Wiedźmin Edycja Rozszerzona - nowa wersja 1.5 już wkrótce!

+

Eriash

Forum veteran
Wiedźmin Edycja Rozszerzona - nowa wersja 1.5 już wkrótce!

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami CD Projekt RED nie zapomina o fanach Wiedźmina. Mimo upływu ponad 1,5 roku od premiery ta kultowa gra doczeka się nowej wersji już pod koniec czerwca! Nowy Wiedźmin oznaczony numerkiem 1.5 ukaże się w najnowszej odsłonie serii Platynowa Kolekcja. Jest to kolejny ukłon w stronę graczy PCtowych, gdyż oprócz wszystkich bonusów, które zawierała Edycja Rozszerzona, „Platynowy Wiedźmin” zostanie wzbogacony o 5 dodatkowych przygód stworzonych przez fanów. Ponadto CD Projekt RED postanowił wysłuchać próśb graczy i… pozbawił Wiedźmina wszystkich uciążliwych zabezpieczeń DRM! To jednak nie koniec ułatwień stworzonych specjalnie dla was. Nowa wersja będzie posiadała możliwość grania bez płyty znajdującej się w napędzie. Po zainstalowaniu gry będzie można odłożyć płytkę do szuflady i o niej zapomnieć – ta informacja z pewnością uszczęśliwi wszystkich posiadaczy laptopów:)By podkreślić ekskluzywność i unikalność wydania Wiedźmin: Edycja Rozszerzona v1.5 studio CD Projekt RED zaprojektowało prestiżowe pudełko, wyróżniające się wśród innych gier z serii Platynowa Kolekcja. Ponadto w skład wydania wchodzą drukowany poradnik i instrukcja oraz specjalna bonusowa płyta DVD, która zawiera:• Pliki wideo z materiałami filmowymi, wywiady z twórcami, materiały archiwalne oraz teledysk “Sword of the Witcher” grupy Vader• Muzyka inspirowana grą - 15 utworów w formacie mp3• Pełna ścieżka dźwiękowa z gry - 29 utworów w formacie mp3• Opowiadanie „Wiedźmin” Andrzeja Sapkowskiego• Mapa świata gry, Artbook i Bestiariusz• Fanowskie materiały dodatkowe: arty, avatary, tapety oraz dodatkowe filmy i muzyka.Wiedźmin w Platynowej Kolekcji wzbogacony zostanie o 5 nowych przygód stworzonych przez fanów, po raz pierwszy na DVD! Wiedźmin w serii Platynowa Kolekcja ukaże się już 26 czerwca i dostępny będzie w sugerowanej cenie 69,90 zł. Posiadacze dotychczasowej wersji 1.4 będą oczywiście mogli zaktualizować ją do wersji 1.5 za pomocą patcha udostępnionego 26 czerwca na stronie www.thewitcher.com
 
Mam krótkie pytanie - czy wersja 1.5 będzie działała lepiej niż wersja 1.4? Ponieważ na moim arcysłabym kompie wersja 1.4 działa o WIELE GORZEJ niż wersja 1.3!!! (zagadka!) - obraz haczy mocno, zwłaszcza w sytuacji gdy wejdę z lokacji do budynku (np. karczmy), a potem wrócę do tej lokacji - nie da się grać, choć sekundę temu było super! Muszę uruchamiać całą grę od nowa. Nie stać mnie na nowy komp (to taka uwaga dla wszystkich tatusiowych synalków, których remedium na wszystko jest "kup nowy komp za 20 000 zł."), pracuję, ale mnie nie stać. Sorry. Czy komuś ten problem się pojawił? Pragnę podkreślić, że sprzęt, który mam spełnia minimalne wymagania, gram na detalach minimalnych i i tak jest wspaniale (liczy się gra nie "grafa", dzieciaczki)... a przynajmniej do zakupu ER było - po update'cie wersja 1.4 sprawia takież problemy. Ewentualne rady proszę podsyłać na PRV, bo jestem w tej chwili poza Polską i odbieram tylko mail od czasu do czasu (tam dostaję informacje o prywatnych wiadomościach)Dziękuję za pomoc!
 

Eriash

Forum veteran
SethofSulima said:
Mam krótkie pytanie - czy wersja 1.5 będzie działała lepiej niż wersja 1.4? Ponieważ na moim arcysłabym kompie wersja 1.4 działa o WIELE GORZEJ niż wersja 1.3!!! (zagadka!) - obraz haczy mocno, zwłaszcza w sytuacji gdy wejdę z lokacji do budynku (np. karczmy), a potem wrócę do tej lokacji - nie da się grać, choć sekundę temu było super! Muszę uruchamiać całą grę od nowa. Nie stać mnie na nowy komp (to taka uwaga dla wszystkich tatusiowych synalków, których remedium na wszystko jest "kup nowy komp za 20 000 zł."), pracuję, ale mnie nie stać. Sorry. Czy komuś ten problem się pojawił? Pragnę podkreślić, że sprzęt, który mam spełnia minimalne wymagania, gram na detalach minimalnych i i tak jest wspaniale (liczy się gra nie "grafa", dzieciaczki)... a przynajmniej do zakupu ER było - po update'cie wersja 1.4 sprawia takież problemy. Ewentualne rady proszę podsyłać na PRV, bo jestem w tej chwili poza Polską i odbieram tylko mail od czasu do czasu (tam dostaję informacje o prywatnych wiadomościach)Dziękuję za pomoc!
Wersja 1.5 nie powinna pogarszać w żaden sposób działania gry w stosunku do wersji 1.4.
 

Eriash

Forum veteran
Mike said:
Czy jest szansa na udostępnienie listy poprawek w patchu 1.5 ?
Patch 1.5 posiada jedynie 2 hotfixy - rozmycie grafiki i likwidujący problemy z systemem EAX.Zamysł patcha 1.5 dotyczy głównie próśb graczy związanych z możliwością gry bez płytki oraz usunięciu wszystkich zabezpieczeń. Nowa wersja jest też ukłonem w stronę naszego community modderskiego - zawiera 5 dodatkowych przygód oraz wiele bonusów stworzonych przez fanów. Między innymi ogromną modyfikację stworzoną przez Flasha, która wywraca do góry nogami poziomy trudności :)
 
w niektorych pre-orderach Platynowego Wiedźmina można wylosować gadżety - np. kufel wiedźmiński - czy będzie on również dostępny drogą kupna - jak i pozostałe gadżety?
 
To świetnie że twórcy Wiedźmina i nie zapominają o fanach i polepszają wciąż podstawowy produkt ;D Brawo Redzi :beer:
 
Jesi chodzi o gadzety zwiazane z Wiedzminem, moge zdradzic ze pracujemy nad tym intensywnie, poniewaz pojawia sie wiele pytan z calego swiata 'gdzie je mozna kupic'. na razie nigdzie, ale to si e zmieni :)
 
Eriash said:
Eriash said:
Czy jest szansa na udostępnienie listy poprawek w patchu 1.5 ?
Patch 1.5 posiada jedynie 2 hotfixy - rozmycie grafiki i likwidujący problemy z systemem EAX.Zamysł patcha 1.5 dotyczy głównie próśb graczy związanych z możliwością gry bez płytki oraz usunięciu wszystkich zabezpieczeń. Nowa wersja jest też ukłonem w stronę naszego community modderskiego - zawiera 5 dodatkowych przygód oraz wiele bonusów stworzonych przez fanów. Między innymi ogromną modyfikację stworzoną przez Flasha, która wywraca do góry nogami poziomy trudności :)
Zabezpieczenie zostało zdjęte w patchu 1.4, mody i patcha (EAX+blur) można ściągnąć i zainstalować. Z uaktualnienia skorzystają Ci, którzy kupili Edycję Rozszerzoną no i oczywiście nowi nabywcy Platynowej Kolekcji.
 
o_O widze że jednak redzi o nas pctowych graczy nie zapomnieli dzis wersia 1.5 a jutro dodatek? xd to tylko spekulacje
 
Cierpliwie czekałem na coś do pogrania z wiedźminem się doczekałem jedna noc zarwana i będzie po questach :p
 
czyli o zmianach 'ingejmowych' możemy zapomnieć? oprócz flashowej modyfikacji rzecz jasna?cholera, nie chcę być wredny, ale mam wrażenie że ładniej to nazwaliście niż będzie to samo w sobie. ale rozumiem, sprzedaż trzeba podbić.biznes jest biznes.next news please.
 
Wiedźmin po prostu trafia do platynowej kolekcji. Wersja 1.5 czyli bogate wydanie z supportem dla przygód i modów. Jak wg Ciebie ma się to nazywać?
 
może się nazywać nawet wersja 65.98, leży mi to, po prostu miałem nadzieję na jakieś usprawnieniaprzywykłem do dobrego
 

Liwra

Forum veteran
Malkontencisz. Ja tam się martwię kolejnymi godzinami, które wypadną z życiorysu. ;C
 
Top Bottom