Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w końcu w sklepach!

+
Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w końcu w sklepach!

CD Projekt RED ogłosiło, że gra Wiedźmin: Edycja Rozszerzona trafiła w końcu do sklepów na całym świecie. Po miesiącach ciężkiej pracy w zamknięciu, zespół twórców gry otrzymał nareszcie szansę, aby pójść do domu i odwiedzić rodzinę i znajomych, w pełni usatysfakcjonowany efektem swojej pracy - najlepszą grą PC RPG. Wypełnione ekskluzywną zawartością, pudełka z grą Wiedźmin: Edycja Rozszerzona są od dziś dostepne we wszystkich znaczących polskich sieciach handlowych w korzystnej cenie 99 PLN.
Wiedźmin: Edycja Rozszerzona wykorzystuje sprawdzony system rozgrywki, który uczynił z oryginalnej gry Najlepszą Grę RPG 2007, i wynosi go na nowy poziom dzięki szeregowi technicznych ulepszeń i udoskonaleń w rozgrywce. Najważniejsze zmiany jakie uwzględnia Edycja Rozszerzona obejmują znacznie skrócony czas ładowania, podwyższoną stabilność, bardziej zróżnicowane modele postaci, usprawniony panel ekwipunku z wydzieloną sakwą na składniki alchemiczne jak również ponad 200 animacji, które sprawiają, że dialogi wyglądają zdecydowanie bardziej naturalnie.Tym co współtworzy wartość dodaną Edycji Rozszerzonej jest niezwykle rozbudowana ekskluzywna zawartość pudełka z grą, oferująca elementy charakterystyczne zazwyczaj głównie dla Edycji Kolekcjonerskich za cenę standardowego wydania, takie jak:• Wielojęzyczną wersję gry Wiedźmin: Edycja Rozszerzona, ulepszone wydanie najlepszej gry PC RPG 2007 roku;• Dodatkową płytę DVD zawierającą Edytor Przygód D’jinni i dwie nowe przygody stworzone przez zespół CD Projekt RED:- Edytor Przygód D’jinni: umożliwia graczom stworzonie lub modyfikację ich własnych przegód w świecie Wiedźmina;- "Cena neutralności": przygoda opowiada historię Geralta wracającego do Kaer Morhen, Wiedźmińskiego Siedliszcza napotykającego tajemniczy obóz rozbity niedaleko twierdzy;- “Efekt uboczny”: dostępna po raz pierwszy skupia się na bliskim przyjacielu Geralta, Jaskrze, i jego perypetiach w Wyzimie;• Remasterowana płyta DVD z niepublikowanymi wcześniej materiałami “Making Of” (180 minut);• Płyta CD ze ścieżką dźwiękową z gry Wiedźmin (29 utworów, 73 minuty);• Płyta CD z muzyką inspirowaną grą Wiedźmin (15 utworów, 59 minut);• Instrukcja obsługi oraz 112 stronicowy poradnik do gry;• Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego (około 50 stron).• Mapę świata Wiedźmina (format A3).Ze względu na wyjątkową rolę społeczności internetowej wokół Wiedźmina, CD Projekt RED udostępnia wszystkie udoskonalenia i bonusową zawartość jako darmowy update dla wszystkich dotychczasowych posiadaczy gry[/B]. Patch ten będzie możliwy do ściągnięcia od dnia dzisiejszego na stronie www.thewitcher.com. A może jesteś posiadaczem oryginalnego Wiedźmina, a nie chce Ci się ściągać kilku gigabajtów danych? Żaden problem, wystarczy sięgnąć po specjalną wersję gry „Wiedźmin Update”, która pozwoli na pełną aktualizację gry Wiedźmin do postaci Edycji Rozszerzonej za jedyne 19,99 PLN! Wiedźmin: Edycja Rozszerzona UPDATE trafi do wszystkich sklepów do piątku 26 września.Z okazji premiery Edycji Rozszerzonej Wiedźmina, CD Projekt RED przygotował ponadto specjalną akcję wspólnie z firmą one2tribe, twórcami darmowej przeglądarkowej gry Wiedźmin: Versus. Od dnia premiery gry (19 września), każdy, kto zakupi i zarejestruje Wiedźmina lub Wiedźmina: Edycję Rozszerzoną zostanie wyróżniony m.i.n. tymczasowo bonusowym mnożnikiem +10% umożliwiającym zgromadzenie większej liczby orenów otrzymywanych po wygranej walce.“Chcielibyśmy podziękować wszystkim fanom, którzy wspierając nas nabyli oryginalnego Wiedźmina. To dzięki wsparciu i poradom fanów spędziliśmy ostatnie 8 miesięcy ulepszając grę i zbliżając ją do ideału najbardziej jak się tylko da” powiedział Adam Kicinski, szef CD Projekt RED. “To niesamowite uczucie widzieć, gdy fani na forach dyskusyjnych piszą, że są w stanie kupić kolejną kopię gry tylko po to, aby wesprzeć nasze wysiłki. Ale co tam, jesteśmy równie szczęśliwi z każdej osoby która ściągnie za darmo patch aktualizujący oryginalnego Wiedźmina do Edycji Rozszerzonej; jesteśmy po prostu zaszczyceni świadomością, że spędzacie czas grając w naszą grę, mając wiele innych znakomitych tytułów do wyboru. Zrobimy wszystko by sprawić, by każda z naszych kolejnych gier była lepsza od poprzedniej, bez trzymania się sztywno konwencji i powielania schematów.” Nie zapomnijcie też rzucić okiem na [URL=http://www.thewitcher.com/community/pl/videos/latest/]nasze filmy przedstawiające rewelacyjne zmiany w grze: nowy intefejs i panel ekwipunku, różnicowanie postaci i nowe modele a ponadto nowe animacje gestów i nowe linie dialogowe!Wiecej informacji, artykułów i materiałów filmowych można znaleźć na stronie http://www.thewitcher.com.3 proste sposoby na zdobycie najlepszej, udoskonalonej wersji Wiedźmina:- Pędź do najbliższego sklepu by zakupić pudełko z grą Wiedźmin: Edycja Rozszerzona- Jeżeli jesteś posiadaczem oryginalnego Wiedźmina – możesz ściągnąć Edycję Rozszerzoną z naszej strony całkowicie za darmo!- Jeżeli jesteś posiadaczem oryginalnego Wiedźmina, od 26 września będziesz mógł również sięgnąć po wersję „Wiedźmin Update”, która za niewielkie pieniądze pozwala na aktualizację oryginalnego Wiedźmina do Edycji Rozszerzonej.
 
Paczki językowe się ściągają, dodatkowe materiały też ale patch jakoś nie chce zaskoczyć.
 
Hej,Zainteresowanie ER jest tak duże, że serwery nie wytrzymują.Pracujemy nad tym, w ciągu 10-15 minut wszystko powinno wrócić do normy.Przepraszamy za niedogodności.
 
czy pobrał ktos juz całego pacha? Chciałbym wiedziec jak długo mniej więcej sie ściąga i czy bedzie to szybszy sposób niż czekanie na premierę sklepową ;D
 
cuba1986 said:
czy pobrał ktos juz całego pacha? Chciałbym wiedziec jak długo mniej więcej sie ściąga i czy bedzie to szybszy sposób niż czekanie na premierę sklepową ;D
od godz 8 już kilka osób pobrało patcha i niektóre paczki językowe, jednak instalacja (już po pobraniu) trwa 2 godziny.
 
PanKarol said:
Hej,Zainteresowanie ER jest tak duże, że serwery nie wytrzymują.Pracujemy nad tym, w ciągu 10-15 minut wszystko powinno wrócić do normy.Przepraszamy za niedogodności.
jak nie opóźnienia to to... Niesamowite, że tak dużo osób ściąga prawda? To nie było możliwe do przewidzenia. Naprawdę...
 
PanKarol said:
Hej,Zainteresowanie ER jest tak duże, że serwery nie wytrzymują.Pracujemy nad tym, w ciągu 10-15 minut wszystko powinno wrócić do normy.Przepraszamy za niedogodności.
Brawo za dobrą robotę , spodziewałem się że serwery umrą na następne parę godzin ;]
http://www.thewitcher.com/community/pl/www/installation_of_twee_in_four_easy_steps.html
Menu żywcem z Bioshocka ? ;]
 
Brawo, jak zwykle nawaliliście, cholera jasna! Ściągnałem tego olbrzymiego patcha i teraz zainstalować nie mogę, bo nie chce się zalogować. Nieważne, że rejestracji dokonałem daaawno temu.Ed: Grzeczniej trochę.Keth
 
Mam pytanie:Czy jeśli teraz przerwę ściąganie jakiejś paczki językowej to czy odbije się to na jej/ER poprawnym działaniu?
 
robin3d said:
jak nie opóźnienia to to... Niesamowite, że tak dużo osób ściąga prawda? To nie było możliwe do przewidzenia. Naprawdę...
Przewidzieliśmy ogromny ruch, dlatego właśnie skorzystaliśmy z usług profesjonalnego systemu hostingującego pliku. Okazał się on jednak na tyle duży.że pojawiły się nieprzewidziane okoliczności (Prosta kalkulacja , w ciągu kilkudziesięciu minut wygenerowaliśmy ruch rzędu 2500 GB ).Pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu.
 
Bardzo długo czekałem na ten dzień... i bardzo żałuję, bo dawno nie byłem tak wku...rzony (choć to zbyt małe słowo). Napiszę jeszcze raz tutaj... bo ani nie mogę znaleźć odpowiedzi, ani nawet się jej doczekać.Wczoraj wreszcie dostałem nowy komputer, na którym mógłbym spokojnie pograć we Wiedźmina. Dziś z radością zassałem Edycję Rozszerzoną i ku mojejmu rozczarowaniu wyskoczył komunikat o rejestracji gry. Wcześniej już ją rejestrowałem, z sukcesem, na poprzednim komputerze. Teraz nie jestem w stanie zarejestrować gry ponownie... cały czas przechodzę przez dwa pierwsze etapy rejestracji (z czterech). W pierwszym wybieram zaloguj i w następnym etapie wpisuję "Glifion" oraz hasło. Daję dalej i pojawia się miejsce, gdzie mam wpisać klucz. Klucz wpisuję i daję "wyślij", wyskakuje komunikat, że muszę włączyć pliki cookie w IE, etc. Problem w tym, że IE akceptuje pliki cookie, ale nie chce się w ogóle zalogować.Być może już na forum padła odpowiedź na takie pytanie, ale nie mam siły szukać... męczę się z tym już od dwóch godzin... aż nachodzi mnie chęć, żeby połamać płyty z Wiedźminem...
 
ale czy to normalne ze gdy klikam to nawet nie zaczyna mi się pobierać? to wina przeciąrzeń, mam próbować do skutku?
 
Top Bottom