Wiedźmin - Konkurs Artystyczny

+
Też się zastanawiam właśnie x__x zostawić taki konkurs bez rozwiązania...to po ciula go robić.
 
Generalnie mam mieszane uczucia. Pierwsze miejsce jest zdecydowanie najlepszą pracą, jednak została stworzona we wrześniu tamtego roku (już pal licho, że przez profesjonalnego grafika) Jak rozumiem jest to kompletnie fair? Druga praca jest kompletnie generyczna, widziałem o wiele lepsze. Trzecia natomiast jest bardzo komiksowa w klimatach Dark Horse i zasłużyła na trzecie miejsce.
 
Pierwsze miejsce w ogóle mnie nie zaskoczyło :D
A co do tego że zrobiona kiedyśtam, hu kers? Nie sądzę że gościu zrobił by to gorzej gdyby trzasnął cos specjalnie na konkurs, sam zreszta zgłosiłem rysunek sprzed 3 lat:p Nie było mowy o tym że ma być specjalnie na konkurs ani żeby nie była wczesniej publikowana, wiec nie widze powodu zeby robić o to jakies aj waj
 
Chodzi o równe szanse. Dlatego większość poważnych konkursów ma lepiej sformułowane zasady aby uniknąć takich akcji. Wyobraź sobie sprint, każdy musi dać z siebie wszystko, ale nie ten zawodnik, ten nie musi biec, po prostu porównamy jego poprzedni czas. Ależ wydarzenie sportowe. Tyle emocji.
 
to nie sport. to nie wysiłek fizyczny z masą rzeczy które mogą stanąć na przeszkodzie. tu się nie potkniesz. i masz mnóstwo czasu. żal dupę ściska, ojoj. gwarantuję Ci że ów jegomość sadzi takie prace pęczkami i gdyby zrobił nową specjalnie na konkurs to niczego by to nie zmieniło. ten pan to fachura , profesjonał. miał wrzucić prace związaną z tematyką wiedźmina to wrzucił. wygrał, good for him. nie płacz
 
Top Bottom