Wiedźmin: Pół Wieku Poezji Później - Fan Film

+

nosor

Forum regular
Wiedźmin: Pół Wieku Poezji Później - Fan Film

Ceádmil!
O projekcie:
Pół Wieku Poezji Później - film fanowski

Jest to niezależna produkcja fantasy, która osadzona jest w wiedźmińskim świecie.
Nasz film opowiada nową i niesamowitą historię, która ma miejsce kilkadziesiąt lat po wydarzeniach z Sagi wiedźmińskiej Pana Andrzeja Sapkowskiego.
Profesjonalna obsada zapewni wam 100% rozrywki. Film tworzymy z pasji i nie ma w nim miejsca na żadne złote smoki i kartonowe hełmy.


Mistrz Zamachowski poleca

Podziękowanie:
Coś się kończy, coś się zaczyna.

Powyższe zdanie świetnie opisuje aktualną sytuację projektu : Pół Wieku Poezji Później.
Nasz wyjątkowy pomysł zachęcił wielu fanów do tego, by nam pomóc w realizacji tego marzenia.
Ukończyliśmy zbieranie funduszy na realizację projektu uzyskując łącznie:
48215 zł!

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym projektem, a w szczególności fanom, którzy wsparli nasz projekt.
Bez Was nie mogłoby się to udać.
Dziękujemy za wszystkie uwagi, rady i opinie jakie na przestrzeni wielu dni zostawiliście pod naszymi postami i na skrzynce mailowej.
Dziękujemy wszystkim, którzy bezinteresownie pomogli w tworzeniu dema produkcyjnego.
Na samym końcu dziękujemy sobie za świetną organizację i pracę w przesympatycznej atmosferze. Odpowiedzialny za to wszystko jest Jakub Nurzyński, który pokazał, że ma wielki talent nie tylko do tworzenia filmu, lecz również posiada umiejętności lidera w grupie osób zajmujących się projektem.

Jak głosi pierwsze zdanie, to również początek czegoś nowego. Przed nami ciągle wiele pracy i starań, a dzięki Wam mamy możliwości stworzenia filmu, który zadowoli Was bez cienia wątpliwości.

Śledźcie nas na tym forum i na Facebooku

Pozdrawiam,
Administrator strony Pół Wieku Poezji Później.​

 
Last edited:

nosor

Forum regular
Pół Wieku Poezji Później - film fanowski

Wywiady, Q&A i ciekawostki:

Opublikowany 24.10.2015

Opublikowany 23.12.2015:
[video=youtube;wRmd7CFa-vo]https://www.youtube.com/watch?v=wRmd7CFa-vo[/video]

Opublikowany 03.01.2016:

Opublikowany 06.01.2016:
Nasza trzecia wizyta w Radio KampusTym razem Kubie partnerował odtwórca roli Juliana - Marcin Bubółka.


Opublikowany 25.12.2015
Wywiad dla All in University

Opublikowany 06.01.2016:
Pion operatorski przygotował dla was specjalną układankę montażową, skupiając się głównie na krytykowanych scenach walki.
[video=youtube;LJ8t-uRUGr8]https://www.youtube.com/watch?v=LJ8t-uRUGr8[/video]
 
Last edited:
No to wygląda nawet bardzo intrygująco. :yes

---------- Zaktualizowano 19:14 ----------

Zbigniew Zamachowski ma ułatwione zadanie. ;)
 
RED EPIC? Kupilibyście sobie BlackMagica Cinema Camera w wersji production (jeśli bardzo zależy Wam na 4K, większej ilości klatek i global shutterze) i też byłoby świetnie, a nie marnować kosmiczne pieniądze na takie wynalazki przy kręceniu mikrobudżetowych offowych filmów :p IMO do takiej produkcji wystarczyłaby Wam spokojnie Pocket Cinema Camera z zestawem porządnych obiektywów (albo z uniwersalną Sigmą 18-35 f1.8 z Speedboosterem). A zamiast pchać do bonusów EPICA wartego 80 tysięcy złotych dalibyście właśnie stojące wyżej kostiumy, krany czy najwyższej jakości mikrofony. Albo zatrudnić jakiegoś eksperta od fechtunku coby robił za dublera.

Poza tym mam nadzieję, że finalny efekt nie będzie podobny do tego próbnego dema (nie mam tu oczywiście na myśli jakości obrazu czy spraw technicznych) :p
 
Last edited:
Bardzo fajna sprawa. Ładnie się to zapowiada. Mam nadzieje że uzbierają odpowiedni budżet i będą mogli rozwinąć skrzydła ;).
 
Projekt wsparty, liczę, że pod koniec wsparcie będzie szybsze niż teraz i uda się wam uzbierać cała kwotę. Powodzenia!
 
Uwaga, 11.12.2015 odbędzie się konkurs na naszym fan page. Nie możecie go przegapić ;-)
 
Last edited:
Zostały już tylko dwa tygodnie, a jeszcze trochę brakuje. Wysłałem po znajomych. Trzymam kciuki!
 
Zostały już tylko dwa tygodnie, a jeszcze trochę brakuje. Wysłałem po znajomych. Trzymam kciuki!

Dzięki wielkie, że nas wsparłeś. Fakt, brakuje nam jeszcze trochę, ale jeśli każdy da od siebie nawet tą symboliczną złotówkę to wszystko się uda.
 

nosor

Forum regular
Trzymam kciuki. Ehh jakby każdy na forum dał złotówkę ;)....
Marzenia ;-)
Wielu fanów chce nam pomóc, ale dziwną mocą zapomina, dlatego musimy się trochę zmobilizować.
Sądzę, że nam się uda. Sam też wpłaciłem i cieszę się, że mogłem dołożyć swoją cegiełkę do tego projektu ;-)
 

nosor

Forum regular
Witajcie,

Wspólnymi siłami udało nam się uzbierać kwotę minimalną na realizację projektu.

Do końca zbiórki pieniędzy na projekt zostało około tydzień. Każda dodatkowa złotówka przekłada się na lepiej zrealizowany film. Większa swoboda finansowa to lepsze dopracowanie filmu. Dlatego nie zwlekaj i wesprzyj nasz projekt.

Wszystkich chętnych zapraszamy na stronę projektu:
PolakPotrafi.pl
https://polakpotrafi.pl/projekt/pol-wieku-poezji-pozniej-wiedzminskie-fan-fiction - stronę naszego projektu. Znajdziecie tu szczegółowe informacje o całej akcji tworzenia filmu.

Jesteśmy również na Facebooku

Dodatkowo:
Pion operatorski przygotował dla was specjalną układankę montażową, skupiając się głównie na krytykowanych scenach walki.
[video=youtube;LJ8t-uRUGr8]https://www.youtube.com/watch?v=LJ8t-uRUGr8[/video]


Pozdrawiam.
View attachment 28843
 

Attachments

  • 12493835_1111251328885762_6399712008334148702_o.jpg
    12493835_1111251328885762_6399712008334148702_o.jpg
    264 KB · Views: 95
Last edited:
Top Bottom