Wiedźmin: Pół Wieku Poezji Później - Fan Film

+
Realność realnością, ale konsekwencja względem przyjętych realiów byłaby mile widziana. W świecie Sapkowskiego zwykli ludzie nie żyją po kilkaset lat zachowując przy tym młody wygląd :p
Rozumiem Twój problem. Mam jednak nadzieję, że jakoś to przeżyjesz oglądając nasz film i finalnie będziesz zadowolony.

 
Last edited:
Kompletnie zapomniałem o tym ale jeszcze udało mi się w ostatniej chwili wesprzeć projekt. Także teraz nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki. Powodzenia ;)
 
Coś się kończy, coś się zaczyna.

Powyższe zdanie świetnie opisuje aktualną sytuację projektu : Pół Wieku Poezji Później.
Nasz wyjątkowy pomysł zachęcił wielu fanów do tego, by nam pomóc w realizacji tego marzenia.
Ukończyliśmy zbieranie funduszy na realizację projektu uzyskując łącznie 48215 zł.

W związku z tym dziękujemy wszystkim zainteresowanym projektem, a w szczególności fanom, którzy wsparli nasz projekt.
Bez Was nie mogłoby się to udać.
Dziękujemy za wszystkie uwagi, rady i opinie jakie na przestrzeni tych wielu dni zostawiliście pod naszymi postami.
Dziękujemy wszystkim, którzy bezinteresownie pomogli w tworzeniu dema produkcyjnego.
Na samym końcu dziękujemy sobie za świetną organizację i pracę w przesympatycznej atmosferze. Odpowiedzialny za to wszystko jest Jakub Nurzyński, który pokazał, że ma wielki talent nie tylko do tworzenia filmu, lecz również posiada umiejętności lidera w grupie osób zajmujących się projektem.

Jak głosi pierwsze zdanie, to również początek czegoś nowego. Przed nami ciągle wiele pracy i starań, a dzięki Wam mamy możliwości stworzenia filmu, który zadowoli Was bez cienia wątpliwości.

Śledźcie nas na tym forum i na naszej stronie na facebook.com.


Pozdrawiam,
Administrator strony Pół Wieku Poezji Później.


 
Last edited:
Zastanawiam się tylko czy Jaskier miał kiedykolwiek okazję poznać Lamberta, że go tak z marszu rozpoznał :hmmm: Nie przypominam sobie czegoś takiego ani w książkach ani w grach ani tym bardziej w filmie z 2001 roku gdzie Lambert w ogóle nie występował.
Ani w książkach, ani w grach Jaskier nie występował jednocześnie z Lambertem ani nic nie było wspominane że się znają. Że się nie znają, też nie, także... :p

Jaskier to dość bywały człek, szlajał się tyle po świecie to można przyjąć, że miał okazję poznać Lamberta / Eskela, zwłaszcza że to druhowie Geralta.
 
Gratuluję, trzymam kciuki i niecierpliwie oczekuję na premierę. Powodzenia Panowie (i Panie)!

Dziękuję. Pań w naszej ekipie nie brakuje i pełnią bardzo ważną rolę, także śmiało możemy gratulować Paniom ;-)
 
A ja mam takie pytanie. Czy można jeszcze wspierać finansowo projekt? Czy zbiórka jest już definitywnie zamknięta.
 
Pracujemy nad tym, by można było nas wspierać poza projektem na polakpotrafi tak, by w świetle prawa było to legalne.
 
Dzisiaj przeglądałem fb jak tam idą prace nad filmem bo jak widać od stycznia jest tutaj cisza i powstały dwa filmiki making of ;)

[video=youtube;BVX-f90jQmE]https://www.youtube.com/watch?v=BVX-f90jQmE[/video]

 
Dzisiaj przybył goniec z wieściami od Lamberta:

W tym roku moja wędrówka dobiegła końca. Nie osiadłem w Kaer Morhen, jak co roku – zbyt mierzi mnie pustka starego siedliszcza. Tym razem zima zastała mnie w przydrożnej temerskiej oberży, w której zatrzymał się również ten fircyk, stary druh Wilka. Cholerna zima, słaby okres na łowy.

Wiem, że długo czekaliście na wieści ode mnie, cholernie cieszą mnie Wasze listy, pełne ciepłych słów i zrozumienia. Wybaczcie, że nie odpisałem na wszystkie – paru gońców dopadły kikimory i wippery.
Chcę podziękować tym, którzy wsparli mój cech orenami. Piekielnie ucieszyło to starego Vesemira, który sprawił chłopakom nowe srebra. Za nami jedna trzecia drogi.
Zabawa zacznie się na nowo dopiero po roztopach, kiedy z jam i gór wyjdą potwory. Premiera odbędzie się w GRUDNIU następnego roku, prawdopodobnie na Thanedd, w odnowionej Aretuzie.
Chcę, żeby „PWPP” nie było zwykłym fanowskim filmem, tylko czymś więcej. Dlatego liczę na Wasze dalsze wsparcie i proszę o jeszcze więcej cierpliwości. Od nowego roku wznawiamy działania pełną parą i na bieżąco będziemy Was o wszystkim informować.
Zatem na pohybel... !
P.S. Muszę oddać Jaskrowi te jego przeklęte pióro, bo już płacze, że zapomniał strofy i grozi, że opowie mi fraszki. Wkrótce ma nas
odwiedzić Merigold… Szczęśliwych Godów.
Podpisano: Lambert, Wiedźmin z cechu Wilka.
 
Last edited:
Czyli jednak pomijają gry i robią kontynuację Sagi, z początku pomyślałem, szkoda, ale jednak daje to większe pole do popisu :)
 
Kolejne małe info od twórców :)

Premiera PWPP (Pół Wieku Poezji Później) odbędzie się w GRUDNIU 2017 roku. Jeszcze w styczniu spodziewajcie się maila z bieżącymi informacjami.

Dziękujemy.
Ekipa Pół Wieku Poezji Później
 
Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

[video=youtube;9yoV-6RqUoU]https://www.youtube.com/watch?v=9yoV-6RqUoU[/video]
 
zuber1906;n9900541 said:
Nie rozumiem co ten link ma wspólnego z Pół wieku poezji później.

Heh . Pomyłka . Oglądałem ten filmik w innej karcie i ten poszedł do kopiuj - wklej i tak wyszło .....
 
Top Bottom