Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w końcu w sklepach!

+
kaz07ik said:
Może trochę spóźnione, ale: No w końcu! Co za szczęście, że chory jestem, to nie ma mnie w szkole :evil: I pewnie dzisiejsza nocka zarwana... :peace:
O! Kolega też chory? No to witam w klubie i zdrowia życzę!No...za jakieś 17h będę mógł wreszcie zainstalować ER!
 
paczki sciagniete ale nie moge zarejestrowac gry... podobnie jak u kilku osob wyzej wyskakuje mi "A connection with the server could not be established" podczas proby rejestracji? Istnieje/zaistnieje jakies rozwiazanie tego problemu?
 
Aalaron said:
Aalaron said:
Może trochę spóźnione, ale: No w końcu! Co za szczęście, że chory jestem, to nie ma mnie w szkole :evil: I pewnie dzisiejsza nocka zarwana... :peace:
O! Kolega też chory? No to witam w klubie i zdrowia życzę!
Nawzajem!
Aalaron said:
paczki sciagniete ale nie moge zarejestrowac gry... podobnie jak u kilku osob wyzej wyskakuje mi "A connection with the server could not be established" podczas proby rejestracji? Istnieje/zaistnieje jakies rozwiazanie tego problemu?
Poczytaj trochę wcześniej. Tam masz trochę porad z tym problemem.
 
@Aalaron, dokładnie...Rozumiemy Wasze emocje, ale postarajcie się nie śmiecić, tylko poprzeglądać kilka stron wątku wstecz ;)
 
LoneWoof said:
Za rejestrację ( nie ściąganie patcha ) też odpowiada sciagnij.pl? Hm, to by w sumie było dość logiczne. Oh well, idę pobiegać, dzień chłodny, ale ładny. Jak dłużej bedę siedział i oglądał ten komunikat to zacznę biurko gryźć.
Nie jest to odzielny server - tzn. ze nawet jesli servery sciagnij sa przeciazone nie ma to nic wspolnego z problemami rejestracyjnymi
 
Jeżeli wersja językowa, którą ściągnęłam, zajęła mi 151Mb, to znaczy, że wystąpił jakiś błąd? Nie mogę być cały czas przy komputerze, nie widziałam żadnego komunikatu.
 
vanworden said:
vanworden said:
Za rejestrację ( nie ściąganie patcha ) też odpowiada sciagnij.pl? Hm, to by w sumie było dość logiczne. Oh well, idę pobiegać, dzień chłodny, ale ładny. Jak dłużej bedę siedział i oglądał ten komunikat to zacznę biurko gryźć.
Nie jest to odzielny server - tzn. ze nawet jesli servery sciagnij sa przeciazone nie ma to nic wspolnego z problemami rejestracyjnymi
Więc prosze mi wyjaśnić, unikając PR'owej gadki w stylu "pracujemy nad tym" dlaczego nie mogę zarejestrować? Bo dalej mam ten sam błąd.
 
Na wstepie sorry jesli gdzieś jest, ale nie znalazłem. Na stronce znalazłem takie info"3 proste sposoby na zdobycie najlepszej, udoskonalonej wersji Wiedźmina:- Pędź do najbliższego sklepu by zakupić pudełko z grą Wiedźmin: Edycja Rozszerzona- Jeżeli jesteś posiadaczem oryginalnego Wiedźmina – możesz ściągnąć Edycję Rozszerzoną z naszej strony całkowicie za darmo!- Jeżeli jesteś posiadaczem oryginalnego Wiedźmina, od 26 września będziesz mógł również sięgnąć po wersję „Wiedźmin Update”, która za niewielkie pieniądze pozwala na aktualizację oryginalnego Wiedźmina do Edycji Rozszerzonej.Jaka jest różnica między dwoma ostatnimi opcjami? Może coś przeoczyłem, dlatego proszę o wyrozumiałość. Osobiście, w tej chwili nie, zależy mi na materiałach dodatkowych.Najważniejsze są dla mnie: usprawnienia techniczne związane ze stablinością oraz czasem ładowania, usprawiony ekwipunek czy nowe animacje/textury/dźwięki. Co w takim razie mam ściągnąć. Witchera mam orginałł off korz
 
Nie ma żadnej :) Opcja pierwsza to elektroniczna wydanie ER. Opcja druga to ER wydane w osobnym pudełku i na ładnie tłoczonych płytach :)
 
TAK - przeczytalem juz kilka wypowiedzi osob, ktore sa juz szczesliwymi posiadaczami sciagnietego Rozszerzonego Wiedzmina.Pomyszkuj na forum (zlwaszcza na international)
 
vanworden said:
TAK - przeczytalem juz kilka wypowiedzi osob, ktore sa juz szczesliwymi posiadaczami sciagnietego Rozszerzonego Wiedzmina.Pomyszkuj na forum (zlwaszcza na international)
Dzięki za odpowiedź, pytałem się bo widzę że są duże problemy z ponowną rejestracją.
 
pięknie... mi właśnie coś przerwało ściąganie... chyba jednak poczekam na torrenty... nienawidzę ściągać przez przeglądarkę...
 
merg666 said:
pięknie... mi właśnie coś przerwało ściąganie... chyba jednak poczekam na torrenty... nienawidzę ściągać przez przeglądarkę...
Ktoś tu zapodał linki z Rapidshare , w paczkach po 190mega ssie pełną parą.
 
Miały być we wszystkich sklepach, a ja byłem już w trzech i puste półki ! Przecież już jest godzina 14.00. Szkoda gadać !
 
Niestety problem nie lezy po stronie CD Projekt. Jest to kwesta powolnego reagowania sklepow. Generalnie wszystkie sieci w Polsce powinny miec dzisiaj od rana gre.Z wylaczeniem wersji UPDATE (rozszerzenia sprzedawanego za 19 zlotych). Niestety zostanie on wprowadzony do sklepow z lekkim poslizgiem
 
Top Bottom