Wiedźmin na WiiU?

+
Wiedźmin na WiiU?

Witam wszystkich,

być może to nie miejsce na to, a i pomysł wyda się trywialny, ponieważ jestem zwykłym graczem i jak wielu i nie mam zbyt wielkiego pojęcia o programowaniu i zasadach kierujących się marketingiem, jednakże jestem klientem i odbiorcem rózniego typu gier, w tym wielkim fanem Wiedźmina. Rozumiem, że dla wielu konsola Nintendo Wii U to niewypał, jednakże mimo iż nie zrobiła ona niesamowitej kariery w świecie multimediów i gier wideo uważam, że jest to całkiem udany produkt i przyjemny w odbiorze. Zastanawia mnie fakt, że pomimo iż firma Nintendo sprzedała w sumie ponad 10 milionów egzemplarzy tej konsoli mało kto decyduje się na wydawanie gier na tę właśnie platformę. Myślę, że nienajgorszym pomysłem okazałaby się idea wydania remaku pierwszej części Wiedzimna właśnie na tę platformę. Wystarczy spojrzeć na ilość newsów pojawiających się w dziale Wii U na stronie z recenzjami pt. Gamespot. Jest ich niewiele, także informacja o konwersji pierwszej części Wiedzmina na Nintendo Wii U na pewno nie przeszłaby bez echa. Sądzę, że posiadacze tej konsoli, a jest ich bagatela ponad 10 milionów i nie wszyscy z nich to małe dzieci, czekają z utęsknieniem na tytuły mające się pojawić na tę platformę. Uważam, że konwersja tej gry i wykorzystanie mini tableta, który służy jako pad do tej konsoli, z funkcją dajmy na to wygodnego dostępu do map różnego typu lokacji, czy dostępu do ekwipunku, byłoby nienajgorszym rozwiązaniem. Produkt w postaci gry już jest, teraz przydałby się ktoś kto podjąłby się jego implementacji na tę właśnie konsolę i ewentualnego dodania czegoś nowego do tej gry w postaci exclusive jak np. dodatkowe misje lub ekwipunek. Z góry przepraszam za te wypociny ;) po prostu ważam, że jest to nisza o niewykorzystanym do tąd potencjale i każdy tzw. kąsek dla posiadaczy tej konsoli byłby nie lada gratką. Pozdrawiam.
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom