Wiedźmin - build (beta/alfa)

+
Viollus, ale ja żadnego kodu na oczy nie chcę widzieć... Bo co mi po nieprzekompilowanym trunk'u? Tu mowa jest o buildzie, czyli "przekompilowanym kawałku kodu". :) Mi również wydaje się, że szanse maleją z czasem, ale ciągle liczę na pojawienie się alphy.
 
A widzieliście to? http://www.youtube.com/watch?v=6WR4g30RX0M&feature=related Igni wyglądał jak fireball. Trochę mi brakuje w finalnej wersji takiej walki na duży dystans, przyzwyczaiłem się do tego w rpg-ach, zwłaszcza przy archesporach mi tego brakowało - nie dało się uniknąć ich strzałów, uniki nic nie dawały. No i ta współpraca z Berengarem - też niezły pomysł. W wielu grach przed premierą wypuszczają tak zwana dema techniczna, alpha czy beta demo i tym podobne. W przypadku Wiedźmina się na to nie zdecydowano, nie słyszałem jeszcze, żeby taką wersję wypuszczono po premierze, ale też chętnie bym zagrał.
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Igni wyglądał jak fireball, owszem, w obecnej grze też takie znajdziemy. Rozwiń wzmocnioną wersję Igni, przytrzymaj Prawy Przycisk Myszy, to takim strzelisz.Archespory... hmm... na bagnach da się je z dystansu Igni samym zabijać, więc są dystansowe walki - w IV akcie na polach można tak się bawić.Współpraca... no tutaj racja - mało kto, poza Zygfrydem daje jakąś pomoc w walce. A i Zygfryd dlatego tylko, że to niski poziom jeszcze był na początku II Aktu :)
 
Wszystko fajnie, ale my nie szukamy elementów starej gry w oficjalnym wydaniu, a chcielibyśmy wypróbować tamto w akcji. :) To tak jak kazać się zadowolić fanom czereśni wiśnią - bo w wyglądzie podobna i trochę w smaku.
 
Wiśnia podobna w smaku do czereśni? Jadłeś kiedyś te owoce? :p:p No ale prawie robi wielką różnicę, także wybaczam Ci. :D
 
To ironia była. :) Tak w ogóle, to czekam na jakieś wieści... już wolałbym usłyszeć "alphy nie będzie", niż czekać dalej i na końcu się dowiedzieć...
 
Przepraszam, że odkopuję temat, ale nowego nie wypada zakładać, skoro już taki jest. Zważając na fakt, że premiera W2 daleko za nami, a w W3 raczej patentów ze starej wersji W1 się nie wykorzysta, to może dałoby się, drodzy REDzi jakieś stare materiały archiwalne wypuścić na światło dzienne ? Jest nadal wielu fanów Wiedźmina pierwszego i waszego studia, którzy potrzebują takich smaczków :)
 
metkat said:
Przepraszam, że odkopuję temat, ale nowego nie wypada zakładać, skoro już taki jest. Zważając na fakt, że premiera W2 daleko za nami, a w W3 raczej patentów ze starej wersji W1 się nie wykorzysta, to może dałoby się, drodzy REDzi jakieś stare materiały archiwalne wypuścić na światło dzienne ? Jest nadal wielu fanów Wiedźmina pierwszego i waszego studia, którzy potrzebują takich smaczków :)
Łap mistrza patelni za odgrzewanie starych tematów
 
Top Bottom