Wiedźmin nie gęś, dobre mody też ma...

+
Wiedźmin nie gęś, dobre mody też ma...

Największy na świecie serwis prezentujący mody i dodatki do gier moddb.com ogłosił konkurs na te najlepsze w ubiegłym roku.Głosować można oczywiście na każdego moda zapisanego w bazie serwisu, jednak miło mi poinformować, że wśród zgłoszonych do konkursu modów znalazło się także Wesele autorstwa Ifrit Modding Team!Pierwsza faza konkursu kończy się 16 stycznia, i ma na celu wyłonienie 100 najlepszych modów. Następnie, odbędzie się kolejne głosowanie, tym razem do wyboru będzie mod spośród tych wyłonionych wcześniej. Dodam, że system naliczania głosów jest dość sprytnie skonstruowany, i odbiega od wielu innych. Polega on na tym, że głos użytkownika o statusie 'gościa' liczy się mniej niż głos zalogowanego użytkownika, a ten znowu liczy się mniej niż użytkownika ze stażem... Aby się zarejestrować we wspomnianym serwisie: 1. Klikasz tutaj. 2. Czekasz na mail aktywacyjny, będzie raz dwa. 3. Wchodzisz na stronę przygody 4. W rubryce "Nominated for Mod of the Year 2008" klikasz taki fajny, szary przycisk "Vote".Wesele jest jedyną przygodą IFRITa, jaka bierze udział w tym prestiżowym konkursie. Każdy głos jest na wagę złota. Przy Waszej pomocy może się udać. :teeth:Zachęcam do głosowania!
 
uch, nie ubliżając Ifritowi, ale... WESELE?!?!!?!?! IMO nie bardzo zasługuje ;) Zresztą, nie wiem, czy którykolwiek z dotychczas wydanych zasługuje, może lepiej zaczekać na przyszły rok?
 
A już miałem iść do łóżeczka...Głos oddany, ojczyźniany obowiązek spełniony ;D. Żeby nie ostatni problem ze steamem, do którego leniwie podchodzę, to pewnie musiałbym się przespać z tym głosowaniem ;).
 
Agloval said:
uch, nie ubliżając Ifritowi, ale... WESELE?!?!!?!?! IMO nie bardzo zasługuje ;) Zresztą, nie wiem, czy którykolwiek z dotychczas wydanych zasługuje, może lepiej zaczekać na przyszły rok?
To już osobna kwestia, jednak myślę, że to jeden z najlepszych wydanych dotychczas modów. Inna sprawa, że przecież wygrać nie musi (i choć życzę chłopakom wszystkiego najlepszego, to...). A pierwsza setka to przyzwoity wynik, i tutaj myślę, że jednak zasługują :)
 
Pozwolę się ustosunkować.Zespół doskonale zdaje sobie sprawę, że Wesele nie jest do końca reprezentatywne. Pracujemy nad 4 kolejnymi przygodami. I paru ciekawymi rzeczami, o których napiszę jeszcze dziś. Każdy z tych projektów wymaga znacznie więcej pracy, czasu, organizacji i umiejętności niż Wesele. Gdybyśmy pracowali nad jedną rzeczą naraz, to dotrzymanie terminu Wiedźmi(n)kołaja byłoby stosunkowo prosta. Cóż, nie zawsze dobrze obliczamy siły, zwłaszcza jeśli parę osób zawodzi - nie ma ich już w zespole. Mamy kilku dżinów, kilkunastu mniej lub bardziej zaangażowanych grafików, 7 czy 8 gawędziarzy, osoby tylko od muzyki i tworzenia Credits, ostatnio dołączył do nas bardzo zdolny chłopak od montażu video (choć to uproszczenie, chłopak ma także zadatki na gawędziarza i edycję audio).Naprawdę widzimy, że Wesele nie reprezentuje naszego potencjału. Ale to jak na razie jedyna przygoda, w którą mogliście zagrać, dotknąć i powąchać. Zgłaszanie wam Maskarady jako przedmiot konkursu, o której wciąż możecie tylko poczytać, byłoby co najmniej nietaktem. P.S. Dziś dopiero obeznałem się z systemem moddb.com. I jak na razie robimy na mnie niesamowite wrażenie: świetna platforma prezentacji i informowania świata moderskiego, oparta o proste i elastyczne rozwiązania, wzorowe organizowanie konkursu. Mniami. Możecie być pewni, że będziemy regularnie umieszczać tam materiały o naszych przygód czy modyfikacjach. Platforma umożliwia przedstawianie grafik (z podziałem na koncepty, demonstrację, grafiki polewkowe, marketingowe), wideo, newsy, system download z limitem 800 MB na plik, statystyki, łatwe zarządzanie treścią przez cały zespół.Wkrótce podam szczegóły umieszczania treści, abyście wiedzieli kiedy będzie pojawiać się interesujące was rodzaje materiałów.P.S.S. Na stronie Wesela są na razie dwa screeny, ale jutro pojawi się kolejne 10. Być może także jakieś video. W najbliższym czasie wywiad, a w bliżej nieokreślonej przyszłości rozwiniemy blog. Pomyślimy jak to zrobić, żeby były i polsku i angielsku, a jednocześnie przeglądanie bloga było wygodne. Może się da.Chciałbym podziękować Eriashowi za zwrócenie uwagi na serwis, którego wcześniej nie znaliśmy. I zespołowi, który zorganizował wszelkie potrzebne grafiki na konkurs w ciągu paru godzin.Szczerze dziękuję za już oddane głosy. Każdy głos jest dla nas nagrodą za 10 miesięcy pracy.
 
Swój głos oddałem, najmniejszych wyrzutów sumienia nie mam - Wesele to jak na razie jedyna oprócz Ceny Neutralności dodatkowa przygoda, w jaką miałem ochotę zagrać - na inne przyjdzie jeszcze pora, gdy skończę po raz kolejny zwykłego Wieśka... ;) Spodobało mi się ifrytowe spojrzenie na świat Wiedźmina z lekkim (albo i dużym :)) przymróżeniem oka, przygoda ta była np. jedną z inspiracji mojego ostatniego światecznego komiksu, za co Ifritowi bardzo dziękuję... :beer:I cieszę się, że to dopiero początek modów od Ifrita, bo chłopaków (nie wiem, czy w zespole są również jakieś niewiasty, jeżeli tak, to przepraszam ;)) bez wątpienia stać na wiele. :)
 
Łoo... Udało się. Trzeba przyznać, że późno się obudziliśmy, ale dzięki gigantycznym wysiłkom, udało się zgłosić przygodę przed ostatecznym terminem. A za rok, przygotujemy się lepiej. Dużo lepiej. ;)
 
chciałbym tylko dodać, że nie miałem na celu jakieś deprecjonowanie Ifrita, bo na Waszą Maskaradę oczekuję ze sporymi nadziejami, ale po prostu 'Wesele' jest chyba w zamyśle twórców bardziej żartem niż pełnoprawnym Modem przez duże 'M', zasługującym na nagrodę (w przeciwieństwie do wielu innych modów, które się tam znajdują). Zresztą, róbcie jak uważacie i życzę powodzenia, mi nikt głosować nie karze, więc tego nie zrobię ;)@Szermierz z Kaer Morhen - i o to mi właśnie chodzi, żeby wystawić coś pełną gębą, a nie tylko 'to co jest' ;)
 
Ja też z góry dziękuję Wszystkim, którzy na nas zagłosowali. ;)O lepsze przygody się nie martwcie. Od czasu wydania Wesela, nauczyłem się paru sztuczek w D'jinnim, i teraz to on słucha mnie, a nie ja jego :teeth:
 
Mam nadzieję, że tego nie wygramy. Miejsce w czołówce - tak, ale jak 'Wesele' pokona jakieś uber-extra mody, to będzie nieładnie. Już każdy zabroni uczestniczyć comunnity Wiedźmina w głosowaniach :]
 
:Oprzepraszam bardzo, ale mogliście dać na wstrzymanie. uczestnictwo w tym konkursie tylko dlatego, że jesteście grupą z planami i zaczętymi projektami nie jest poważnew pracy i przyszłości - wszystkiego najlepszegow tym konkursie - no, mam nadzieję że nie uda wam się wskoczyć na pudło. nie 'weselem'.
 
Zagłosowałem, a tak się składa, że wesele, to razem z Ceną Neutralności jedyne przygody, którę lubię. Fakt, w Weselu jest sporo bugów, ale jakoś średnio mi to przeszkadzało. Swój głos oddam bez obiekcji.
 
uhm.... ja lepiej nie bede komentowal tego pomyslu.... Po cóż w takim razie w ogóle zabierasz głos?Czyżby w celu nabicia posta?Nie spamuj.Undomiel
 
Celem naszego zgłoszenia nigdy nie było wygranie tego konkursu. "Wesele" jest wystawione, aby się Ifrit i Wiedźmin pojawili się w konkursie.Obecne głosowanie to dopiero pierwsza faza. Nie głosujecie za miejscem, ale za nominowaniem do fazy drugiej. To w tej drugiej rozegra się walka o miejsca. W tej fazie możecie oddać głos na ile modów chcecie.Będziemy szczęśliwi jeśli znajdziemy się w pierwszej setce. Dotychczasowe poparcie społeczności bardzo nas cieszy. Awans do drugiej fazy byłby dla nas wielką motywacją do dalszej pracy. Ze względu właśnie na to poparcie, nie ze względu na nagrody, bo tych nie dostaniemy.Dziękuję.
 
My to robimy nie żeby wygrac tylko po to żeby Wiedźmin pojawił się w sieci oraz jego przygody.Że nadała się okazja to daliśmy co mogliśmy.Robimy to także aby pokazac że Polak też potrafi coś zrobic.Tak jak CDP Red chcemy udowodnic że Polacy coś potrafią!
 
Oddałem już głos i widze że macie duże szanse(40 miejsce o ile dobrze sprawdzilem).Warto docenić ludzi pracującym przy modzie kilkoma kliknienciami myszy ;D.Nie wiele modów jast tak ciekawych i dopracownych jak ten .Dzięki wszystkim moderom przygoda z wiedzminem trwa coraz dłużej ;Powodzenia w przyszłych projektachPSJeszcze dwa pytania do Ifryta Czy kolejny mod będzie inspirowany któryms z opowiadań Sapkowkiego?Gdzie mozna dowiadywac się o kolejnych modach waszego teamu?Na tym forum czy jakieś własnej stronce?
 

Jimp

Forum veteran
Dobra , macie mój głos ... lecz uważam , że Wesele jest za słabe na taki konkurs . " Melduje Wykonanie zadania "
 
Top Bottom