Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w końcu w sklepach!

+
Wreszcie zassało mi przez noc i chodzi jak złoto (już walczę :D). Inna sprawa, że mam świerzo postawioną "windę"
 
Wczoraj koło 1 w nocy wkońcu grałem na nowym patchu, chwilę bo chwile ale rundka była. I co moge powiedzieć? Ściągałem patcha i nakładkę językową na łączu 1mb/s co wynosi jakieś 120 kb/s niestety tak różowo niebyło i co chwila zrywane połączenie, serwer przeciążony wiadomo. Tak więc od 12:00 przez kilka godzin aż do 22:00 ściągałem to ustrojstwo, po godzinie p[rzystąpiłem do instalacji patcha, 2 godziny jak na instalacje patcha to dosyć gługo, zwłaszcza że ja miałem 2 godziny i 30 minut. no ale ok. Ponowna rejestracja i wkońcu mogę usiąść do wieśka. Pierwsze co się rzuca w oczy to faktycznie, ładowanie poziomów zostało przyspieszone, kiedyś to podczas doczytywania poziomów mogłem zrobić sobie kawę i ją wypić a poziom nadal się nie wczytywał, teraz wystarczyło zdjęcie skarpetek i już poziom był wczytany xD. Drugą sprawą są gestykulacje i różnorodność postaci(niestety różnica polega na kolorze ubrania,przynajmniej narazie bo jestem na początku gry), no faktycznie tu się coś zmieniło choć nie powiem żebym specjalnie dlatego ciągnął przez tyle godzin łatkę. Niestety miałem cichą nadzieję na poprawę wydajności, ale gra nadal się potrafi przyciąć tak jak wtedy więc w tym wypadku nic się nie zmieniło.Sęk w tym ze wymagania nie są adekwatne do tego co widzę na ekranie, grafika na najniższych jest brzydka tekstury budynków i postaci są zamazane. Cienie nie są najlepszej jakości a gra nadal się przycina. Zdaje sobie sprawę że nie mam mocarnego sprzętu ale taki TES:Oblivion ładniej wyglądał i jeszcze lepiej chodził, wiem ze to róznież silnik aurora więc i tak wykrzesaliście cudo. No nic to idę dalej grać, zobaczymy co dalej w tym mega patchu przygotowaliście.
 
hfric said:
To co mam pierwszą wersje i co dalej , CD projekt wygwizdał mnie gdyż kupiłem wersje BETA z niedoróbkami , a PATCH który miał być za darmo bez haczyków (tylko org serial) by naprawić wszystkie niedoróbki potrzebuje neta a tu co dupa :mad:
Nieprawda. Kupiłeś grę w wersji 1.0. Wypuszczono 3 patche, i w sumie na tym mogli poprzestać. Jednak chcieli pracować dalej, inwestując w to czas, i kupe kasy, i tym sposobem za darmo (dla posiadaczy gry) można pobrać ER. Nie musieli, ale chcieli, i za to należy im się szacunek.Ideałów nie ma. Zresztą, to nie pierwsza gra, co wymaga aktywacji przez neta. Poczytaj sobie o zabezpieczeniach gier EA, to dopiero dziadostwo. Tutaj nie jest tak źle, naprawdę.
 
No i jak tu zrozumiec takich ludzi? Dostaja za darmo ulepszenie gry, wystarczy je sciagnac z sieci. A oni narzekaja, bo uwazaja, ze powinni dostac cos na wzor Wiedzmin: Update za darmo, a koszty przesylki powinien poniesc wydawca. Cieszyc sie bardziej dopracowana gra, a nie narzekac.
 
ja nie narzekam. ja chce plytke ze sklepu......a nie ma jeszcze, nie ma......w zadnym empiku ani mediamarkt ani niczym innym...nie ma
 
almauk said:
ja nie narzekam. ja chce plytke ze sklepu......a nie ma jeszcze, nie ma......w zadnym empiku ani mediamarkt ani niczym innym...nie ma
Pozwole sobie zacytować to o czym mówiliśmy już wcześniej:
"A może jesteś posiadaczem oryginalnego Wiedźmina, a nie chce Ci się ściągać kilku gigabajtów danych? Żaden problem, wystarczy sięgnąć po specjalną wersję gry „Wiedźmin Update”, która pozwoli na pełną aktualizację gry Wiedźmin do postaci Edycji Rozszerzonej za jedyne 19,99 PLN! Wiedźmin: Edycja Rozszerzona UPDATE trafi do wszystkich sklepów do piątku 26 września."
 
Wielkie dzięki Redzi nie spodziewałem się tak skróconego czasu ładowań na moim piecu, a tu proszę... Wszystko pięknie chodzi w nocy już nie było przerw w ściąganiu bezproblemowa instalacja i ER działa. Stokrotne dzięki i Bóg zapłać! Jeżeli ktoś ma problemy z instalacją niech odinstaluje i zainstaluje grę jak w Read Me pisze ja tak zrobiłem i nie miałem żadnych komplikacji. (no może z wyjątkiem 4 godzinnej instalki ale to wina mojego kompa :) )
 
Niestey, ale wczoraj były puste półki w sklepach. Zobaczymy czy dzisiaj dostanę Edycje Rozszerzoną. Z tego co przeczytałem w tym wątku, wynika, że trzeba mieć połączenie z internetem, by móc zainstalować Update i nie ważne, czy kupię ten Update w sklepie czy sciągnę z internetu ! Posiadam orginalną wersję, ale nie mam stałego dostępu do internetu ? W takim razie pytam, w jaki sposób mam zainstalować mój Update, który, na przykład kupie w sklepie ??? ??? ???
 
darko82 said:
Niestey, ale wczoraj były puste półki w sklepach. Zobaczymy czy dzisiaj dostanę Edycje Rozszerzoną. (...)???
Wczoraj w Opolu też nie było. Ani w Empiku, ani w MM. Ale dzisiaj już półki się pod wiedźminem uginają.
 
Witam. Mam problem z zaktualizowaniem Wiedźmina. Za każdym razem po sprawdzeniu czy gra gra jest zarejestrowana i rozpoczęciu instalacji wyskakuje błąd transferu pliku. Ponowne ściągnięcie patcha nic nie dało. Tak samo ponowna instalacja Wiedźmina.
 
:sleep:
Iwona said:
Eriasha proszę zostawić w spokoju. Zresztą, to nie wróżka. Sam źle podajesz informacje, i potem się dziwisz, że trzeba dopytywać.
A co, zabronisz mi? Może najpierw naucz sie czytac ze zrozumieniem, a potem udzielaj sie w dyskusji. :)Pytanie padło nie bezposrednio doń, tylko do RED-ów, ale widzę, że nie otrzymam żadnej odpowiedzi, tylko dziecinne docinki, byle jej nie udzielić. Widze, że pracuja tu same niekompetentne osoby. Dziekuje za jakze wyczerpujace odpowiedzi. To sie nazywa "profesjonalnosc". :-[
 
qjin said:
:sleep:
qjin said:
Eriasha proszę zostawić w spokoju. Zresztą, to nie wróżka. Sam źle podajesz informacje, i potem się dziwisz, że trzeba dopytywać.
A co, zabronisz mi? Może najpierw naucz sie czytac ze zrozumieniem, a potem udzielaj sie w dyskusji. :)Pytanie padło nie bezposrednio doń, tylko do RED-ów, ale widzę, że nie otrzymam żadnej odpowiedzi, tylko dziecinne docinki, byle jej nie udzielić. Widze, że pracuja tu same niekompetentne osoby. Dziekuje za jakze wyczerpujace odpowiedzi. To sie nazywa "profesjonalnosc". :-[
Sam naucz się czytać ze zrozumieniem, bo widzę, że masz z tym problemy. :peace:Eriash jest przedstawicielem REDa, udzielił Ci odpowiedzi. Wyluzuj, proszę.
 
Iwona said:
Sam naucz się czytać ze zrozumieniem, bo widzę, że masz z tym problemy. :peace:Eriash jest przedstawicielem REDa, udzielił Ci odpowiedzi. Wyluzuj, proszę.
Haha, a to dobre. :dead:Ojej, wy mi tu prawicie same oczywistosci. Prosze darujcie sobie... Pokaż mi łaskawie, droga panno, gdzie udzielił mi odpowiedzi na moje pytanie odnośnie wydajności? Chyba nie powiesz, że chodzi Ci o oto co zmienia ER? Proszę... to juz nawet nie jest smieszne :D
 
DZIĘKUJE REDZI ZA ER MI DZIAŁA ROBIŁEM WSZYSTKO TAK JAK JEST W F.A.Q a wszystkim debilom co was obrazaj mowie idźcie sie leczyć trochę cierpliwości ale tak to jest jak sie da palec to chcą cala ręke a wiec nie przejmujcie sie nimi głupich nie sieja sami sie rodzą Jeszcze raz dziękuje i przepraszam za obraźliwy ton wypowiedzi ale mnie c**j strzelił jak zobaczyłem te komentarze żebyście przynajmniej chcieli kase za sciąganie to bym zrozumiałMimo wszystko, grzeczniej proszę. :)Iwona.
 
Po zainstalowaniu patcha 1.4 wyskakuje komunikat:modyfikuje pliki gry itd może to potrwac nawet 2 godziny i otwiera się a pasku aplikacja "The Witcher patch" ta właśnie aplikacja po wejściu do menedżera zadań charakteryzuje się stanem brak odpowiedzi natomiast uaktualnianie trawa nadal czy to normalne?
 
Dziękuję CDP Red, gra chodzi idealnie, czasy ładowania krótkie, nowe gesty super. Widzę też, że dodaliście scenkę podróży pomiędzy Prologiem, a pierwszym aktem :) Nareszcie Geralt nie teleportuje się od razu przed Karczmę. :beer:
 
wiciu87 said:
Po zainstalowaniu patcha 1.4 wyskakuje komunikat:modyfikuje pliki gry itd może to potrwac nawet 2 godziny i otwiera się a pasku aplikacja "The Witcher patch" ta właśnie aplikacja po wejściu do menedżera zadań charakteryzuje się stanem brak odpowiedzi natomiast uaktualnianie trawa nadal czy to normalne?
tez tak mialem, nie przejmuj sie tym, tylko cierpliwie czekaj ;)
 
Top Bottom