Wiedźmin Edycja Rozszerzona z kolekcjonerskim steelbookiem dostępna w preorderze

+
Wiedźmin Edycja Rozszerzona z kolekcjonerskim steelbookiem dostępna w preorderze

Wyjątkowa edycja limitowana gry Wiedźmin: Edycja Rozszerzona z kolekcjonerskim steelbookiem - produkt wydany jednorazowo w bardzo ograniczonym nakładzie - dostępny w preorderze m. in. na muve.pl


 
Last edited:
Dziwne zagranie z ich strony. Zamiast hucznie obchodzić 10 lat z komputerowym wieśkiem, to trzeba steelbooków szukać po sklepach. Gdyby nie społeczność to w życiu bym nie zauważył.
 
Nie ważne kto kogo i dlaczego. Ważne że na CDPL widać zajawki kolejnych wersji :

 
Last edited:
Panie Admin - macie najgorsze forum z jakim przyszło mi współżyć ( a sam tworzę fora od 12 lat ). Dodanie grafiki, edycja tekstu graniczy z cudem. ( usuń to Pan )
 
Ciekawe czy edycja gry roku będzie się czymś różnić od tej bez steelbooka...:huh:
 
Na więcej niż płyty w steelbooku bym nie liczył. Może nowy list miłosny od redów.
 
Że W3 podrożeje, przebijając cenę mojego pre-ordera, to się prawdę mówiąc nie spodziewałem.
 
Czy ktoś się orientuje czy te nowe wydania zostaną jakoś uaktualnione do nowych systemów Windows ? Czy będą w końcu wspierały natywnie szerokie monitory ( widescreen ) rozdzielczości 21:9 bez uciekania się do programów typu widescreen fixer, które zresztą nie działają z najnowszymi wersjami z GOG ? Czy Wiedźmin 2 na GOG będzie w końcu wspierał achievements tak jak wersja na Steam ?
 
Czy od piątku ta "edycja limitowana" jest dostępna w sklepach typu saturn/media markt? Zamówiłem na cdp.pl z darmową dostawą i pewnie odbiorę ją dopiero w poniedziałek.
 
Większość ludzi co zamówiła "pre-ordery" z odbiorem w kioskach wciąż czeka, w tym ja xD Gra wisi w sklepach stacjonarnych kilka dni przed premierą a Ci co zamawiali prawie dwa miesiące temu dostaną ją dopiero 3 dni po premierze. Brawo. I to jeszcze przychodzą w tak tragicznym stanie gdzie nadają się jedynie do wyrzucenia i co gorsza dotyczy to nie tylko muve ale i cdp.pl. Czy tak ciężko jest owinąć taki steelbook folią bąbelkową? Normalnie ręce opadają...
 
To jest nie w porządku, kupujesz grę w przedsprzedaży jakiś czas temu, po czym dostajesz ją 3 dni po premierze. Jakby się nie dało wysłać paczki 2-3 dni przed premierą. Zapomniałem, że to już nie są piękne czasy kiedy odbierało się Wiedźmina 3 po północy. Cóż, raczej podziękuję już sklepom internetowym i resztę steelbooków kupię bezpośrednio, po premierze. Znając ten "limitowany" nakład to nie ma co się spieszyć.
 
Pudełka tej edycji są naprawdę super ale mam wszystkie części i szkoda mi kasy jednak na to. Wolę zrezygnować z tej limitowanej opcji (W1, W2, W3) i te pieniądze odłożyć, a później dołożyć do CP 2077 edycji kolekcjonerskiej bo takowa na pewno będzie :) Na pewno osoby nie mające żadnego wieśka pudełkowego w szczególności będą zachwycone ;)
 
Top Bottom