Wiedźmin Edycja Rozszerzona z kolekcjonerskim steelbookiem dostępna w preorderze

+
Naprawdę jestem zawiedziony tym, że nie zaktualizowano plików aby współpracowały z nowoczesnymi rozdzielczościami ultra wide, monitorami o proporcjach obrazu 21:9. Nadal trzeba korzystać z narzędzi, które niczym nie różnią się od hakerskich, modyfikując plik exe lub hakując pamięć jak w przypadku Wiedźmina 2. Jedyne co dodano, to na drugim dysku z dodatkami zrobili całkiem przyjemne menu wyboru dodatkowych materiałów.
 
Doszło...

Właśnie zastanawiałem się skąd i co jest w tej paczce. Bo nie pamiętałem już kiedy to miało wyjść, a zamawiałem dawno :p ...
 
Poszedłem do sklepu po kości schabowe i śmietanę, a wróciłem ze steelbookiem. Może po raz kolejny pozabijam sobie utopce.
 
McBobek;n9592561 said:
Poszedłem do sklepu po kości schabowe i śmietanę, a wróciłem ze steelbookiem. Może po raz kolejny pozabijam sobie utopce.

W kości możesz pograć, wieprzowina się znajdzie... Jedynie ze śmietaną problem... choć w sumie jest mleko, więc u kowala wycraftujesz śmietanę :)
 
Poprzednio muve dało ciała z wysyłką a teraz cdp.pl. Dzisiaj premiera kolejnego steelbooka, gra wisi w sklepach od kilku dni a ja najwcześniej dostanę w poniedziałek... Czy tak ciężko jest im wysłać dzień wcześniej? :(
 
Dziś zobaczyłem tą ofertę na merlin.pl za 239 zł i premiera 23 listopad. Normalnie szlag mnie trafił. Nie dość, że w sumie wychodzi taniej o kilkadziesiąt złotych to jeszcze w eleganckim pudełeczku. Zwyczajna kpina z ludzi. Mogli od razu dać możliwość zamówienia preordera na trylogie steelbooków i byłoby po problemie. Wczoraj odebrałem ostatni steelbook a teraz to. Brak mi słów..
 
Każdy się tak czuje, miałem już zamawiać W3 a tu nagle wychodzi coś takiego... I co mają powiedzieć osoby które kupiły wszystkie trzy osobno, mają kupić jeszcze raz? :rly?:To jest kpina i żerowanie na naiwnych fanach...:mean: Żeby jeszcze można było kupić samo pudełko to bym zrozumiał a tak to brak słów...
 
Top Bottom