Wiedźmin - planszówka lub RPG

+
pag-r said:
Wygląda smakowicie i pewnie coś w stylu starego Magia i Miecz:)

Raczej tak, gdzieś krążył obrazek z planszą i kartami postaci. Zresztą po lewej widać kawałek planszy na której znajduje się chyba licznik tur
 
O kurde, Trzewik za to odpowiada?! W takim razie jestem spokojny o jakość :D Ciekawe czy Portal Games szykuje taką niespodziankę na targi w Essen (bo nic takiego nie zapowiadali) czy też Trzewik zaprojektował grę dla CDP :confused:

W każdym razie moonman, zrobiłeś mi dzień tą informacją, leci oreniacz ;)
 
PawelzRivi said:
W takim razie już wiemy co znajdzie się w edycji kolekcjonerskiej.

Taka planszówka może sama kosztować grubo ponad 100 zł, więc nie wiem ile ta kolekcjonerka miałaby kosztować
 
A ja jeszcze przez tydzień internet tylko w telefonie i fotkom nie mogę się przyjrzeć dokładnie :(. Ale nawet na małym ekraniku wygląda interesująco i będę wyglądał dalszych konkretów :).
 
Jeśli to Trzewiczek to możecie zapomnieć o prostych zasadach. Koleś robił 51 stan i Robinsona w którym jest naprawdę sporo myślenia, kooperacji ewentualnie udupiania innego gracza.Więc nie liczcie na kalkę dosyć prostej magii i miecza. Te cyferki z boku to licznik żyć/punktów zwycięstwa.
 
Hmm... liczyłem na strategię, ale jeśli Trzewiczek, to sprawa może być jeszcze ciekawsza... Ciekawe kiedy premiera. :)
 
Na innym zdjęciu zauważyłem małą wpadkę. Mianowicie miecze Geralta na jednej z kart znajdują się po lewej stronie
 
dani1234 said:
Na innym zdjęciu zauważyłem małą wpadkę. Mianowicie miecze Geralta na jednej z kart znajdują się po lewej stronie

wow, skąd masz to zdjęcie?
Generalnie głęboko siedzę w panszówkach. Oby znalazły się jakieś fajne elementy kooperacji między graczami (np.Triss i Geralt). No i liczę, że nie będzie też zbyt skomplikowana jak Talisman. Jeżeli chodzi o poziom to liczę na coś pomiędzy Grą o Tron a Civilisation, bo zbyt skomplikowane zasady to jakaś godzina tłumaczenia dla nowych potencjalnych graczy
.
Nie znamgier Ignacego Trzewiczka, ale skoro wy się o jakość nie boicie to ja również się o nią nie boję
 
Gra wychodzi też na iPada, tam cena będzie pewnie oscylować na granicy 5 -10 euro.
 
Scani, widziałeś grę w akcji? Możesz coś więcej napisać?

A co do ceny na iPady to nie sugerowałbym się tym, że wersja planszowa będzie równie tania. Przykładem niech będzie Eclipse czyli wypasiony tytuł z gatunku kosmicznych 4X (jak ktoś kojarzy Master of Orion czy znacznie nowszego Endless Space to będzie wiedział o co chodzi):



Sugerowana cena wersji planszowej to 279,95 zł podczas gdy wersja na iPady kosztuje 4,99 $ ;)
 
pag-r said:
A jakiś link do tego info mógłbyś podać?
Agnieszka Szóstak napisała o tym na twitterze

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=658165
Na Neogafie są zdjęcia gry:

Na wszelki wypadek w spoilerze
 
Świetne ilustracje. Mam pierwsze wydanie MiM i wszystkie dodatki. Jeśli będzie to coś w tym stylu, to już ostrzę zęby.
 
Top Bottom