Wiedźmin na E3 2013

+
Status
Not open for further replies.
PS4 bardzo w stylu ps2 slim troche skrzywiona ale stosunkowo mała i cienka w porównaniu do Xboxa One

Edit: Prezentacja black flag to jak policzek tylko niewiem dla kogo, Ubi bo optymalizacja leży gra zaliczyła mega freeza ! kilka razy i zakończyła niechlubnie pokaz czy wstyd dla Sony
 
A mi to przypomina cieńszy, kopnięty, Xbox One. Lepsze projekty robili fani konsoli i umieszczali w sieci. Nic specjalnego.
 
Podsumowanie konferencji która jeszcze się nie skończyła: Sony wygrało :)

Edit.
Podsumowanie konferencji która właśnie się skończyła: Microsoft terminated :p
 
Bardzo fajna prezentacja Destiny, ale o W3 niestety nic. Może później. Teraz czas na sen...

Edit: Tak, Sony wygrało bezapelacyjnie :)
 
Sony pozamiatało Microsoftem aż ciężko mi określenie znależć .. żadnych restrykcji połączenie online, używki .. a jeszcze jakby to było za mało to ceną dobili leżącego (M$jest umoczony) idę spać

Teraz tylko czekać na memy jak to kaz&sony niszczą X one jeszcze bardziej widowiskowo albo coś w tym stylu
 
Sony zniszczyło MS. Szkoda, że Wiedźmin 3 nie był pokazywany na konferencji Sony... Brak ograniczeń w graniu w używki, 100$ tańsza konsola, Nie trzeba być online. Same pozytywy.
 
Ano pozamiatali. No i ŁUHU FF versus żyje! Wciąż tylko Last Guardiana i od Ubi Beyond Good and Evil 2 brak...

Wiedźmin 3? A ta, będzie, fajnie ;). Nu dobra, gdzie ten gejmplej.
 
Powiem tak po zobaczeniu trailera szczęka nie opadła, ale dlaczego.

1. Na początek użycie przewrotu (ok. 1 min. 15 sek. filmiku) zamiast innych uników, któe miały się pojawić.

2. Po obawach nocnego dotyczących postury muszę się przyłączyć do krytyki. Geralt ma za szerokie barki, choć pewnie byłbym skłonny to przetrawić lub nawet nie dostrzegłbym tego, gdyby nie potęgująca to wrażenie hmmm... TALIA(ok.50 sek.). Może to wina jego kurtki(kolczugi), która jest chyba o rozmiar lub dwa za mała. Dziwne o ile w pierwszej i drugiej części do postury Geralta nie miałem zastrzeżeń tak teraz szczęka mi opadła no i zgubiłem but z wrażenia (wiem widać już było dziwny wygląd Geralta na screenach od EDGE, ale łudziłem się, że to jakiś błąd).

Pewnie gdyby nie te dwie sprawy byłbym bardzo zadowolony, a tak mogę powiedzieć, że było tylko dobrze. Szkoda. Swoją drogą mam nadzieje, że w CPD RED nie pracują ślepcy i pewnie szybko to poprawią, jeśli już nie poprawili.

PS Czemu znowu włosy Geralta są siwe, a nie białe. Tyle razy w książkach był opis włosów jako białych jak mleko, czy mlecznobiałych. Po drugiej części myślałem, że REDów najdzie refleksja i wrócą do koloru z jedynki. ehh
 
Mordhed said:
PS Czemu znowu włosy Geralta są siwe, a nie białe. Tyle razy w książkach był opis włosów jako białych jak mleko, czy mlecznobiałych. Po drugiej części myślałem, że REDów najdzie refleksja i wrócą do koloru z jedynki. ehh

Bo siwo-białe wyglądają o niebo lepiej i naturalniej niż białe.

Barczysty Geralt to wina naramienników, gdyby je zdjąć to sylwetka wyglądała by w porządku, z talią włącznie.
 
Elesshar said:
Tyle, że Geralt nie był naturalny, tylko był mutantem :p

Co nie znaczy, że miał nienaturalną posturę i wygląd. Może na tym "dłuższym gameplayu" zobaczymy jakiś inny ubiór, wtedy będzie można stwierdzić czy to wina tej domyślnej zbroi czy ogólnie jest kaszanka.
 
Są tam również zapierające dech w piersiach widoki i malownicze krajobrazy - zgadnijcie gdzie to kręciliśmy

Wiem, że dyskusja w tym wątku toczy się o tym, gdzie to było kręcone, ale czy ktoś wie na pewno, gdzie był nakręcony ten materiał video?

Przy okazji, zauważyliście 4 ujęcia CGI? O tak, są częscią czegoś większego...ciekawi? Zapraszamy tutaj: www.thewitcher.com/killingmonsters

Gdzie dokładnie można zauważyć te 4 ujęcia?
 
wsd said:
Wiem, że dyskusja w tym wątku toczy się o tym, gdzie to było kręcone, ale czy ktoś wie na pewno, gdzie był nakręcony ten materiał video?

Szkocja.
Ujęcia widzę trzy. Dwóch jeźdźców w oddali, zbliżenie na mordę potwora i Geralta, i sama końcówka, gdzie to Geralt się mordą chwali.

wsd said:
Tyle, że Geralt nie był naturalny, tylko był mutantem :p/>/>

Co nie zmienia faktu, że jak masz przegrać sto godzin idiotycznie wyglądającym bohaterem, to troszkę popsujesz sobie zabawę. Mutant, nie mutant - wyglądać musi.

EDIT: Piję tu tylko do włosów. Co do sylwetki Geralta - pancerz daje wrażenie, że Gierwant jest przytyrany w barach i wąski w talii. Ale gdyby zdjąć naramienniki wyglądałoby normalnie.
 
Nejm said:
Co nie znaczy, że miał nienaturalną posturę i wygląd. Może na tym "dłuższym gameplayu" zobaczymy jakiś inny ubiór, wtedy będzie można stwierdzić czy to wina tej domyślnej zbroi czy ogólnie jest kaszanka.
Chodziło mi o włosy Geralta, a nie o jego posturę i ubranie.

Szincza said:
Co nie zmienia faktu, że jak masz przegrać sto godzin idiotycznie wyglądającym bohaterem, to troszkę popsujesz sobie zabawę. Mutant, nie mutant - wyglądać musi.
Jw. odnosiłem się tylko do włosów wiedźmina. Do zbroi, obcisłych spodni się itd. się zgadzam.
 
Szincza said:
Bo siwo-białe wyglądają o niebo lepiej i naturalniej niż białe.

Barczysty Geralt to wina naramienników, gdyby je zdjąć to sylwetka wyglądała by w porządku, z talią włącznie.

Dlaczego odchodzić od kanonicznego koloru włosów skoro kanon jest dobry. Całkowity zanik pigmentu doprowadził do białego koloru włosów. Drugą sprawą jest fakt, że kompletnie się nie zgadzam z twierdzeniem, że wygląda o niebo lepiej w siwo-białych aniżeli w białych, ale cóż mogę powiedzieć są gusta i guściki, a o nich się nie dyskutuje. Choć z drugiej strony skoro Geralt wygląda lepiej we włosach siwych niż białych to chciałbym zobaczyć to na papierze (czyt. na odpowiedznich zdjęciach lub artach). Pokazanie wyglądu Geralta zarówno w siwych jak i białych włosach rozwiałoby wszelkie wątpliwości.
 
Mordhed said:
Dlaczego odchodzić od kanonicznego koloru włosów skoro kanon jest dobry. Całkowity zanik pigmentu doprowadził do białego koloru włosów. Drugą sprawą jest fakt, że kompletnie się nie zgadzam z twierdzeniem, że wygląda o niebo lepiej w siwo-białych aniżeli w białych, ale cóż mogę powiedzieć są gusta i guściki, a o nich się nie dyskutuje. Choć z drugiej strony skoro Geralt wygląda lepiej we włosach siwych niż białych to chciałbym zobaczyć to na papierze (czyt. komputerze). Pokazanie wyglądu Geralta zarówno w siwych jak i białych włosach rozwiałoby wszelkie wątpliwości.

Zerknij na mod zmieniający kolor włosów Geralta w drugiej części. Wygląda kretyńsko (opinia) i sztucznie (fakt). Ten kolor, który twórcy dobrali jest dobry i zależy w dużej mierze od ujęcia w danej chwili (znów patrz: część druga).

Ale możemy sobie tak dywagować, który kolor lepszy - rzeczywiście jest to kwestia gustu. Tak czy inaczej, W3 ma być przyjazny modom, więc wszelkie korekty zbliżające Geralta jak najbardziej do tego kanonicznego pojawią się dość szybko.
 
Szincza said:
Szkocja.
Ujęcia widzę trzy. Dwóch jeźdźców w oddali, zbliżenie na mordę potwora i Geralta, i sama końcówka, gdzie to Geralt się mordą chwali.



Co nie zmienia faktu, że jak masz przegrać sto godzin idiotycznie wyglądającym bohaterem, to troszkę popsujesz sobie zabawę. Mutant, nie mutant - wyglądać musi.

EDIT: Piję tu tylko do włosów. Co do sylwetki Geralta - pancerz daje wrażenie, że Gierwant jest przytyrany w barach i wąski w talii. Ale gdyby zdjąć naramienniki wyglądałoby normalnie.

Dzięki za info.
W, którym czasie widzisz te ujęcia?

Zadam takie pytanie może troszkę nie na miejscu, czy ten wilk jest prawdziwy? Czy to jakaś dobra komputerowa animacja?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom