Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w końcu w sklepach!

+
Hah, nie rozumiem. U mnie na 4 rdzeniach i 3 gb ramu, na uporządkowanym kompie bez syfu w rejestrze i zdefragmentowanym niedawno, pod pół godziny podeszło.
 
Iwona said:
Iwona said:
To co mam pierwszą wersje i co dalej , CD projekt wygwizdał mnie gdyż kupiłem wersje BETA z niedoróbkami , a PATCH który miał być za darmo bez haczyków (tylko org serial) by naprawić wszystkie niedoróbki potrzebuje neta a tu co dupa :mad:
Nieprawda. Kupiłeś grę w wersji 1.0. Wypuszczono 3 patche, i w sumie na tym mogli poprzestać. Jednak chcieli pracować dalej, inwestując w to czas, i kupe kasy, i tym sposobem za darmo (dla posiadaczy gry) można pobrać ER. Nie musieli, ale chcieli, i za to należy im się szacunek.Ideałów nie ma. Zresztą, to nie pierwsza gra, co wymaga aktywacji przez neta. Poczytaj sobie o zabezpieczeniach gier EA, to dopiero dziadostwo. Tutaj nie jest tak źle, naprawdę.
Dlatego zrezygnowałem z kupna Spore , Mass Effect oraz Half-Life 2 na PC (ME i HL2 zakupiłem na xbox360) gdyż dla mnie koszta internetu to spory wydatek a ich Securom Initernet Activation który może być aktywizowany 3 razy po zmianie sprzętu (nawet USB pen to dla Securom zmiana sprzętu , tak więc szybko można wykorzystać swoje aktywacje) i musisz aktywizować grę po trzech do dziesięciu dniu jeszcze raz :wall: . Nie rozumie ludzi którzy zaraz takich jak ja atakują którzy uważają wszystkie aktywacje gry przez internet za idiotyzm który powinien być tępiony... bez obrazy redaktorów oraz twórców gry. Zaraz mi się przypomina Earth 2160 gdzie tylko połowa kampanii była dostępna dla użytkowników nie posiadających internetu .Moje pytanie co TERAZ , gdyż żądam odpowiedzi . Co mają zrobić użytkownicy nie posiadający internetu , gdyż o nich w ogóle nie pomyślano nawet nie ma aktywacji przez telefon ... co teraz mam zwrócić się do piratów gdyż moja zakupiona wersja nie może być aktywizowana bez internetu , naprawdę ręce mi opadają .
 
Shakaras2 said:
No jest ok :) tylko szkoda, ze nowa przygoda troche za krotka :p bo juz ja przeszedlem :evil:
Pamietaj ze niedlugo pojawia sie nowe przygody!Na wszystkich fanow Wiedzmina czeka jeszcze wiele godzin zupelnie nowej rozrywki.A to wszytko dzieki wam - graczom :)
 
Tylko kiedy , i co bo z tego co wiem to Enchated Edition wersja która została już spiratowana nie potrzebuje takich klocków z aktywacją netu , tylko mi nie mów że ten patch za 20zł nie potrzebuje aktywacji , a tylko patch ściągnięty z neta potrzebuje tego idiotyzmu ... :wall:
 
Osobiści także nie mogę się nadziwić narzekającym na ER osobom. Powody:
  • Jeżeli użyje się programu stworzonego specjalnie do pobierania plików z internetu to prędkość pobierania plików będzie wynosiła aż 139 KB/s!!! Jak zdobyć taki program? Wystarczą trzy-cztery minuty wyszukiwania w internecie czegoś w rodzaju "akceleratorów pobierania plików" i już. Mi znalezienie takiego programu zajęło minutę, ściągnięcie - drugą minutę.
  • Patch instaluje się koło 2 godzin co naprawdę nie jest jakimś przerażającym czasem oczekiwania. Włączcie to sobie przed pójściem spać/na zakupy/do kina/gdzieś indziej i nie będzie problemu. A paczka językowa instaluje się śmiesznie szybko.
  • Po zainstalowaniu patcha gra naprawdę zyskuje na jakości. Wypełnia się rzeczami z gatunku "małe a cieszy". Jeśli nie przywiązujecie wagi do szczegółów to ich nie zauważycie. Ale ja bardzo lubię się przyglądać otoczeniu w Wiedźminie i wszędzie widzę zmiany (dodam, że na lepsze). Ba, CDP Red nawet "ożywiło" menu główne! Niby nic, ale bardzo się z tej zmiany cieszę.
  • Na koniec uwaga najważniejsza --> goście od CDP Red zrobili dla nas, graczy, ER kompletnie ZA DARMO!!! Normalnie mógłbym zrozumieć narzekania, ale w takiej sytuacji?!? Ludzie, ER to wspaniałe dzieło i z pewnością kosztowało ich twórców wiele nieprzespanych nocy. Więc proszę o trochę wdzięczności!
P.S.: Mam się czepiać i szukać igły w stogu siana? Dobra, oto co znalazłem: po wgraniu ER przy przechodzeniu z jednej lokacji do drugiej widać przez jakąś sekundę pozbawiony szczegółów (i podłogi) obraz obszaru do którego się udajemy. Ale jako że ten błąd nie wpływa w żaden sposób na rozgrywkę to nie mam zastrzeżeń.P.S.2.: No dobra, i może wilkołak jest jakiś taki "dziwny". Pierwszy raz widzę żeby naokoło kogoś latały czarne kropki i zakładam, że tak nie miało być. Pewnie błąd graficzny. Niestety skasowałem już mój zapis z tego okresu i nie mogę dokładniej pokazać w czym rzecz.
 
Zainstalowałem pacha i wszystko przebiegło gładko ale niestety gra nie działa. Bez instalowania rozszerzenia 1.4 gra działała a teraz gdy w menu uruchamiania gry naciskam by się włączyła pojawia się czarny ekran i następnie wyrzuca mnie do windowsa....dane techniczne mojego kompa:AMD Sempron 3000+( :(), GeForce 8500gt, 2GB RAM, directX 9.0cnic świetnego ale bez dodatku działało, czy rozszerzenie posiada większe wymagania niż podstawa? Czy wystarczy jak zmienię procesor?ani gra ani nawet edytor przygód mi nie działają, co może być tego przyczyną?
 
hfric said:
hfric said:
hfric said:
To co mam pierwszą wersje i co dalej , CD projekt wygwizdał mnie gdyż kupiłem wersje BETA z niedoróbkami , a PATCH który miał być za darmo bez haczyków (tylko org serial) by naprawić wszystkie niedoróbki potrzebuje neta a tu co dupa :mad:
Nieprawda. Kupiłeś grę w wersji 1.0. Wypuszczono 3 patche, i w sumie na tym mogli poprzestać. Jednak chcieli pracować dalej, inwestując w to czas, i kupe kasy, i tym sposobem za darmo (dla posiadaczy gry) można pobrać ER. Nie musieli, ale chcieli, i za to należy im się szacunek.Ideałów nie ma. Zresztą, to nie pierwsza gra, co wymaga aktywacji przez neta. Poczytaj sobie o zabezpieczeniach gier EA, to dopiero dziadostwo. Tutaj nie jest tak źle, naprawdę.
Dlatego zrezygnowałem z kupna Spore , Mass Effect oraz Half-Life 2 na PC (ME i HL2 zakupiłem na xbox360) gdyż dla mnie koszta internetu to spory wydatek a ich Securom Initernet Activation który może być aktywizowany 3 razy po zmianie sprzętu (nawet USB pen to dla Securom zmiana sprzętu , tak więc szybko można wykorzystać swoje aktywacje) i musisz aktywizować grę po trzech do dziesięciu dniu jeszcze raz :wall: . Nie rozumie ludzi którzy zaraz takich jak ja atakują którzy uważają wszystkie aktywacje gry przez internet za idiotyzm który powinien być tępiony... bez obrazy redaktorów oraz twórców gry. Zaraz mi się przypomina Earth 2160 gdzie tylko połowa kampanii była dostępna dla użytkowników nie posiadających internetu .Moje pytanie co TERAZ , gdyż żądam odpowiedzi . Co mają zrobić użytkownicy nie posiadający internetu , gdyż o nich w ogóle nie pomyślano nawet nie ma aktywacji przez telefon ... co teraz mam zwrócić się do piratów gdyż moja zakupiona wersja nie może być aktywizowana bez internetu , naprawdę ręce mi opadają .
wymieniłem już tyle pendrivów mając na dysku spore i ME, że system wg Ciebie powinien mnie już permanentnie zablokować. Najwięcej szumu o zabezpieczeniach robią jak zwykle media jakoś do tej pory ANI JEDNA gra łącznie z bioshockiem nie sprawiła mi problemu swoim zabezpieczeniem wbrew powszechnej (powielanej bezmyślnie) opinii. Drga sprawa to przyjżałem się pudełku W (podstawowa edycja) i nie ma ANI JEDNEGO słowa o tym iż gra wymaga aktywacji przez sieć by mogła działać poprawnie. Tutaj więc sądzę że spokojnie możesz grę zwrócić jeśli mimo wszystko bez aktywacji nie chce działać i żądać zwrotu poniesionych kosztów. Z drugiej strony może warto oszczędzić te parę złotych jakie wydajesz na kafejkę internetową i zadzwonić do działu pomocy by rozwiązać problem.
 
Mam pytanie do tej rejestracji który jest potrzebny klucz bo mam dwa ten z Gram.pl i ten który jest na instrukcji do wiedźmina? Wiem że pytanie banalne i za razem głupie ale wolałem się upewnić i nie zrobić żadnego błędu podczas tej całej rejestracji.
 
Kaszpir said:
Kaszpir said:
Kaszpir said:
Kaszpir said:
To co mam pierwszą wersje i co dalej , CD projekt wygwizdał mnie gdyż kupiłem wersje BETA z niedoróbkami , a PATCH który miał być za darmo bez haczyków (tylko org serial) by naprawić wszystkie niedoróbki potrzebuje neta a tu co dupa :mad:
Nieprawda. Kupiłeś grę w wersji 1.0. Wypuszczono 3 patche, i w sumie na tym mogli poprzestać. Jednak chcieli pracować dalej, inwestując w to czas, i kupe kasy, i tym sposobem za darmo (dla posiadaczy gry) można pobrać ER. Nie musieli, ale chcieli, i za to należy im się szacunek.Ideałów nie ma. Zresztą, to nie pierwsza gra, co wymaga aktywacji przez neta. Poczytaj sobie o zabezpieczeniach gier EA, to dopiero dziadostwo. Tutaj nie jest tak źle, naprawdę.
Dlatego zrezygnowałem z kupna Spore , Mass Effect oraz Half-Life 2 na PC (ME i HL2 zakupiłem na xbox360) gdyż dla mnie koszta internetu to spory wydatek a ich Securom Initernet Activation który może być aktywizowany 3 razy po zmianie sprzętu (nawet USB pen to dla Securom zmiana sprzętu , tak więc szybko można wykorzystać swoje aktywacje) i musisz aktywizować grę po trzech do dziesięciu dniu jeszcze raz :wall: . Nie rozumie ludzi którzy zaraz takich jak ja atakują którzy uważają wszystkie aktywacje gry przez internet za idiotyzm który powinien być tępiony... bez obrazy redaktorów oraz twórców gry. Zaraz mi się przypomina Earth 2160 gdzie tylko połowa kampanii była dostępna dla użytkowników nie posiadających internetu .Moje pytanie co TERAZ , gdyż żądam odpowiedzi . Co mają zrobić użytkownicy nie posiadający internetu , gdyż o nich w ogóle nie pomyślano nawet nie ma aktywacji przez telefon ... co teraz mam zwrócić się do piratów gdyż moja zakupiona wersja nie może być aktywizowana bez internetu , naprawdę ręce mi opadają .
wymieniłem już tyle pendrivów mając na dysku spore i ME, że system wg Ciebie powinien mnie już permanentnie zablokować. Najwięcej szumu o zabezpieczeniach robią jak zwykle media jakoś do tej pory ANI JEDNA gra łącznie z bioshockiem nie sprawiła mi problemu swoim zabezpieczeniem wbrew powszechnej (powielanej bezmyślnie) opinii. Drga sprawa to przyjżałem się pudełku W (podstawowa edycja) i nie ma ANI JEDNEGO słowa o tym iż gra wymaga aktywacji przez sieć by mogła działać poprawnie. Tutaj więc sądzę że spokojnie możesz grę zwrócić jeśli mimo wszystko bez aktywacji nie chce działać i żądać zwrotu poniesionych kosztów. Z drugiej strony może warto oszczędzić te parę złotych jakie wydajesz na kafejkę internetową i zadzwonić do działu pomocy by rozwiązać problem.
Mogę ci powiedzieć jedno , jedyne pretensje jakie mam teraz to że zostałem nabrany , gdyż patch , który za darmo ściągnąłem i nagrałem potrzebuje netu aby zaktualizować grę z podstawki do wersji Enchated ... a potem dowiedzieć się że wersja Enchated na dwóch DVD została już spiratowana i nie potrzebuje połączenia do netu aby działać , hej nie po to kupowałem tą grę aby teraz dostać w pysk
 
Powiedzcie mi bo nie wiem co zrobc i.Scągnąłem rozszerzenie z neta i je zainstalowałem.Wszystko działało porawnie ale zauważyłem że nie ma głosu postaci a w dodatkowych przygodach kluczowe postacie wygądają jakoś tak nie swojo:są w kratkach. Czy jest na to jakiś sposób. Proszę o pomoc!
 
Wallace said:
Potrzebujesz klucza znajdującego się na okładce instrukcji Wiedźmina ;)
Dzięki ci za informację za godzinę będę miał patch ściągnięty;) mieliście racje specjalnym programem ściąga szybciej, i na pewno jest to pewniejsze. A tak przy okazji co wy macie do tej rejestracji przecież podacie e-mail i klucz ZERO problemu a jak będzie trzeba wpisać dane osobowe to nazywacie się "X" a na nazwisko macie "Y" i mieszkacie w "Wizimie Handlowej z Triss " w końcu tego i tak nikt nie sprawdzi a liczy się jedynie KLUCZ nic więcej. Naprawdę nie rozumiem tych pretensji swoją drogą dobrze że to jest tak rozwiązane mniejsze szanse na spiracenie a większe na schwytanie pirata bo zpatchowany wiedźmin na torrentach zajmuje 20GB!!!! Więc takiego gostka co ściąga aż tyle zawsze jest łatwiej namierzyć czyż nie.
 
Witam,A miał ktoś może taki motyw: ściągnięcie patcha+pliki towarzyszące jakoś poszło (flashget się przydał), instalacja też ujdzie w tłoku (wprawdzie trzeba było viedymina przeinstalować od nowa, bo patcher nie widział instalki nie wiedzieć czemu, no ale weryfikacja przez sieć ok, 1.5h i gotowe), schody zaczęły się gdy zapragnąłem w końcu uruchomić Wiedźmina ER. Włączyła się konsolka z opcjami, wybrałem "uruchom grę", pomieliło chwilę i wyrzuciło systemowy komunikat "wystąpił problem z aplikacją TheWitcher.exe i zostanie ona zamknięta"...Żadne kombinacje nic nie pomogły, odinstalowanie i ponowna instalacja Wiedźmina wraz z update też nie. Ciągle to samo :(Powiem tylko, że instalowałem (oprócz patcha 1.4 oczywiście) obie nowe przygody i polską paczkę językową. Próbowałem też instalować to na wersję 1.1 i na patcha 1.3.Moje podejrzenia wzbudza jedynie sytuacja sprzed pierwszej próby instalowania, kiedy to patcher nie widział zainstalowanego Wiedźmina. Otóż odinstalowałem tę starą (jeszcze z jesieni 2007) instalkę normalnie, z panelu sterowania - jednak zauważyłem, że katalog Wiedźmin w program files został po tej czynności nienaruszony, więc nie namyślając się wiele wywaliłem go ręcznie. Czy to możliwe, że w rejestrze zostały jakieś śmieci uniemożliwiające poprawne działanie ER?A może ktoś miał taką sytuację i udało mu się rozwiązać problem?Po przyjrzeniu się forum widzę, że ktoś tu już miał takiego bubla:
cuba1986 said:
Zainstalowałem pacha i wszystko przebiegło gładko ale niestety gra nie działa. Bez instalowania rozszerzenia 1.4 gra działała a teraz gdy w menu uruchamiania gry naciskam by się włączyła pojawia się czarny ekran i następnie wyrzuca mnie do windowsa....dane techniczne mojego kompa:AMD Sempron 3000+( :(), GeForce 8500gt, 2GB RAM, directX 9.0cnic świetnego ale bez dodatku działało, czy rozszerzenie posiada większe wymagania niż podstawa? Czy wystarczy jak zmienię procesor?ani gra ani nawet edytor przygód mi nie działają, co może być tego przyczyną?
I co z tym zrobić?
 
Zainstalowałem upgrade i Efekt Uboczny, jednak Jaskier w nowej przygodzie wygląda tak samo jak w oryginalnej części.To jakiś błąd instalacji, czy modele nie zostały dodane ?
 
To że w rejestrze pozostały jakieś śmieci może być przyczyna twojego problemy.Spróbuj użyć programy "CCleaner" usuwa takie śmieci i jest bezpieczny, bo robi kopie kopie rejestru przed usunięciem zbędnych wpisówtakże nawet jeśli usunie coś za dużo to nic się nie stanie. Ale dla pewności to najpierw usuń grę i to co z nią związane. potem instalacja Gry i kolejnych patchy 1.1 1.3 1.4 a dodatkowe przygody na końcu (A przygoda Cena neutralności jest w patchu 1.3 Chyba)
 
Top Bottom