Wiedźmin Edycja Rozszerzona - nowa wersja 1.5 już wkrótce!

+

Liwra

Forum veteran
Ja widzę, bo z powodu problemów technicznych nie skończyłem go ani razu, nie zagrałem tez w żadne mody i przygody, a teraz nie będę ich musiał nawet ściągać. ;p
 
Mam pytanie, czy posiadacze Edycji Rozszerzonej w wersji 1.4 po zaktualizowaniu do 1.5, też będą mogli grać bez płyty w napędzie? Czy tycz się to tylko gry w platynowej edycji?
 

Keth

Ex-moderator
Socchi said:
czyli o zmianach 'ingejmowych' możemy zapomnieć? oprócz flashowej modyfikacji rzecz jasna?cholera, nie chcę być wredny, ale mam wrażenie że ładniej to nazwaliście niż będzie to samo w sobie. ale rozumiem, sprzedaż trzeba podbić.biznes jest biznes.next news please.
Przecież każda gra wychodzi wcześniej czy później w jakiejś tańszej serii, zwykle w tej samej wersji, co podczas premiery, ewentualnie z nowymi patchami. I nikt się jakoś tego nie czepia, a wręcz przeciwnie. Dlaczego więc tak Ci przeszkadza, że akurat Wiedźmin wychodzi w PK? Na dodatek mając jakieś materiały bonusowe. Przecież to jest adresowane głównie do osób, które go jeszcze nie mają, nikt nikogo nie zmusza do kupowania drugi raz tej samej gry...
 
Keth said:
Keth said:
czyli o zmianach 'ingejmowych' możemy zapomnieć? oprócz flashowej modyfikacji rzecz jasna?cholera, nie chcę być wredny, ale mam wrażenie że ładniej to nazwaliście niż będzie to samo w sobie. ale rozumiem, sprzedaż trzeba podbić.biznes jest biznes.next news please.
Przecież każda gra wychodzi wcześniej czy później w jakiejś tańszej serii, zwykle w tej samej wersji, co podczas premiery, ewentualnie z nowymi patchami. I nikt się jakoś tego nie czepia, a wręcz przeciwnie. Dlaczego więc tak Ci przeszkadza, że akurat Wiedźmin wychodzi w PK? Na dodatek mając jakieś materiały bonusowe. Przecież to jest adresowane głównie do osób, które go jeszcze nie mają, nikt nikogo nie zmusza do kupowania drugi raz tej samej gry...
Ci który już mają Wiedźmina aktualizują do patchem do najnowszej wersji. A przygody dodatkowe mogą pobrać z internetu.
 
Dla mnie bomba.Wprawdzie zmian duzych nie ma ale i tak będę mial motywację żeby przejść gre jeszcze raz ;D Ciekaw jestem tego nowego "prestiżowego pudełka" - jest to aluzja do zawartości czy zapowiedz jakieś zamiany na okładce? A jeszcze czy wśród nowych przygód znajdą się tylko te które już byłyod community czy coś od RED? Licze chociaż na przetłumaczenie Decepticon i wydanie wszystkich konkursowych przygód
 
No to 1.5 tansze niz moje 1.0 :pA propo, da sie kupic, ewentualnie zamówić wiedźminskie karty do gry oddzielnie?Bo raczej nie bede kupowal EK dla kart. :p
 
Keth said:
Przecież każda gra wychodzi wcześniej czy później w jakiejś tańszej serii, zwykle w tej samej wersji, co podczas premiery, ewentualnie z nowymi patchami. I nikt się jakoś tego nie czepia, a wręcz przeciwnie. Dlaczego więc tak Ci przeszkadza, że akurat Wiedźmin wychodzi w PK? Na dodatek mając jakieś materiały bonusowe. Przecież to jest adresowane głównie do osób, które go jeszcze nie mają, nikt nikogo nie zmusza do kupowania drugi raz tej samej gry...
Keth said:
może się nazywać nawet wersja 65.98, leży mi to, po prostu miałem nadzieję na jakieś usprawnienia
nie narzekam na samą reedycję. wyraziłem zawód, że tym razem nie wprowadzono żadnych większych zmian w rozgrywce.widzę zę muszę to zdanie przetłumaczyć:SZKODA, ŻE WERSJA 1.5 TO WERSJA 1.4 POD NOWYMI NUMERKAMI + BONUSY
 
Socchi said:
SZKODA, ŻE WERSJA 1.5 TO WERSJA 1.4 POD NOWYMI NUMERKAMI + BONUSY
Ee, ale jak by wprowadzili jakiś oficjalny dodatek do tej wersji, to nie mogła by to być wersja platynowa ;)Swoją drogą ciekawe co za przygody fanowskie zostały wyróżnione?
 

Keth

Ex-moderator
No dobra:Wesele Wiedźminkołaj Upiory w Cichej WólcePodstępySzlag by trafił te bagnaFlash ModHmm, to było chyba najszybsze "niedługo"/"soon" na tym Forum :)
 

Liwra

Forum veteran
I najsprytniejszy doublepost w wykonaniu REDa, bo na 2 stronach! Prawie go nie widać! ;p
 
Keth said:
Keth said:
czyli o zmianach 'ingejmowych' możemy zapomnieć? oprócz flashowej modyfikacji rzecz jasna?cholera, nie chcę być wredny, ale mam wrażenie że ładniej to nazwaliście niż będzie to samo w sobie. ale rozumiem, sprzedaż trzeba podbić.biznes jest biznes.next news please.
Przecież każda gra wychodzi wcześniej czy później w jakiejś tańszej serii, zwykle w tej samej wersji, co podczas premiery, ewentualnie z nowymi patchami. I nikt się jakoś tego nie czepia, a wręcz przeciwnie. Dlaczego więc tak Ci przeszkadza, że akurat Wiedźmin wychodzi w PK? Na dodatek mając jakieś materiały bonusowe. Przecież to jest adresowane głównie do osób, które go jeszcze nie mają, nikt nikogo nie zmusza do kupowania drugi raz tej samej gry...
Ja tam widzę Wiedźmina jako jedną z niewielu gier która co roku pojawia się w "nowej bogatszej edycji" o 10 zł tańszej od poprzedniej.Nawet Diablo które ma chyba 9 , 8 lat doczekało się dwóch bodajże edycjiE: No i to szydercze "Nie zapomnieliśmy o Was"Hej , pamięta jeszcze ktoś o graczach którzy pobiegli kupić wiedźmina w dniu premiery ?
 
przecież wszystko możesz ściągnąć!ZA FRIKO, CHAMIE
Maciekw said:
Maciekw said:
Ciekaw jestem tego nowego "prestiżowego pudełka" - jest to aluzja do zawartości czy zapowiedz jakieś zamiany na okładce?
Pudełko wygląda tak (kliknij aby powiększyć):
Rzeczpospolita. Newsweek. Dziennik.Czy 'Pani domu' nie pisała o wiedźminie?
 
Top Bottom