Wiedźmin grą RPG roku na PC według Gamespy!

+
engessa said:
engessa said:
Zagłosowałem tak:2007 PC Roleplaying Game of the Year - The Witcher ale2007 PC Overall Game of the Year - Call of Duty 4: Modern Warfare Srki trzeba być jednak obiektywnym. Wiedźmin nie wniósł do świata gier tak dużo jak CoD4. Po prostu zawsze popieram nex-geny :)
..twój wybór..ale jeśli twierdzisz, że Call of Duty jes next Gen. to gratuluję...ot kolejna cześć kolejnej strzelanki z coraz lepszą grafiką, kompletnie nie wnoszącą nic nowego, zwykłe CoD tylko przeniesione w czasy współczesne..to wszystko już było..zrozumiałbym Bioshocka (jeśli ktoś lubi Fpsy),ale CoD ??
Jeżeli call of Duty ma lepszą grafikę to ja jestem księżniczką. Call of duty jest liniowe, i nudne, przeciwnicy zawsze zachowują się tak samo, i wybiegają z tego samego miejsca. No i jest ich nieskończona ilość. Już lepszym FPS'em jest Crysis. A wiedźmin no cóż, prawdę mówiąc to jedyna gra w tym roku która zmusiła mnie do przejścia jej więcej niż jeden raz a to już jest coś.
 
CoD4 (choć to nie jest temat na takie rozważania) jest jak najbardziej grą next-gen. Przez ten termin rozumiemy bowiem zbliżenie realizmu rozgrywki i jej jakości wizualnej do prawdziwego życia. CoD4 ukazuje realizm pola walki jak żadna inna gra tego typu, nie mówiąc już o wersji wizualnej, która jest jedną z najlepszych (fakt Crisis i BioShock też rządzą)A co do Kryzysa to wizualnie ciężko ocenić bez 3 spietych graf-kart... czego osobiście się jeszcze nie dorobiłem więc nie będę zabierał głosu ;)Aaaa i jeszcze warto sprawdzić wyniki głosowania... graczy :) http://goty.gamespy.com/2007/pc/12.htmlChyba miałem rację ;D
 
RPG-iem roku według graczy GameSpy'a został WoW: The Burning Crusade, Witcher przegrał o 1% (25 do 24%)Witcher zdobył jeszcze wyróżnienie jako największe zaskoczenie roku.
 
Taaaa.... wtedy coś czułem że zapodałem złego linka ;)http://goty.gamespy.com/2007/gamerschoice/14.htmlDla mnie vox populi to jednak tragedia...Gamers' Choice PC RoleplayingWorld of Warcraft: The Burning CrusadeGamers' Choice PC ActionHalf-Life 2: The Orange Box :-X :-\ :eek:Nigdy nie zrozumiem ludzi grających w MMORPGi :(
 
Top Bottom