś takiego :)
 
Hm... Bo jak się dobrze tym zająć to może powstać nawet mała kampania promocyjna. :p Fanowskie strony na pewno będą zainteresowane, można też jakąś petycję sklecić. A krążek z "Wiedźmin - wersja alpha" równie pięknie prezentowałby się w edycji kolekcjonerskiej na mojej półce zaraz obok soundtracka. :)
 
copytco said:
Hm... Bo jak się dobrze tym zająć to może powstać nawet mała kampania promocyjna. :p Fanowskie strony na pewno będą zainteresowane, można też jakąś petycję sklecić. A krążek z "Wiedźmin - wersja alpha" równie pięknie prezentowałby się w edycji kolekcjonerskiej na mojej półce zaraz obok soundtracka. :)
REDom wyszło by to na dobre, bo ucieszyli by fanów, udostępnili by im tą wersję, więc fani mieli by co do roboty i nie narzekali cały czas na forum. :)
 
Wydaje mi się, że mogą obawiać się krytyki - coś było lepszego niż jest, lub jakiś pomysł został odrzucony a fani będą chcieli by wprowadzić podpatrzony patent w życie w przyszłych grach CDPR, pomimo rozważania na ten temat już przed kilku laty w studio. Mogą być też pewnie jakieś komplikacje prawne, czy okołopatentowe... Więcej kontropcji nie widzę, ale jeśli fanom Stalkera się udało i tu może być podobnie. :)
 
copytco said:
copytco said:
Moim zdaniem wcześniej gra wyglądała ciekawiej, przynajmniej prolog. I Geralt miał fajną facjatę a nie jak jakiś burak ze wsi.Przydałoby się chociaż malutkie demo ukazujące walkę, animacje i stare modele :)
We wcześniejszych wersjach bohaterem gry nie był Geralt, z tego co się orientuję. :) Z chęcią dowiedziałbym się, czy Keth już podjął rozmowy. :p
Eh, nikt mnie na tym forum nie rozumie ostatnio. Naprawdę sądzisz, że pomyliłbym Geralta z tym brunetem z pre-alphy? :p Chodziło mi o wersję, gdy Geralt był już w grze.
 
Różnie ludzie piszą, różnie się przypatrują, różne mają pojęcie o różnych sprawach, więc wydawało mi się, że ździebko informacji nie zaszkodzi. :)
 
No fajnie by było pograć sobie Berengarem. ;DAlbo chociaż starą wersję scenariusza dostać do poczytania.To by było coś...
 
Z tego, co pamiętam ktoś miał coś napisać w tym tygodniu. :p Tak, wiem, nie skończył się on jeszcze, ale głód informacji jest. :)
 
Exactly. :) Pisałem wcześniej PMkę do Ketha, ale napisał, żeby go nie poganiać, bo nic to nie zmieni. Jakby nie patrzeć tydzień już minął. Ze sporym hakiem. :)
 
Jak ten czas szybko leci, to już miesiąc prawie minął? Hmm, myślałem, że nawet tydzień nie minął, bo żadnej odpowiedzi ze strony Redów nie ma. A tak poważnie to i ja z chęcią bym sobie popykał w Wiedźmina w wersji alfa, chciałbym sprawdzić, jak walka, animację i obiekty 3D ewaluowały do tych z finalnej gry
 
Keth powiedział, że odpisze w wątku jak czegokolwiek się dowie... Jak widać wolno działa organ decyzyjny jak w każdej dużej firmie, a fani tylko czekają i się wkurzają... :/
 
Ja się tam nie wkurzam, to była ironia :D Ale szczerze mówiąc (pisząc) już się nie mogę doczekać odpowiedzi, i każdego dnia się modlę, aby była pozytywna
 
Sprawa z wersjami alfa/beta i z odrzuconymi pomysłami jest trochę bardziej skomplikowana, trzeba pamiętać że ciągle mają one szanse pojawić się w W2, zwłaszcza lokacje i fragmenty scenariusza. Innymi słowy, liczyłbym raczej na coś w stylu DVD z filmem "evolution of Witcher" w jakiejś z przyszłych edycji kolekcjonerskich niż publikację kodu.
 
Top Bottom