Wiedźmin na komórkę - gameplay

+
Aaye...Wygląda zacnie.Wiadomo - ta gra to część reklamy Gry - dlatego moje pytanie: czy będzie ona dostępna przed premierą wrześniową czy po...?Ktoś się orientuje?Aileen
 
Mam nadzieje, że będzie to bardziej rozbudowana gra niż pozostałe tego typu gry na komórki. Prince of Persie przechodziłem bardzo szybko, bez większego problemu. A w tym przypadku oczekuję czegoś bardziej porywającego i wymagającego myślenia a nie tylko klikania w przyciski ;D
 
Coraz bardziej mi się to wszystko podoba :). Gra na koma też wygląda zacnie. Zastanawiam się tylko czy te strzałki to będzie trzeba wstukać, czy to pokazuje co wstuknęliśmy. Jeśli to pierwsze to kapa, bo to przeszkadza w oglądaniu gry... chociaż może na małym ekranie będzie akurat?
Ciekawym co ja pocznę, gdy mi w moim SE padł dżojsticzek...
Tjaaa... mi prędzej padnie palec niż dżojsticzek SE .
 
Całkiem ładnie... tylko wydaje mi się, że Znaki odbiegają trochę od oryginalnych np.: w pewnym momencie Geralt wypuszcza z dłoni jakąś czaszko-chmurę...
 
Nie ma się co czepiać w sumie. Wygląda całkiem, całkiem:) Będę musiał kupić nową komórke, żeby w to pograć:) Wreszcie motywacja, by to uczynić:pPP
 
Bakalak said:
Całkiem ładnie... tylko wydaje mi się, że Znaki odbiegają trochę od oryginalnych np.: w pewnym momencie Geralt wypuszcza z dłoni jakąś czaszko-chmurę...
To pewnie Aard ;D
 
To tylko gra na komórkę, chyba nie potrzebne jest dokładne odwzorowanie wszystkich elementów? Zresztą technologia jeszcze nie pozwala na stworzenie olśniewającej grafiki rodem z komputerów PC, czy innych współczesnych konsol. Ja nie oczekuję niczego wielkiego od Witcher Mobile, tak samo jak od innych tego typu gier na komórki. Traktuję to bardziej jako ciekawostkę, wyjdzie - to się zobaczy ;)
 
Wszystkim zainteresowanym polecam tą informację, wyjaśniającą kilka elementów związanych z grą na komórki: :)
Jay said:
W grze znajduje się 12 sporych leveli, natomiast trudno podać czas trwania gry, gdyż nie ma jeszcze ustalonych ostatecznych wartości (trudność przeciwników, rozkład plansz etc.). Przypominam również, że przed pełną wersją będzie można ściągnąć darmowy fragment gry. Wiedźmin "mobilny" przygotowany jest dla ok. 300 modeli komórek, których lista z pewnością zostanie wkrótce opublikowana przez developera, firmę Breakpoint. Aha, i dla maniaków poprawności jeszcze raz informacja - wszelkie elementy w grze koordynowane były przez Michała Madeja, naszego Chief Designera.
 
Mam nadzieję, że grać nie będziemy rolką, często jest ona niewygodna (może nie w każdej komórce, ale w wielu) w normalnym użyciu, a co dopiero w grach.
 
PonoJr said:
Ja nie oczekuję niczego wielkiego od Witcher Mobile, tak samo jak od innych tego typu gier na komórki.
Ja też nie, ale muszę przyznać, że jak na gierki tego typu prezentuje się całkiem nieźle. ( fajnie zrobili z kopnięciem)
 
Jestem ciekaw czy Witcher mobile ukaże się przed premierą Witcher PC?Osłodziło by to może oczekiwanie [size=6pt](i, he, he, kolejne ewentualne poślizgi)[/size].A tak poza tym - czy mobilna wersja będzie związana z wersją PC? Może w wersji mobilnej będą jakieś dodatkowe bonusy? Wyjaśnienia jakiś zdarzeń z wersji PC, tak by do pełnego zrozumienia gry potrzebne było przejście przez PC i mobile. Albo pokazanie jakiś ukrytych lokacji?Kiepsko by było gdyby się tylko szło, szło, szło i tłukło, tłukło, tłukło potwory i ... nic.
 
fileemon said:
Jestem ciekaw czy Witcher mobile ukaże się przed premierą Witcher PC?Osłodziło by to może oczekiwanie [size=6pt](i, he, he, kolejne ewentualne poślizgi)[/size].A tak poza tym - czy mobilna wersja będzie związana z wersją PC? Może w wersji mobilnej będą jakieś dodatkowe bonusy? Wyjaśnienia jakiś zdarzeń z wersji PC, tak by do pełnego zrozumienia gry potrzebne było przejście przez PC i mobile. Albo pokazanie jakiś ukrytych lokacji?Kiepsko by było gdyby się tylko szło, szło, szło i tłukło, tłukło, tłukło potwory i ... nic.
Każda gra na komórkę jest robiona, aby uprzyjemniała kilkuminutowe czekanie w kolejce lub nudną lekcję w szkole. Nie liczyłbym na jakiś szczególny wypas.
 
Top Bottom