Wiedźmin Edycja Rozszerzona - nowa wersja 1.5 już wkrótce!

+
Witam. Mam problem z tą grą. osiadam edycję rozszerzoną 1.4 oryginalną i system vista też oryginalny. Gdy po zainstalowaniu chciałem włączyć grę wyskoczył mi komunikat że to niewłaściwa płyta. Nie wiem co robic bo gra nie chodzi!!! Czy zainstalowanie tego patcha 1.5 rozwiąże ten problem?? Proszę o odpowiedź. ;]
 
To dobry pomysł dla fanów pięknej gry Jaką jest Wiedzmin.Na pewno każdy fan tego rpg będzie chciał coś wygrać jeżeli będzie taka możliwość lub coś kupić.Ja osobiście myślałem że pojawi się replika mieczy Wiedzmińskićh choć jest to nie możliwe.
 
To dobry pomysł dla fanów pięknej gry Jaką jest Wiedzmin.Na pewno każdy fan tego rpg będzie chciał coś wygrać jeżeli będzie taka możliwość lub coś kupić.Ja osobiście myślałem że pojawi się replika mieczy Wiedzmińskićh choć jest to nie możliwe.
 
Rezorius said:
Witam. Mam problem z tą grą. osiadam edycję rozszerzoną 1.4 oryginalną i system vista też oryginalny. Gdy po zainstalowaniu chciałem włączyć grę wyskoczył mi komunikat że to niewłaściwa płyta. Nie wiem co robic bo gra nie chodzi!!! Czy zainstalowanie tego patcha 1.5 rozwiąże ten problem?? Proszę o odpowiedź. ;]
Powinno pomóc, bo patch 1.5 daje możliwość grania w grę bez płyty w napędzie.
 
Pytanie do RED: dlaczego w zakładce patch nie podaliście informacji o wymaganiach gry dla Win7? Takie zaniedbania są niedopuszczalne. Uprzedzam odpowiedzi w stylu 'szukaj' - nie obchodzi mnie, czy wymagania są te same jak dla Visty. Nie mam się tego domyślać, tylko mieć pewność! Z braku tak podstawowych informacji, można odnieść wrażenie, że nie ma wsparcia (oficjalnego) dla najnowszego systemu...Przy okazji: mam wer. 1.4 i lokalizacje PL - z nią jest wsio ok, nie mogę zainstalować patch'a 1.5, wyskakuje mi taki błąd:
 
A dlaczego nie masz takich informacji na np Diablo 2? Pomyślmy, może ta gra jest starsza niż system? Wymagania są dla XP i Visty, bo na te systemy był pisany Wiedźmin. To, jak sobie poradzić z "siódemką", jest natomiast wyjaśnione w kilku miejscach na tym forum...
 
Top Bottom